Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
 Ahojahoj, hlásím,že domek je hotov a jdu ho zveřejnit. Foto zde http://www.pappaya.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/huguv-qartyr
Teda na těch fotkách není ještě udělaný vnitřek,teď už je tam přidělaná tmavě hnědá látka. Nakonec jsme to na boky přidělala tou sponkovačkou a polystyren je jen na zadní stěně. Náčelník ho proaktivně přilepil Herkulesem. No původně jsem chtěla ten polystyren oblepit látkou a až pak přidělat,ale asi je to takhle lepší emoticon
Jinak bych to zhodnotila tak,že za sebe jsem celkem spokojená. Mohlo by to být lepší co se týče přesnosti,někde mi to dost ujelo,centimetr žádná míra emoticon ,ale to jsem holt já a aspoň je vidět,kdo to dělal emoticon A je fakt,že mi to dost dlouho trvalo,než jsem to zdárně vykutila. Mě totiž nechtěla nějak políbit můza,pořád jsem nevěděla co na ten závěs udělat a pak jak to doplnit,ale nakonec to nějak dopadlo. Vyčkávat na políbení se vyplatilo,je to můj výmysl a jsem na něj hrdá (mám totiž výčitky za obšlehnutí věnce emoticon ) Ještě bych to časem chtěla doladit,udělat dovnitř nějaký kapsář,ale to stačí časem,až mě zase něco políbí,zatím si Hugo vystačí s tím,že se tam spolu schováváme emoticon
18. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahojte, baby,som celkom rada ze to tu je spomalene, aspon sa to da stihat emoticon)))
suik mas pravdu, zoo vtak je super, a fakt je made in ZOO
ale, aj tvoje nahrdelniky su dobre imidzovky, velmi, velmi dobre,
jarnu, teda velkonocnu vyzdobu moc neriesim, nemam k tomu vztah, len nejake jarne kvety emoticon stacilo by mi keby nepadal sneh, a trochu svietilo slnko emoticon
aivlis, napis co tvoris,ako si si to vymyslela s tym casom pre seba ????
pani vesela zijes : ))))))))????? tvoja absencia nie nic moc emoticon
18. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 papayo: domeček je super, původně jsem myslela, že děláš opravdu malý domeček, jako se střechou a tak. Ty strašidla jsou moc pěkný.....jako malá jsem tyhle domečka milovala, tak dobře vím, že to děti dokáží ocenit emoticon
18. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 no ženy! kde jste?
Já dnes koupila kreativ. Docela dobrý, určitě se tam inspirace najde sposuta. Ale Jana má pravdu opět spousta věcí z MC. Dřív jsem nechápala, jak to pozná, ale už je mi to jasný. MC rukopis je prostě docela dobře poznat. A to jsem měla v ruce zatím jenom tři čísla.
Docela se i divím, že je možné to kopírovat, nebo mají s MC nějakou smlouvu?
19. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 cus, tak jsem tu taky.......ja uz ty casaky ani nekupuju. Obcas to prolistnu, neco se mi ulozi do hlavy, ale vetsinou hledam inspiracni obrazky na nettu...
19. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 tak ja se tu ted matlam s jarnim hrneckem-konvickou....porad jsem nemohla prijit na to, jak tam dostat, to co chci....a uz to mam, jupí emoticon....tak, ted to jdu zrealizovat a vypalit.........a pak mozna i nafotit...tak taky neco delejte, a hlavne prijdte na pokec.....jste uplne mrtvy...desny...... emoticon emoticon emoticon ..................nic ve zlym emoticon
19. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 no mrtvy to tu je desne,kde jsout y stary dobry casy kdyz jsem nestihala cist emoticon

jak uz jsem rekla,ja nic nekutim,mam v planu tasku,ale to nejdriv potrebuju zipy a sici stroj emoticon a taky jmeno usit synoveckovi,ale na to mam cas az do srpna

jinak ja bych ted spis mela kutit cv a pruvodni dopis v anglictine,jelikoz se mi nedari najit praci,tak jsem usoudila ze to musim predelat,ale jse duta jak trpaslik,ne a ne to zpytlikovat aby to na prvni pohled zaujalo.

jo jinak baby pokud chcete namet na pokec,takmi muzete vymyslet nejakou tematickou svatbu,asi tak pro 30 lidi,nejlepe aby mela n eco spolecneho s Tureckem emoticon
19. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 bed-ze by gratulace?......
19. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 tak to je muj hrnecko konvickac.....ptacek v hnizdecku....

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1243212&vReferer=

asi brzo pujde taky na fler :o)
19. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no gratulace snad az po svatbe,ne emoticon
19. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Já mám pocit, že jsou všichni nějak zalezlí, jak před sněhem, tak před počítačem.....To počasí je naprosto šílený emoticon ...já chci jaro!

Dneska sjem se asi zbláznila, šla jsem si koupit oranžové!!!!! korálky na tu svou korálkovou kreaci. Jsou fakt pomerančové a k tomu ještě tyrkysové perly a ohňovky emoticon Kombinace to je ale ultrašílená.
Dneska jsem měla jít na konzultaci kvůli bakalářce, ale ta proběhla vlastně po emailu, tak mi přijde celkem zbytečný vystrkávat čumák z bytu do té chumelenice.

ivi: Svatbu vymyslíme, neboj. Jen mě zatím nic nenapadá......jestli jsi odvážná, jako já nechceš bílé šaty, tak krásné šaty se dají v londýně pohodlně koupit. emoticon
Co barva? jakou by jsi chtěla barvu? Mě ve spojitosti s tureckem napadá taková ta blankytně modrá s bílou (jako jsou ty kaskádovitý jezírka, nebo co to je......turecko je také pravlastí chetitů emoticon
19. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 I na fleru je nějak mrtvo emoticon
19. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no kaci ja bych chtela svetle saty,bile nebo kremove,a nebo takove co jsem videla ted na te engagement party na neveste,ta mela uzasne princesove saty ve stribrne barve,no nadherny emoticon

takze zadny moc ulet nechci,navic milacek by nejradeji kdybysme na te svatbe byly jen my dva a svedci coz zas pro me je nesmysl,chci byt aspon jednou v zivote ta kolem ktere se vsechno toci emoticon .Jedine bych pristoupila na takovou komorni svatbicku kdyby se konala v nejake romanticke korke krajine u more emoticon Ale stejne by mi tam chybela rodinka.

jo a chci to v lete,a nejlepe pod sirakem emoticon
19. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tak svatba taky nemusí mít žádné téma, já ho chci taky trochu zrušit. U mě boude důležitý aby to hlavně ladilo barevně a tvarově. od námořnické svatby se už pomalu začíváme vzdalovat. Ale neva. šaty mám a to je to hlavní.

Kdy to chcete spáchat?

Já být tebou bych si nejdřív pořídila šaty a pak to ostatní. Stříbrná je dobrá! emoticon
19. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky! Ty přípravy svatby vám trochu závidim, to mě bavilo. Zato svatba (lépe řečeno všechny ty tetičky, babičky, a spol.... emoticon ). Ale bylo to pěkný. Jinak zprávy ze staveniště: zítra se začínají pokládat parkety! Takže o víkendu nafotim svoje ultra amatérské fotky a vrazim je do alba emoticon Jedeme totiž do bytu uklízet asi 5 cm vrstvu prachu, která se line celým bytem emoticon emoticon
19. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Mimochodem, kde je Jeve, nedrží někde lavinu???? emoticon emoticon
19. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 ja to spis vidim nejdriv vymyslet,a potom teprve saty,protoze na kmorni svatbu pod sirakem bych si poridila jine saty nez na klasickou svatbu
19. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 btw,minuly tyden jsem byla v Debenhamsu,a potkala jsem tam saty,ktere by se ti Kaci hoodne libili,byly uplne klasicky namornicky,cely prouzkovany emoticon
19. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Co třeba tyto?
http://www.coast-stores.com/fcp/product/-/Wedding/Love-Duchess-Satin-Dress/2143383055
http://www.coast-stores.com/fcp/product/-/Bridesmaids/Sherbet-Duchess-Satin-Dress/2143382433
http://www.coast-stores.com/fcp/product/-/Bridesmaids/Sherbet-Duchess-Satin-Dress/2143382428

Taky aby ti jako světlovlásce slušely, já tomuhle moc nerozumím.

no tak jasně, že nejdřív vymyslet tak trochu jako kde a jak, ale ty šaty jsou hned v závěsu emoticon

evi: mě ty přípravy moc nebaví, jako vymyslit to, to jo, ale pak to shánět a realizovat už je horší.
19. bře 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ivi: nemáš odkaz? já jsem byla v debenhamsu tady, a našla jsem tam taky jedny zajímavý šaty, černý a pruhy byly nahoře ve výstřihu, který byl do v. Moc pěkné, uvažovala jsem o koupi, že bych je využila k botám třeba na promoci či státnice.
19. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 prave tpo hledam,ale asi to nemaj na strankach,zatim jsem na ne nenarazila emoticon

jinak ja chci kazdopadne dlouhy sty,s kratkyma na me nechod emoticon
19. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 t yjsi ale konzerva, Bed emoticon.........tak ja ti to taky zavidim....ale zase ne moc, pac uz vim jak yje to po svatbe-porad stejny emoticon......
19. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_64710_506010_-1
ještě tyto jsou zajímavé.

mě by se teda líbily tyto: http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_64710_484022_-1
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_64710_484057_-1
to jsou ony, ne? jsou úžasný emoticon
19. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ivi: krátký jsou super, a na ven jsou ideální. Odvahu, ženská! to můžeš mít rovnou šlehačku emoticon
19. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 hele, ale k těm stříbrnejm by se mě líbila žlutá kytka. emoticon Já jsem se nějak zhlédla v poslední době ve žluté emoticon
19. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 šmarjá, já bych asi měla vrátit maturitní diplom. Sice za češtinu to nebylo nic moc, ale co tu plodím, to je hrůza. emoticon ...takže líbilo by se mi!
19. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 nejsem konzerva,jen nechci kratky saty,a kaci,to nejsou ony,tyhel byly modre pruhovany,ale opravdu pruhovany,prouzek vedle prouzku
19. bře 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 aha, tak ty jsem tam žádný nenašla
19. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Achooooooooj! Tak se to tu snad začíná zase probouzet k životu...Domeček pro Huga chválím, fajn závěs, ale taky jsem původně myslela, stejně jako Kačka, že to bude takový ten klasický se střechou emoticon Stejně těm vašim dětem závidím a už se moc těším, až budu mít taky koho rozmazlovat a kreativně s ním řádit emoticon

Bed: blahopřeji ke kandidátce na nevěstu. Zatím mě napadlo jen dát hostům jako pozornost "turecký med" emoticon emoticon

Zoo: paní konvice s ptačím lookem je fajná. Kde ty na to chodíš?!

Katko: proč upouštíte od konceptu s námořnickou svatbou? To je škoda emoticon

Zítra přijede dědova galánka emoticon , tak ji hned zaúkoluju, aby mě naučila šít na stařence šicím stroji a snad azčnu konečně taky něco kouzlit. I když, jak se znám, tak si spíš prošiju prsty emoticon

Jinak jsem dnes objela TŘI centra s barvami a nikde neměli tabulovou barvu. Až v tom posledním byli ochotni mi ji objednat, takže v pátek bude a já můžu stvořit tu kuchyńskou tabuli. Milý se už dva dny hraje s kuchyňskými obklady. nakonec jsem jej přesvědčila. Ty původní vyrůbal pryč, linku opět rozmontoval (ani nenadával emoticon ) a teď lepí, lepí. Dnes bude dělat spáry, tak pak už jen uklidit ten čurbes, vymalovat, namontovat tu tabuli...a jedna část bude zdárně za námi. Už zbývají "jen" střešní okna+sádroše, výmalba a podlahy. V červnu se chceme stěhovat, tak se to snad všechno zvládne.

Jo, a 11.6. mám v kalendáři označeno černou fixou - den státnic. BOJIM, BOJIM!!!!!!!!
19. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 se pokousim najit ten styl satu co mela nevesta na sobe,zatim se mi to nedari,ale ja to urrcite nekde najdu,a kdyz ne tak pak mrknu jestli je nemam na nejake fotce
19. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš