Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
 Zravím srdečně!
Suiku předně mi spadla čelist z toho tvýho náhrdelníku,to je prostě krásný! Fakt super,mám pocit,že ty věci od tebe jsou čím dál tím lepší emoticon Kéž bych u sebe taky měla vzestupnou tendenci emoticon A fotky ze svatby budou veřejné? Jsem na ní zvědavá čím dál tím víc....
Zoo na fleru si tě teda vzali do parády,jen co je pravda emoticon No jo,člověk se ozve v naději,že bude konstruktivní debata... emoticon
jo a co jsem to vlastně...Příští týden zavítám do našeho parádního hlavního města,nevíte kde bych tam mohla koupit nějaké zásoby filcu? Vím jen o jedné prodejně kousek nad Francouzskou,je tam ještě někde něco jiného? Díky za tipy
Kutění zdar,nazdar!
13. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 koukám, že tady se to zase rozjelo......moc mě těší, že se vám náhrdelník líbí. Budou další. A stáhnu cernu, tuhle jsem trochu nahnala, aby se neprodal, není sice problém udělat druhý, ale když tam píšu že to je originál, tak mi to přijde blbý a na svatbě bych taky chtěla mít něco co nikdo nemá. Mám k tomu vymyšlenou i kytku, jsem zvědavá, co na to sestra - zahradnice. Ta je ze mě zklamaná, těšila že se blískne a já po ní chci jednoduché čisté tvary, ktaerý prý umí každý. No nemá to se mnou jednoduchý.

Zkusím chvíli zůstat u jedné věci, i když to moc neumím, pořád skáču z jedné věci na druhou. V hlavě mám hafo nápadů a nevím co dřív. Chtěla jsem ušít plstěnou tašku s nějakou kytkou nebo kolečkama, ale asi to odložím, jednak mě tyhle větší věci hůř jdou. Chce to víc pohybu - nastříhat, naměřit, sednout ke stroji a tak......raději sedím na jednom místě a něco vyšívám. A za druhý, bych docela chtěla mít taky nějakou ucelenou kolekci, zatím to je každý pes jiná ves emoticon
13. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Katko, jak jsi dopadla? Dala jsi to, že?

Jinak Berany berany duc klidně pošlu, ale obávám se, že by vám z toho zůstala jen drobenka emoticon

Zoo, to jsou fakt Kačeny na tom Fler. emoticon
13. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 mno, asi to nemám, nějak mě zradily čeksé překlady emoticon ...ale příště to už snad vyjde, já nejsme moc úspěšný student. úplně se před tebou stydím.
13. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 Katko, taky jsem napnuta?.....
13. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
papaya
fotoportrét
fotoportrét
papaya
 holky ta zelenina je skvělá emoticon etsy
13. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Seš normální? To jen tak vypadá, jak to všechno zvládám - ale většinou mám pěkně odřené ušiska, takže klídek. Když ne dnes, tak příště určitě!! Já bych latinu nedala ani na po 10x. Jsi borka! emoticon
13. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 pap, ty jo ta je nadherna a se mi libi jak je to pak dotazene i s tou etiketou:o), krasa jasa :o)
13. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 nojo,je to dokonale,jen to takmit pro koho robit
13. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 papayo: k těm filcům. já nakupuju na florenci v optysu, v sokolovský, kousek za viaduktem. Pak v dlouhý ulici v řemeslných potřebách (tam ho mají nejlevnější - na váhu) a pěknej kvalitní filc v dvou tloušťkách mají také vy výtvarných potřebách kousek od národní - na rohu bartolomějské a k. světlé.
Přeji pěkný nákup!

já jsem dneska chctěla vyšít další náhrdelník, ale někde jsem ztratila jehlu na korálky, tak jsem nemohla nic, a to jsem si dneska koupila další bavlnky a korálky. pěkně mě to naštvalo.Tak jsem vykutila další brož -panenku. V jarním ohozu, se žlutou šálkou a žlutou kytkou ve vlasech. Zítra se zase budu muset učit.
V pondělí se mi vrátí přítel, tak tu musím taky vykutit pořádek, mám tu šílený nepořádek.
13. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jinak holky, díky za podporu při latině.
Silvi, jsem moc ráda, že se ti brož líbí, to potěší emoticon .
Soni: ty čepičky jsou skvělý a pantoflíčky taky.
K těm fotkám ze svatby. Zvažuju jestli je dám na beremko. Já myslím, že Luděk nebude moc nadšenej, ale určitě je na nějaké stránky dám a vám dám odkaz. emoticon
Doufám, že se to povede, tak jak plánuju.
13. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hele tak koukam ze na fler se z nekoho stala osobnost emoticon emoticon
14. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 to vis KAtka "velkaů zena:o)....

Tady je ale mrtvo, tak ja jdu taky neco delat, kdyz vichni pracujete a nikdo nechatite:o)
14. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja byc chatovla,ale neni s kym emoticon
14. bře 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 haló, jste tu někdo? Včera to diskuze zase ožila a dneska nic. emoticon ....zoo, gratuluju k prodeji! To byla Eva, ne? emoticon . Ta si na ně brousila zuby.
14. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ne, to byla Ctf....takze taky odsud :o)....dneska tu chcip pes :o(....
14. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 to je u mě chcípl i fler emoticon, ach jo.
za chvíli tam dodám další brož-panenku. Tentokrát v jarních barvách. Tak třeba se tam dlouho neohřeje.
včera jsem si koupila věnec a úžasnou puntíkovanou stuhu emoticon ...takže jak to udělat aby z toho nevylezl zoojeve věnec? emoticon Řeknu vám, že je to docela těžký.
14. bře 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ...to teda jo.
Jinak ja uz zasadila oseni-do rozkleplejch skorapek, tak snad to bude hezky a moc mi ty seminka nenadzvednou tu hlinu...a tak yuz mame jakoze jarni kytky v kuchyni (kocky je vytrvale zerou, tak do velikonoc z nich nic nezbude:o()

Me se nak ta velikonocni vyzdoba nechce...ja nak na ty beranky a kraslice a zajicky a tak nejsem. Dala jsem sice par takovych veci do bytu, ale opravdu jen par-filcovy ptacky na chodbu a pak takovy kure, co jsem vyrobila z morsky travy co je taky ve skorapce.....
14. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ja jdu delat filcovy nausnice pro rozinku-mam takovy ty klipsny, tak na ne nalepim asi naky kyticky....Tak se mejte
14. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 doufám, že nám je ukážeš emoticon , já dneska potřebuju trochu uklidit a taky si udělat pořádek v korálkách, látkách a bavlnkách, mám v tom pěknej zmatek.
a ještě chci dokutit ten jeden náhrdelník, který jsem včera kvůli ztracený jehnle nemohla dělat.
14. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
 Prosim vas zeny, prestante chvilku psat (nejlepe tak na tyden) - dejte si oraz nebo vyraz-te nekam na dovcu nebo ja nevim co.... ale prestante psat!!!!
Mam mesicni skluz (absence internetu) a ze strany 78 se mam prokousat na 142!!! uz u toho sedim- s prestavkama a dalsi povinnou navstevou CR -tyden, mam osezenou prdel, ztuhlou krcni pater a boli mne hlava.... a denne pribydou minimalne dve strany....hilfe!!!

moc se tesim, az vas doctu a zase budu v obraze, pak pripominam, ze s botkama a tehu trickem taky pocitam, ale prvne si jdu udelat spagety, ktere mela nemocna Rozinka kazdy den - jsem zrovna na te strane a mam na ne ohromnou chuuuut..... a pak az vas teda nekdy doctu (doufam ze to za dalsi tyden zvladnu), tak se vyjadrim k postrehum, ktere mne zaujaly nejviceemoticon))) hihi - uz ted se chechtam!

