Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 jdu mrkat na albicka... emoticon
hele. kde je najdu?.....
20. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 ivi já už na ně koukala, ale doporučuji je trochu promazat a sjednotit nápady........Jinak šaty ty jednochuchý tam máš krásný.

Máš ale docela čas, když to posuzuju podle sebe, tak bych s tím vůbec nespěchala. Teď tě něco úžasného napadne a pak se ti to za půl roku nebude zdát emoticon
20. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 tam nejsou zadny napady,tam je akorat co se mi libi,to jeste neznamena ze je pouziju emoticon jinak ale promaat to budu muset,nektery se mi uz omrzeli a nesla bych do nich ani za nic
20. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 to znám, mě se taky spousta věci omrzela emoticon
Já jsem dneska nějakýá mrtvá, nechce se mi ani učit ale ani kutit emoticon , nějak nemám na nic náladu. Zítra máme výročí, na první jarní den emoticon , ale jedeme na venkov, tak to budeme slavit dneska. Půjdeme asi do japonské restaurace. Moc se těším!
20. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja uz se slekla ze na konci te vety bude moc se netesim emoticon kdyz jsi takova pochmourna dnes emoticon to ja mam o pul pate sraz s kamoskou na nakupy,a je venku hnusne ze by psa nevyhnal,ale budu muset emoticon
20. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikke
Registrovala se 25. ledna 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 5767 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Nizozemsko.
  • Zařizuji byt
fotoportrét
fotoportrét
ikke
Registrovala se 25. ledna 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 5767 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Nizozemsko.
  • Zařizuji byt
 ahojte kreativky,
pri jarnom upratovani som zistila, ze na slovenskej verzii mame podobnu, aj ked zdaleka nie tak "rozjetu" diskusiu, mozte sa mrknut
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=46194&vMoveToGroup=42

chcem sa pri tejto prilezitosti spytat, ci sem chodi nejaka slovenka, alebo ci vas prehodim iba na cesku verziu...? emoticon
20. bře 2008 ve 20:11  •  zařizuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikke
  • Zařizuji byt
fotoportrét
fotoportrét
ikke
  • Zařizuji byt
 ach, tak nasla som tu cele dve slovenky (minimalne...) tak nic nepresuvam emoticon
20. bře 2008 ve 20:15  •  zařizuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahoj, ja som slovenka, a nie som sama, ktora v ceskom doupeti klebeti emoticon
20. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky dnes jsem objevila suprovaou kabelu,ale kamoska rekla ze je desna,takjsem si ji nakonec nevzala,ale furt na ni myslim,takze si pro ni povalim zpatky emoticon je to takovej "pytel" pres rameno,ale pri trose uprav,z ni bude super taska na tahani vsude,hlavne je obri,takze se do ni vleze souuuuusta veci emoticon
20. bře 2008 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jeee,tady je to zas mrtvi,to mate vsichni dovolenou a jste na horach ? emoticon
21. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Nee, já peču beránky jak zběsilá vasila emoticon A pozor: dokonce ve dvojí velikosti: šest standartních a šet mini. To je manufaktura, což? Čekám, kdy mi z toho trcne.

Vinšuju krásné a veselé svátky velikonoční a ať vás zadní partie moc nebolí emoticon emoticon
21. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jo a zítra se chystám na barvení cca 30 vajec. taky prdel, pane Brhlel! emoticon
21. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak to ja si udelam akorat kolacku,ktery stejne do zitra nevydrzi,protoze jsou az moc dobry,vzdycky je vsechny sezeru sama emoticon a velikonoce neslavim,akorat jsem stul oblikla do zeleneho prostirani a koupelne jsem vcera poridila zelene rucniky (pistaciove) s tim ze mi budou ladit ke kobereckum,ale jaksi jsem zjistila ze koberecky jsou mirne oprane a ty rucniky vedle nich brutalne zari,takze uz z toho tak odvazana jako vcera, kdyz jsem ty rucniky konecne objevila,nejsem emoticon

no a chystam se usit futral na brejlicky,respektive brutalni bzuce,ktere jsem si vcera take koupila emoticon
21. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jo jeste k tem berankum,docela te obdivuju,ja malem taky delala dva,zachranilo me od toho ze nemam formu emoticon kamoska si totiz vymyslela ze ji ho upecu,jelikoz rada pecu emoticon
21. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Dneska jsme uklízeli byt, už jsou nalepený parkety:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=98140
Upekla jsem dva beránky, jeden je bezouška, vypadá jako kříženec morčete a lasičky, druhej má na sobě nalepenou mouku z vymazané a vysypané formy, říkáme mu pacient z kožního oddělení emoticon Vejce budu barvit v cibuli emoticon
22. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jo, zapomněla jsem pro pobavení Jeve dodat: všimněte si na fotkách zejména barvy toaletního papíru, to je zřejmě pomsta pana Brtníčka emoticon emoticon emoticon
22. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 evi: lámu se tu v pase nad těmi tvými berany......teda hlavně jak jsi je popsala a nazvala emoticon
náhodou ten žlutej papír k šedé docela ladí. Já se teď na této kombinaci ujíždím emoticon

Já jsem teď u Luďkovejch rodičů, tak jsem sem jen nakoukla. Užijte si Velikonoce!
22. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, vidim, ze je tu nejak malo prispevku a ze vsichni bud kutite, nebo ze to bude chtit tady trosku rozproudit ... emoticon ale ode mne to v tuto chvili nechtejte, balim veci do bananovych bedynek, dodelavam zakazky a chystam si danove priznani ... :( evi, pan brtnicek ma vkus emoticon s tim papirem ..... budes chtit tu zelenou broz? jo a mam pro tebe tip na neco do kuchyne: tchibo/spotrebni_zbozi zcela posledni dole vlevo v rohu - super davkovac k tomu drezu ... vsechny moc zdravim a omlouvam se za absentovani, mam toho ted vazne hodne a nez se rpestehujeme, tak to asi bude porad stejne :(
23. bře 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Ahoooj! Ten dávkovač je krásnej, podobnej máme v koupelně. My ale ten dřez mít asi nebudeme, k tý kuchyni by se asi nehodil emoticon emoticon emoticon Jinak tu brož chci emoticon Mám si jí koupit na Fleru?
A co balíš, už se stěhujete???
23. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky co rikate na tohle bydleni?
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1124601187-bydleni-je-hra/408236100081012-21.03.2008-18:15.html

me se zda ze za vic nez ctvrt mega je to nic moc,hlavne teda hrozne strohe a studene emoticon
23. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky,tohel je moje srdcova zalezitost emoticon http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id=10339789
23. bře 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahoj..... rozproudit by to chtělo, s tím souhlasím. Já ale asi taky budu více absentovat. V poslední době už začínám šílet z té školy, bojím se že je to pro mě nějaký moc velký sousto a mám na to tak zhruba měsíc. Celkem šibeniční termín.
Do toho mi moc radosti nedělá ani fler, teď se tam nahrnulo nějak moc nových prodejců. Prodává se taky celkem jak o život, jen já si připadám jaksi mimo. Už na to kutění nemím čas ani náladu. Doufám, že se to časem zlepší, byla to pro mě celkem duševní zpruha. Leden, únor a březen jsou pro mě docela krizový měsíce, a zdá se, že jsem to celkem ustála, ale vypadá to, že si to možná vyberu teď emoticon

Dneska jsem prala tu tašku s komárem, bohužel se nějak obarvila, nevím čím. Odneslo to hlavně to bílý prošívání, to se lehce opraví a bohužel bílé kytičky na podšívce. No stejně sem se rozhodla že si ji asi nechám.

No já myslím, že pan Brtníček barvu neřešil. Já teda taky papír nekupuju podle barvy, vy jo? emoticon Většinou beru bílej, ale měla jsem i losovej emoticon . Vybírám podle ceny a co maj na skladě.

Ivi: ta taška je moc krásná. A nevypadá nijak složitě emoticon Jdeš do ní? Akorát to ucho bych nevěděla kde sehnat. Jedině vypárat nějakou starší tašku.
23. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Ahoj holky. Mně se na tý tašce líbí hlavně ta klika emoticon emoticon
23. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jinak s tím papírem máš samozřejmě pravdu Katko, jen mi přišlo vtipný, že mám v bytě něco žlutýho emoticon
23. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Teda holky, teď jsem poprvé zabrousila na to vaše Etsy a super! Mám zase o něco víc inspirace do bytuemoticon
24. bře 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no kaci umet hackovat nebo plest,tak do tho zanozrejme jdu,ale jelikoz jsem v tomto smeru nemehlo,tak maximalne pozadat maminku emoticon

jinak s tim toaletakem: musela jsem hooodne dlouho pozorovat fotky az jsem ho nasla,on totiz neni skoro videt. emoticon My kupujem jen bilej,tady ani barevny asi neprodavaj,jeste jsem na zadny nenarazila emoticon .

Jinak jak slavite ten dnesek? ja tak,ze jsem rano vstavala o pul ctvrte abych milackovi udelala svacinu,sel blazen pracovat,a pak jsem se snazila jeste spat,a milacek me vzbudil kdyz mi volala jestli pozoruju snezeni. emoticon Ano devcata,nam tu taky snezi emoticon
Ni a jinak ani moc neslavim,vajca nebarvim,berana nepecu,jidlo nevarim,teda neco uvarim,ale zorhodne to nebude nejaka slavnostni vecere,my jsme totiz uplne vyzrani emoticon
24. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zdravím, už jsem doma.
Evi: moc krásné úlovky. hrozně se mi líbí to prostírání se jmelím, to bych používala pořád. Nádhera.

My nijak dnešek neslavili, slavívali jsme to jako mal, to jsme chodili na koledu ale teď už nějak ne. ani pomlázkou jsem nedostala, naštěstí nebylo od koho, ale i jinak si to dost hlídám. Na mě si nikdo nepřijde. emoticon

Doufám, že se to tu zase pěkně rozproudí jako za starých časů.
Paní Veselá, já už netrpělivě vyhlížím vaše brože! kdepak jsou?
24. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Ahoooj! Katko, díky za pochvalu, mně se taky líbíemoticon. Zatím ale není kde je vytasit, tady v tý žlutý kuchyni je to jak házet perly sviním emoticon emoticon emoticon Navíc Martin zásadně nestoluje, všechno konzumuje za pochodu, u počítače nebo v posteli, takže fakt super. To na něm opravdu miluju emoticon Takže mi nezbývá než naučit se vařit (!!!!!) a zvát si na večeře kamarády. emoticon
25. bře 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jezis evi tak to bych ho hnala emoticon ,kdyby nestoloval,to my stolujeme kazdy vecer,neexistuje aby nekdo z nas treba jedl u tv na sedacce kdyz jsme oba doma.Ja teda kdyz jsem doma sama tak jim normalne na sedacce,ale pospolu jedine u pekne prostreneho stolu,a vzdy priborem.To u treba nasich moc nevedou,skoro na vsechno jdou lzici. emoticon

jinak ja jsem nemocinkana,tak budu asi travit den v poslteli emoticon
25. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ahojda, koukam, ze bychom mohly zalozit jeste diskusi o vareni a tam si evu vzit do parady emoticon. mam dobrou zpravu - uz mame doma fotak, takze o vikendu na fleru pribydou nove veci v jevedesignovem okenku emoticon. jinak evi, tu broz si normalne kup pres fler a bud ti ji nekde predam, nebo ti ji muzu take poslat poCtoou jako psanicko ve zlute obalce.....emoticon.

casu mam stale jeste malo, pristi tyden mi nastupuji ti tri novi kolegove, uz jsem pro ne dost veci nachystala, ale jeste musim s "pripravami"dost pohnout. no a do toho se nam tak nejak blizi stehovani, mam dost zakazek u nevest, ktere bych rada splnila a prvni tyden v kvetnu budeme v NL, tak toho moc neudelam... ale tam si s sebou vezmu broze - tedy polotovary a budu kutit.

evi, to jmeli je super! jen tak mezi nami - me velionoce totiz moc neberou - vite, ze za 9 mesicu jsou vanoce? teda ze uz bude po nich? to bychom skoro mohly zalozit diskusi na konovi - cekani na vanoce.emoticon)) ja uz totiz vanocni dekorace vymyslim a tesim se, az je na fleru vystavim.

mno, tak tulik asi k memu momentalnimu stavu mysli a casoprostoru, preji vam vsem krasne jaro, o vikendu snad budou broze (uz je mam hotove, ale musim je teda fotit, tak ze sance ze budou jeve - likaemoticon a ted uz se loucim a pelasim se skolit.

naskle, jeve
26. bře 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš