Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinal letos bych to uz asi nestihla,kdyz to chci mit v lete ;-) ja totiz nikdy nic neslavila v lete,svatek i narozky mam v prosinci,a narozky dokonce dvaadvacateho ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu mrkat na albicka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu mrkat na albicka... ;-) hele. kde je najdu?.....
Odpovědět
ivi já už na ně koukala, ale doporučuji je trochu promazat a sjednotit nápady........Jinak šaty ty jednochuchý tam máš krásný. Máš ale docela čas, když to posuzuju podle sebe, tak bych s tím vůbec nespěchala. Teď tě něco úžasného napadne a pak se ti to za půl roku nebude zdát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam nejsou zadny napady,tam je akorat co se mi libi,to jeste neznamena ze je pouziju ;-) jinak ale promaat to budu muset,nektery se mi uz omrzeli a nesla bych do nich ani za nic
Odpovědět
to znám, mě se taky spousta věci omrzela :-) Já jsem dneska nějakýá mrtvá, nechce se mi ani učit ale ani kutit :-( , nějak nemám na nic náladu. Zítra máme výročí, na první jarní den :-D , ale jedeme na venkov, tak to budeme slavit dneska. Půjdeme asi do japonské restaurace. Moc se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz se slekla ze na konci te vety bude moc se netesim ;-) kdyz jsi takova pochmourna dnes :-N to ja mam o pul pate sraz s kamoskou na nakupy,a je venku hnusne ze by psa nevyhnal,ale budu muset :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kreativky, pri jarnom upratovani som zistila, ze na slovenskej verzii mame podobnu, aj ked zdaleka nie tak "rozjetu" diskusiu, mozte sa mrknut http://www.modrastrecha.sk/forum/show... chcem sa pri tejto prilezitosti spytat, ci sem chodi nejaka slovenka, alebo ci vas prehodim iba na cesku verziu...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach, tak nasla som tu cele dve slovenky (minimalne...) tak nic nepresuvam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja som slovenka, a nie som sama, ktora v ceskom doupeti klebeti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dnes jsem objevila suprovaou kabelu,ale kamoska rekla ze je desna,takjsem si ji nakonec nevzala,ale furt na ni myslim,takze si pro ni povalim zpatky :-D je to takovej "pytel" pres rameno,ale pri trose uprav,z ni bude super taska na tahani vsude,hlavne je obri,takze se do ni vleze souuuuusta veci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,tady je to zas mrtvi,to mate vsichni dovolenou a jste na horach ? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Nee, já peču beránky jak zběsilá vasila :-D A pozor: dokonce ve dvojí velikosti: šest standartních a šet mini. To je manufaktura, což? Čekám, kdy mi z toho trcne. Vinšuju krásné a veselé svátky velikonoční a ať vás zadní partie moc nebolí ;-) :-p
Odpovědět
Jo a zítra se chystám na barvení cca 30 vajec. taky prdel, pane Brhlel! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja si udelam akorat kolacku,ktery stejne do zitra nevydrzi,protoze jsou az moc dobry,vzdycky je vsechny sezeru sama :-D a velikonoce neslavim,akorat jsem stul oblikla do zeleneho prostirani a koupelne jsem vcera poridila zelene rucniky (pistaciove) s tim ze mi budou ladit ke kobereckum,ale jaksi jsem zjistila ze koberecky jsou mirne oprane a ty rucniky vedle nich brutalne zari,takze uz z toho tak odvazana jako vcera, kdyz jsem ty rucniky konecne objevila,nejsem :-( no a chystam se usit futral na brejlicky,respektive brutalni bzuce,ktere jsem si vcera take koupila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jeste k tem berankum,docela te obdivuju,ja malem taky delala dva,zachranilo me od toho ze nemam formu :-N kamoska si totiz vymyslela ze ji ho upecu,jelikoz rada pecu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Dneska jsme uklízeli byt, už jsou nalepený parkety: http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Upekla jsem dva beránky, jeden je bezouška, vypadá jako kříženec morčete a lasičky, druhej má na sobě nalepenou mouku z vymazané a vysypané formy, říkáme mu pacient z kožního oddělení :-D Vejce budu barvit v cibuli ;-)
Odpovědět
Jo, zapomněla jsem pro pobavení Jeve dodat: všimněte si na fotkách zejména barvy toaletního papíru, to je zřejmě pomsta pana Brtníčka :-D :-D :-D
Odpovědět
evi: lámu se tu v pase nad těmi tvými berany......teda hlavně jak jsi je popsala a nazvala :-D náhodou ten žlutej papír k šedé docela ladí. Já se teď na této kombinaci ujíždím :-p Já jsem teď u Luďkovejch rodičů, tak jsem sem jen nakoukla. Užijte si Velikonoce!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, vidim, ze je tu nejak malo prispevku a ze vsichni bud kutite, nebo ze to bude chtit tady trosku rozproudit ... :) ale ode mne to v tuto chvili nechtejte, balim veci do bananovych bedynek, dodelavam zakazky a chystam si danove priznani ... :( evi, pan brtnicek ma vkus :) s tim papirem ..... budes chtit tu zelenou broz? jo a mam pro tebe tip na neco do kuchyne: tchibo/spotrebni_zbozi zcela posledni dole vlevo v rohu - super davkovac k tomu drezu ... vsechny moc zdravim a omlouvam se za absentovani, mam toho ted vazne hodne a nez se rpestehujeme, tak to asi bude porad stejne :(
Odpovědět
Ahoooj! Ten dávkovač je krásnej, podobnej máme v koupelně. My ale ten dřez mít asi nebudeme, k tý kuchyni by se asi nehodil :-( ;-( ;-( Jinak tu brož chci :-) Mám si jí koupit na Fleru? A co balíš, už se stěhujete???
Odpovědět
Profilova fotka
holky co rikate na tohle bydleni? http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/... me se zda ze za vic nez ctvrt mega je to nic moc,hlavne teda hrozne strohe a studene :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tohel je moje srdcova zalezitost x-) http://www.etsy.com/view_listing.php?...
Odpovědět
ahoj..... rozproudit by to chtělo, s tím souhlasím. Já ale asi taky budu více absentovat. V poslední době už začínám šílet z té školy, bojím se že je to pro mě nějaký moc velký sousto a mám na to tak zhruba měsíc. Celkem šibeniční termín. Do toho mi moc radosti nedělá ani fler, teď se tam nahrnulo nějak moc nových prodejců. Prodává se taky celkem jak o život, jen já si připadám jaksi mimo. Už na to kutění nemím čas ani náladu. Doufám, že se to časem zlepší, byla to pro mě celkem duševní zpruha. Leden, únor a březen jsou pro mě docela krizový měsíce, a zdá se, že jsem to celkem ustála, ale vypadá to, že si to možná vyberu teď :-| Dneska jsem prala tu tašku s komárem, bohužel se nějak obarvila, nevím čím. Odneslo to hlavně to bílý prošívání, to se lehce opraví a bohužel bílé kytičky na podšívce. No stejně sem se rozhodla že si ji asi nechám. No já myslím, že pan Brtníček barvu neřešil. Já teda taky papír nekupuju podle barvy, vy jo? :-D Většinou beru bílej, ale měla jsem i losovej :-p . Vybírám podle ceny a co maj na skladě. Ivi: ta taška je moc krásná. A nevypadá nijak složitě ;-) Jdeš do ní? Akorát to ucho bych nevěděla kde sehnat. Jedině vypárat nějakou starší tašku.
Odpovědět
Ahoj holky. Mně se na tý tašce líbí hlavně ta klika ;-) :-D
Odpovědět
Jinak s tím papírem máš samozřejmě pravdu Katko, jen mi přišlo vtipný, že mám v bytě něco žlutýho :-D
Odpovědět
Teda holky, teď jsem poprvé zabrousila na to vaše Etsy a super! Mám zase o něco víc inspirace do bytu:)
Odpovědět
Profilova fotka
no kaci umet hackovat nebo plest,tak do tho zanozrejme jdu,ale jelikoz jsem v tomto smeru nemehlo,tak maximalne pozadat maminku :-N jinak s tim toaletakem: musela jsem hooodne dlouho pozorovat fotky az jsem ho nasla,on totiz neni skoro videt. :-N My kupujem jen bilej,tady ani barevny asi neprodavaj,jeste jsem na zadny nenarazila :-N . Jinak jak slavite ten dnesek? ja tak,ze jsem rano vstavala o pul ctvrte abych milackovi udelala svacinu,sel blazen pracovat,a pak jsem se snazila jeste spat,a milacek me vzbudil kdyz mi volala jestli pozoruju snezeni. :-D Ano devcata,nam tu taky snezi :-D Ni a jinak ani moc neslavim,vajca nebarvim,berana nepecu,jidlo nevarim,teda neco uvarim,ale zorhodne to nebude nejaka slavnostni vecere,my jsme totiz uplne vyzrani :-D
Odpovědět
zdravím, už jsem doma. Evi: moc krásné úlovky. hrozně se mi líbí to prostírání se jmelím, to bych používala pořád. Nádhera. My nijak dnešek neslavili, slavívali jsme to jako mal, to jsme chodili na koledu ale teď už nějak ne. ani pomlázkou jsem nedostala, naštěstí nebylo od koho, ale i jinak si to dost hlídám. Na mě si nikdo nepřijde. :-D Doufám, že se to tu zase pěkně rozproudí jako za starých časů. Paní Veselá, já už netrpělivě vyhlížím vaše brože! kdepak jsou?
Odpovědět
Ahoooj! Katko, díky za pochvalu, mně se taky líbí:). Zatím ale není kde je vytasit, tady v tý žlutý kuchyni je to jak házet perly sviním :-| :-D :-D Navíc Martin zásadně nestoluje, všechno konzumuje za pochodu, u počítače nebo v posteli, takže fakt super. To na něm opravdu miluju 8-( Takže mi nezbývá než naučit se vařit (!!!!!) a zvát si na večeře kamarády. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?