P.S. jdu na ty spagety, nez zase dostanu chut na neco jineho emoticon emoticon emoticon
14. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahoj zdeni! už jsem si říkala, že jsi na nás zanevřela. emoticon
14. bře 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 noja udelal jarni vyzdobu tak,ze jsem na lustr povesila ptasky a do vazy strcila daffodils (narcisky) musela jsem se podivat o slovniku jak se to rekne cesky,uz si fakt hronych veci nepamatuju emoticon

no a toje tak vsechno,a kytky uz jsou zvadly,takze v nedeli koupim novy,nejaky s delsi zivotnosti,samorzeje ze me nedostanete jak se jmnuji emoticon

hele dnes jsem ale narazila na funny hracky,byl to hnedy plysovy kralik,a vonel jak cokolada emoticon
14. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 wow zelenina uuuuzasna... ja se musim do toho jidla konecne uz taky pustit... nejak nezvladam posledni dobou vubec nic, akorat kdyz nahodou jedu vlakem nekam bez deti, tak cestou hackuju... bida emoticon
14. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, zdravím ze stavby emoticon Tak pokroky jsou v albu, máme vystěrkováno na parkety, podlahu v předsíni, štuky a nový rozvody elektriky. Toť zatím vše. Příští týden se pokládají parkety, o víkendu jedeme uklidit a nafotit další várku. Pak se dodělá elektrika a vymaluje. Další akce budou až v létě, až budeme mít peníze (dveře a možná kuchyň). Chodba je bez jedněch dveří tmavší, pochopitelně, ale snad to srovná nějaká pořádná žárovka emoticon Ještě to proberu s elektrikářem, chtěla bych zavěsit dvě světla ze stejnýho místa, jestli víte co myslim, ale nevim jestli by nemusel natáhnout novej drát (v tom případě do toho nejdu).
15. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Ahoj Zdeni!!! Jak se máš? A co prcek?
15. bře 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jinak Velikonoce: to že budou jsem si uvědomila až když jsme se v práci domlouvali na něčem s kolegou a on že prý má příští týden st, čt, pá dovolenou. Tak mi to došlo, že jsou asi Velikonoce, nebo co
emoticon Já upeču beránka, obarvim pár vajec a nazdar emoticon Bez dětí mi to přijde takový nijaký, i Vánoce dost flákáme emoticon Třeba to v novym bytě bude lepčí, jakože budu mít chuť to tam nějak dekorovat, ale tady.... emoticon
15. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 evi: ty dlaždice vypadají luxusně. emoticon
taky mě napadlo, dají se nějak v panelákovým bytě skrýt ty trubky od topení, ty mi vždycky vadí nejvíc, když se tam třeba nedá dát nábytek. napadá mě to jedine obložit dřevotřískou a natřít ve stejném či výraznějším odstínu, než je stěna, a vodorovné plochy by se daly využít jako polička. viděli jste to třeba někdo někde?
15. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Káti, já to viděla v nějakém interiéru. Trubky schovali do dutého sádroše (rozumíš mi, jak to myslím? emoticon ) a udělali z těch sádrošů takovou konstrukci knihovny. Nakonec to natřeli. Má to prý docela velkou nosnost, splnilo to svůj účel a trubky "zmizely". Takže takto by to asi šlo, ale ne vždy se ti tam asi podobný policový systém hodí, že? Já dnes zase rostu: v sedm nám měli přijít montovat střešní okna, ještě včera s nimi libor mluvil, že určitě přijdou a dnes? Nikde nikdo. Telefon vzali teprve o půl jednácté! Že včera byli na nějkaé akci, tak se nevzbudili a stejně se prý mezi sebou špatně domluvili, takže tento víkend z toho nic nebude. Jsem prva myslela, že budu vraždit emoticon emoticon Prý na to vlítnou v týdnu, ale dle mého nee, páč hlásí zase déšť. Takže tak s přestavbou emoticon
15. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jo, jinak my ty děsné trubky taky měli v obyváku - jen kvůli nim jsme dělali komplet nové rozvody, aby nám to tam nehyzdilo. Takže jsme to zvládli i bez knihovny ze sádroše emoticon emoticon
15. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš