Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 euli,myslim ze ta knihovna ale vysla levneji,co? emoticon

jinak muj svagr je sadrokartonovej kral,v byte si udelal podhledy,sikmyny,police a dalsi a dalsi veci,kdyby to nemeli natreny na sileny barvy tak by to vypadalo ok,ale oni jsou trosku se segrou blazni,pokoj pro navstevy vymalovali tremi pruhy,cervenou,modrou a bilou,ale v klasickych barvach nasi vlajky,tak si to predstavte emoticon
15. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já mám modročervenobílou ráda, ale hodně záleží na zvolených odstínech. aby to nevypadalo jako vlajka. emoticon
15. bře 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no tohle bylo uplne jak vlajka,mei tam navic udelany takovy maly sikminky v rozich,kdyby strop udelli tak,ze siknku by nechali modrou,strop bilej steny cerveny,tak je to uplen vlajka emoticon
15. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 teda tady to zas chciplo,a to mam takovy krasny ulovky emoticon jsem si koupila 3 karafky,pouziju je jako vazicky,jsou hezounky,az budou v akci,tak nafotim a ukazu

taky jsem simalem prinesla zas dreveny usi na tasku,kulaty,ale pak jsem si vsimla ze jsou trochu osoupany,tak jsem je tam nakonec nechala emoticon
15. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 btw kaci,tebe by meli nekam zavrit a nedat ti nic sebou,nebo toho tvoreni nenechas ani na den koukam emoticon Krasny kousek ten perovej emoticon
15. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 emoticon ...ale jestli brzo něco neprodám, tak si dám na chvíli pohov, nějak mě to už moc netěší, když si to dělám do šuplíku emoticon
15. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sikorka
Registrovala se 30. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
sikorka
Registrovala se 30. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Brno.
 Moc sem nepřispívám, teda vůbec emoticon Ale teď prostě musíííííím!!!!

to suik: Dívala jsem se teď na fler a ten náhrdelník je táááák nádherný, jsi strašně moc šikovná. Pro mě je to dnes šperk večera. Máš opravdu talent.
15. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 sikorka
tak at uz ho mas doma emoticon
15. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 sikorka: díky moc, zítra bude další emoticon
15. bře 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, my trubky zakrývat nebudeme, ale dáme přes celou stěnu (obě okna) garnýž s takovou hustší, průsvitnou záclonou. Sice nebudou úplně schovaný, ale nebudou tak trčet. Panelák bez záclon se mi stejně nelíbí, ten výhled a plastový okna za zdůraznění teda moc nestojej emoticon emoticon Jdu se mrknout na fler, co jste zase přidalyemoticon
16. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak tady je me jaro v nove porizene karafe,mam je celkem 3 emoticon http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1234349#navigator

a tady muj vytvor,darecek k prilezitosti zasnoubeni pro pratele
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1234350#navigator

a tu je to originalne zabalno i s mou visackou emoticon ktera teda neni zadny zazrak emoticon
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1234351#navigator
16. bře 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no a kdyby to odsud smazali,tak je to k videni jeste na beremku http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1234368&vReferer=
16. bře 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Katko, ta brož je super!
17. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Haloooooooooooo, kde jste kdo? Velikonoce na krku, to tu nikdo netvoří žádné dekorace, výzdobu? emoticon
17. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
 zdar baby,

diky moc vsem, ktere mne vyslechly a neprispivalyemoticon)), jsem to konecne stihla docist! a diky za privitani zpet, jasnacka, ze jsem na vas nezanevrela, jen jsem nebyla online.... ted uz se mame fajn, odpocivame doma, mimco vam mava a ja se snad konecne pustim do nejake jarni vyzdoby.... nejak se ty Velikonoce priblizily moc rychle...
17. bře 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 cau babuchy....jsem mela absenci....a jeste jesem ani nedocetla o cem jste tu tlachaly:o). Tak zatim jen zdravim A jinak, ja uz dekoraci nejakou mam, a dokonce i neco nafoceneho, tak ja to sem snad dneska, zitra vrznu:o)
17. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 ahoj vsichni
jak jste na tom s velikonocni vyzdobou? budou nejake fotecky? ja se asi "tvorive" totalne vycerpala tim vencem minule a ted mi nejak nic nejde emoticon

katko, prosim te, ty broze na fleru jsou na prodej vsechny? nebo by sis rada tu cerveno-modrou nechala na svatbu? mam na ni desnej zalusk a co vic, vyplata uz konecne dorazila emoticon Apropo, penize za kapsicku na mobil jsem ti posilala vcera, promin za to zpozdeni
18. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 cus, ja odpoledne nejakou vyzdobu hodim...:o)
18. bře 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jo? A nemohla bys při té přéležitosti vyfotit i tu kuchyňku? emoticon

Taky jsem slibovala, že hodím nějaké fotky, ale jaksi stále nedisponuji fotoaparátem emoticon emoticon
18. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja jsem se tvorive vycerpala na posldenich svatebnich ptaccich,ted jen relaxuju emoticon a bavim se nad temi podvodnymi maily od ceske sporitelny,me totiz chodi napul v azbuce a nebo napsane tak sielou cestinou,ze to nedava vubec smysl,takze se bavim tim ze nekdo na tohle vubec zareagoval,pokud mu to prislo taky takhle emoticon
18. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Eul. ja te musim proste napinat s tou kuchynkou:o)))....on to neni zadný zázrak, vís a jeste ke vsemu se chystam ji znovu predelat-natrit a potahnout jinou latkou. Tak az bude, se pochlubim-se mi nechce chlubit necim, z ceho az tak vodvarena nejsem....

A jaro u me v albicku emoticon...to tady vsechno spi, ne?....tad teda zrovna snezi.....
18. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jj,vsechno spi,a ze snezi to pozoruju na web kamere,docela sranda,snih o velikonocich emoticon
18. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 zoo ty skorapky jsou suprovi,skoda ze bych si na takovu vec musela koupit pytel zeminy,jelikoz nevim kam bych ji sla ukrast emoticon a ten pytel bych pak nemela k cemu vyuzit emoticon a ani kam schovat
18. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ...to jo. A chapu s tou hlinou-ja jsem se k ni dostala nahodou, v detskem krouzku prcci sazeli do vanicek od masla oseni a na zdobeni tam byly vyfoukly vajicka...a ja se tam nudila...a nudila....tak jsem si do nich nasazena seminka a vykutila toho ptacka, co leze ze skorapky......takze diky krouzku Rozarky emoticon
18. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 cus baby a tohle jsou moje srdcovky na tasky....gopopular/fashion_bags
18. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahoj. Já jsem včera taky "jarnila", ale na sobě. Koupila jsem si nádhernou žlutou tašku, takovou hořčičně žlutou. Nádherně mi rozsvítí oblečení emoticon , tak mi to zvedá náladu, když je takhle hnusně. Plánuju si k ní ukutit tyrysovo-žluto-oranžovou plstěnou placku s korálky.
taky jsem zlikvidovala zimní oblek křesla a navrátila mu jeho ostrou červenou a na zeď nad křeselm jsem pověsila červenou žlutý plakát z francie s tou obligátní kočkou.....no nevím, jestli to už není moc, je to hodně výrazný. Kdyžtak nafotím a hodím do placu ke kritice. Jinak mi už raší narcisky z cibule od loňska, tam mám z toho větší radost, než z kupované kytky. Jen doufám že bude kvést.
Včera se mi vrátil Luděk. Přivezl mi nějaké časopejsky: Tu MC z loňského léta a nové country homes. Ten je úžasný. To lednové a únorové číslo nebylo nic moc, ale tohle se jim moc povedlo. Je tam nádherný žlutý pokoj. Teda jsou tam takové jemné barvy zelené, béžové, šedé, zlaté a k tomu asi dva výrazné žluté polštáře, pár žlutých květin a asi jedna modrozelená kniha a váza. Vypadá to naprosto úžasné. Zkusím to vyfotit a dát sem.

Evi: jestli se ti ten náhrdelník líbí (je to náhrdelník, ne brož), tak si ho kup, já si kdyžtak udělám jiný. Aspoň mi udělá radost, že mám kšeft. Nebo jiný můžu vyrobit tobě a jestli chceš brož, můžu to udělat jako brož, jen nevím kdy to stihnu. Ale snad po velikonocích bych to mohla mít.
18. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: ten tvůj ptáček je opět užasně úžasný! Akorát je nějak shovanej, nemohla by sji mi rposím vyfotit detail? Ty oči jsou úžasný!
18. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ona je to jen takova "koulicka" z toho barevnyho sysalu a dratkem vymodelovany zobacek a pridane nakreslene ocicka...posim se to zitra jeste detailne vyfotakovat :o)....

...teda tady chcip pes, to je desny.... emoticon emoticon
18. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 To jo. I na fleru je nějak mrtvo. Já jsem se pustila to toho přívěšku na žlutou tašku, barvy jsou teda fakt odvážný, tak nevim nevim.
18. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ptáček je ale krásný! takový zoíkovský. emoticon
18. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš