Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
To jo. I na fleru je nějak mrtvo. Já jsem se pustila to toho přívěšku na žlutou tašku, barvy jsou teda fakt odvážný, tak nevim nevim.
Odpovědět
ptáček je ale krásný! takový zoíkovský. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojahoj, hlásím,že domek je hotov a jdu ho zveřejnit. Foto zde http://www.pappaya.estranky.cz/fotoal... Teda na těch fotkách není ještě udělaný vnitřek,teď už je tam přidělaná tmavě hnědá látka. Nakonec jsme to na boky přidělala tou sponkovačkou a polystyren je jen na zadní stěně. Náčelník ho proaktivně přilepil Herkulesem. No původně jsem chtěla ten polystyren oblepit látkou a až pak přidělat,ale asi je to takhle lepší :-) Jinak bych to zhodnotila tak,že za sebe jsem celkem spokojená. Mohlo by to být lepší co se týče přesnosti,někde mi to dost ujelo,centimetr žádná míra :-N ,ale to jsem holt já a aspoň je vidět,kdo to dělal :-D A je fakt,že mi to dost dlouho trvalo,než jsem to zdárně vykutila. Mě totiž nechtěla nějak políbit můza,pořád jsem nevěděla co na ten závěs udělat a pak jak to doplnit,ale nakonec to nějak dopadlo. Vyčkávat na políbení se vyplatilo,je to můj výmysl a jsem na něj hrdá (mám totiž výčitky za obšlehnutí věnce :-x ) Ještě bych to časem chtěla doladit,udělat dovnitř nějaký kapsář,ale to stačí časem,až mě zase něco políbí,zatím si Hugo vystačí s tím,že se tam spolu schováváme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, baby,som celkom rada ze to tu je spomalene, aspon sa to da stihat :)))) suik mas pravdu, zoo vtak je super, a fakt je made in ZOO ale, aj tvoje nahrdelniky su dobre imidzovky, velmi, velmi dobre, jarnu, teda velkonocnu vyzdobu moc neriesim, nemam k tomu vztah, len nejake jarne kvety 8-) stacilo by mi keby nepadal sneh, a trochu svietilo slnko :-) aivlis, napis co tvoris,ako si si to vymyslela s tym casom pre seba ???? pani vesela zijes : ))))))))????? tvoja absencia nie nic moc ;-)
Odpovědět
papayo: domeček je super, původně jsem myslela, že děláš opravdu malý domeček, jako se střechou a tak. Ty strašidla jsou moc pěkný.....jako malá jsem tyhle domečka milovala, tak dobře vím, že to děti dokáží ocenit :-D
Odpovědět
no ženy! kde jste? Já dnes koupila kreativ. Docela dobrý, určitě se tam inspirace najde sposuta. Ale Jana má pravdu opět spousta věcí z MC. Dřív jsem nechápala, jak to pozná, ale už je mi to jasný. MC rukopis je prostě docela dobře poznat. A to jsem měla v ruce zatím jenom tři čísla. Docela se i divím, že je možné to kopírovat, nebo mají s MC nějakou smlouvu?
Odpovědět
Profilova fotka
cus, tak jsem tu taky.......ja uz ty casaky ani nekupuju. Obcas to prolistnu, neco se mi ulozi do hlavy, ale vetsinou hledam inspiracni obrazky na nettu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se tu ted matlam s jarnim hrneckem-konvickou....porad jsem nemohla prijit na to, jak tam dostat, to co chci....a uz to mam, jupí :-D....tak, ted to jdu zrealizovat a vypalit.........a pak mozna i nafotit...tak taky neco delejte, a hlavne prijdte na pokec.....jste uplne mrtvy...desny...... ]-( ]-( ]-( ..................nic ve zlym ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mrtvy to tu je desne,kde jsout y stary dobry casy kdyz jsem nestihala cist :-( jak uz jsem rekla,ja nic nekutim,mam v planu tasku,ale to nejdriv potrebuju zipy a sici stroj :-D a taky jmeno usit synoveckovi,ale na to mam cas az do srpna jinak ja bych ted spis mela kutit cv a pruvodni dopis v anglictine,jelikoz se mi nedari najit praci,tak jsem usoudila ze to musim predelat,ale jse duta jak trpaslik,ne a ne to zpytlikovat aby to na prvni pohled zaujalo. jo jinak baby pokud chcete namet na pokec,takmi muzete vymyslet nejakou tematickou svatbu,asi tak pro 30 lidi,nejlepe aby mela n eco spolecneho s Tureckem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bed-ze by gratulace?......
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je muj hrnecko konvickac.....ptacek v hnizdecku.... http://www.modrastrecha.cz/album/view... asi brzo pujde taky na fler :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no gratulace snad az po svatbe,ne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já mám pocit, že jsou všichni nějak zalezlí, jak před sněhem, tak před počítačem.....To počasí je naprosto šílený =-) ...já chci jaro! Dneska sjem se asi zbláznila, šla jsem si koupit oranžové!!!!! korálky na tu svou korálkovou kreaci. Jsou fakt pomerančové a k tomu ještě tyrkysové perly a ohňovky :-. Kombinace to je ale ultrašílená. Dneska jsem měla jít na konzultaci kvůli bakalářce, ale ta proběhla vlastně po emailu, tak mi přijde celkem zbytečný vystrkávat čumák z bytu do té chumelenice. ivi: Svatbu vymyslíme, neboj. Jen mě zatím nic nenapadá......jestli jsi odvážná, jako já nechceš bílé šaty, tak krásné šaty se dají v londýně pohodlně koupit. ;-) Co barva? jakou by jsi chtěla barvu? Mě ve spojitosti s tureckem napadá taková ta blankytně modrá s bílou (jako jsou ty kaskádovitý jezírka, nebo co to je......turecko je také pravlastí chetitů :-D
Odpovědět
I na fleru je nějak mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no kaci ja bych chtela svetle saty,bile nebo kremove,a nebo takove co jsem videla ted na te engagement party na neveste,ta mela uzasne princesove saty ve stribrne barve,no nadherny x-) takze zadny moc ulet nechci,navic milacek by nejradeji kdybysme na te svatbe byly jen my dva a svedci coz zas pro me je nesmysl,chci byt aspon jednou v zivote ta kolem ktere se vsechno toci :-N .Jedine bych pristoupila na takovou komorni svatbicku kdyby se konala v nejake romanticke korke krajine u more x-) Ale stejne by mi tam chybela rodinka. jo a chci to v lete,a nejlepe pod sirakem :-N
Odpovědět
tak svatba taky nemusí mít žádné téma, já ho chci taky trochu zrušit. U mě boude důležitý aby to hlavně ladilo barevně a tvarově. od námořnické svatby se už pomalu začíváme vzdalovat. Ale neva. šaty mám a to je to hlavní. Kdy to chcete spáchat? Já být tebou bych si nejdřív pořídila šaty a pak to ostatní. Stříbrná je dobrá! x-)
Odpovědět
Ahoj holky! Ty přípravy svatby vám trochu závidim, to mě bavilo. Zato svatba (lépe řečeno všechny ty tetičky, babičky, a spol.... :-| ). Ale bylo to pěkný. Jinak zprávy ze staveniště: zítra se začínají pokládat parkety! Takže o víkendu nafotim svoje ultra amatérské fotky a vrazim je do alba :-) Jedeme totiž do bytu uklízet asi 5 cm vrstvu prachu, která se line celým bytem :-D :-D
Odpovědět
Mimochodem, kde je Jeve, nedrží někde lavinu???? :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to spis vidim nejdriv vymyslet,a potom teprve saty,protoze na kmorni svatbu pod sirakem bych si poridila jine saty nez na klasickou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
btw,minuly tyden jsem byla v Debenhamsu,a potkala jsem tam saty,ktere by se ti Kaci hoodne libili,byly uplne klasicky namornicky,cely prouzkovany x-)
Odpovědět
Co třeba tyto? http://www.coast-stores.com/fcp/produ... http://www.coast-stores.com/fcp/produ... http://www.coast-stores.com/fcp/produ... Taky aby ti jako světlovlásce slušely, já tomuhle moc nerozumím. no tak jasně, že nejdřív vymyslet tak trochu jako kde a jak, ale ty šaty jsou hned v závěsu :-D evi: mě ty přípravy moc nebaví, jako vymyslit to, to jo, ale pak to shánět a realizovat už je horší.
Odpovědět
ivi: nemáš odkaz? já jsem byla v debenhamsu tady, a našla jsem tam taky jedny zajímavý šaty, černý a pruhy byly nahoře ve výstřihu, který byl do v. Moc pěkné, uvažovala jsem o koupi, že bych je využila k botám třeba na promoci či státnice.
Odpovědět
Profilova fotka
prave tpo hledam,ale asi to nemaj na strankach,zatim jsem na ne nenarazila :-( jinak ja chci kazdopadne dlouhy sty,s kratkyma na me nechod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
t yjsi ale konzerva, Bed ;-).........tak ja ti to taky zavidim....ale zase ne moc, pac uz vim jak yje to po svatbe-porad stejny :-D......
Odpovědět
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/s... ještě tyto jsou zajímavé. mě by se teda líbily tyto: http://www.debenhams.com/webapp/wcs/s... http://www.debenhams.com/webapp/wcs/s... to jsou ony, ne? jsou úžasný x-)
Odpovědět
ivi: krátký jsou super, a na ven jsou ideální. Odvahu, ženská! to můžeš mít rovnou šlehačku :-D
Odpovědět
hele, ale k těm stříbrnejm by se mě líbila žlutá kytka. x-) Já jsem se nějak zhlédla v poslední době ve žluté :-D
Odpovědět
šmarjá, já bych asi měla vrátit maturitní diplom. Sice za češtinu to nebylo nic moc, ale co tu plodím, to je hrůza. 8-( ...takže líbilo by se mi!
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem konzerva,jen nechci kratky saty,a kaci,to nejsou ony,tyhel byly modre pruhovany,ale opravdu pruhovany,prouzek vedle prouzku
Odpovědět
aha, tak ty jsem tam žádný nenašla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?