Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 U nás může být taky soustředění emoticon , v českém ráji (skoro). Je tam krásně. Ale až v létě, po svatbě.
9. bře 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 kaci a nebude lepsi soustredeni pred svatbou,by ty zinky pomohly s pripravami emoticon emoticon
9. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já myslím, že se to nestihne, chci to soustředění mít v klidu, do svatby dost stresu. emoticon
9. bře 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 caute babuchy.......tak ako prebehlo vase stretnutie s Martou? emoticon uz sa mi ozvala, tak snad sa nam podari tento tyzden dat nejake cafeee a vymenit peniazky za tovar emoticon inak Jani dufam, ze si tu MC pre mna nekupovala a nezabudla ju Marte dat, lebo Marta mi pisala, ze si jej nedala ziadnu.... aby ti teraz nezostala doma visiet.....zevraj ju v Avione Marta videla, tak si ju tam pohladam......uz sa tesim na nausnicky aj brosnu.... emoticon vidim, ze sa to tu rozbehlo s vencami ala Jeve, tak ja som odvahu na samostatnu tvorbu nenabrala, takze som si sedivaka radsej od Janky kupila.......aaaach stale sa nam neviem vinadivat emoticon
10. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 a ked uz ste minule riesili tie krasne vintage kociariky http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1214534&vReferer=
10. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no kocik uzasny,ale jen pro holicku rekla bych,a neprakticky emoticon

jsem zjistila ze budu potrebovat opravdu prakticky,s otacecimi prednimi koly a veli lehce slozitelny do kufru auta,protoze posledne u sestry jsem malem prisla o nervy,nejdriv kocar nesel sloit,a pakjsem zjsitila ze nema otacecni kolecka,a ze ho neumim ridit emoticon jakjsem zvykla od kamosky na trikolku emoticon
10. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jak jako otáčecí kolečka? myslíš jako jsou u nákupních vozíků? To bych nechtěla ani zadarmo, s tím se nedá jezdit emoticon
10. bře 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ano,jakojsou u trikolek,predni kolo nebo kola,se daj otacet jako u nakupnich kosiku
10. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 a tu snad zdochol kreativny pes....... emoticon alebo vsetky usilovne pracujete na predaji na fler emoticon
11. bře 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahojte,
to asi nie je zdochnuty pes, ale jarna unava emoticon
suik a zoo matka, dnes mam stretko so Silviou, a odovzdam jej vase umelecke dielkaemoticon ako sa mate????
11. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Já teď přišla od zubařky, hubu mám nafouklou jak pátrací balón, taky křivou, bolí to jak čert, takže jsem sem jen mrkla a jdu tu příšernou bolest zaspat. (sekala mě dáseň a trhala kořeny emoticon )

Mějte se lépe a tvořte něco! emoticon
11. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 cau babuchy-ja taky valcim...vcera mi nechodil internet a dneska mam desne moc prace :o(.....tak na vas alespon myslim :o)....
bych teda radsi klabosila tady nez makala :o), ale ono se to porad taky neda....

Zatim se mejte, az budu mit nejaky casek, tak proctu, co jste o vikendu probiraly a pak snad se i zapojim.... emoticon
11. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 a nejradsi ze vseho bych sla spat.... emoticon
11. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, já na vás taky myslim emoticon Jinak viz Zoo. Mimochodem, Zoo: měřila jsem doma tu zeď a plakáty bych prosila raději široké 40 cm. Asi si je dám zapaspartovat, co myslíš? Pak by nebylo od věci aby byly trochu menší než jsou teď. Jo a mimochodem: co znamená trochu těžký náušnice? Myslim ty kropenatý. Jsou krááásný emoticon

Jinak ad rekonstrukce: dneska si vzal parketář klíče, zítra bude brousit beton (to budou sousedi rádi). Takže tam dneska jdu vyvěsit oznámení o hluku a při tý příležitosti asi i vytřu chodbu, ať nemaj kecy (jestli tedy najdu hadru). Foťák nemám, jako obyčejně, nafotim později emoticon
11. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak ja teda momentalne taky moc neprispivam do diskuse,ono se ani vlastne nediskutuje,co emoticon

jinak co rikate na ta dve nova alba se srubovymi domy? me se ty doy hrozne libi zvenku,ale popravne zevnitr uz me to moc nebere,je to takove moc jedlolite,hlavne kdyz tam neni zadna "klasicka" stena a je drevena podlaha,proste to vsechno splyne emoticon Ale zase kachlova nebo kamenna podlaha zas neni taky nejvhodnejsi o se tepla od noh tyce emoticon
11. bře 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zdravím, já jdu ve čtvrtek na tu děsnou latinu, nic neumím, tak se to teď snažím dohnat. Navíc teď chodím víc do práce emoticon . Taky bych tu radši tlachala nebo kutila.
včera jsem se pustila do jednoho šperku. Bude docela extravagantní, takže se opět nebude prodávat emoticon , ale myslím, že to bude super, je částečně háčkovaný, částečně plsťěný, částečně vyšívaný korálky. Zatím mám jen polotovar. jsem zvědavá, jako to nakonec bude ve finále vypadat emoticon
marti: pozdravuj Silvii, doufám, že se jí naše výrobky naživo budou líbit stejně jako na fotografii.
K těm velikonocům: rozhodla jsem se že si možná koupím malovaný vejce - asi tři, viděla jsem v novinách krásný s cibulákovým vzorem emoticon
11. bře 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 všimli jste si na fleru těch plstěných náhrdelníků od Andělíny, pořád to ještě není to co bych chtěla ale díky za to. Svrbí mě prsty nad tím jednoduchým fialovo-růžovým. Potřebovala bych ho ale ještě nějak dotvořit emoticon
11. bře 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky uplne stejny kabelky tu ted zacali prodavat v jedne obchodni siti oblecenim emoticon http://www.fler.cz/zbozi?id=2530 Hrozne se mi to libi,ale vzhledem k tomu ze to tu ted bue mit kazdej,tak nekupuju emoticon
11. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Suik. drzim palce, to zvladnes-jinak ja mam od Andeliny uz dvoje nausnice a pro treti si jedu zitra.... emoticon jsou uzasny....!!!!a nasesti na krku nic nenosim, pac to bych vykoupila vsechno :o)-ale je pravda, ze to jeste nei to prave berberske- emoticon si pockame, ne?
TAk ja zase mazu...se mejte....
11. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já se bojím s čím Jana dorazí na fler, určitě to bude tak úžasný, že to budu nezbytně muset mít.
Já si ještě počkám, s čím Andělína ještě přijde. Já mám ráda na krku buď výrazné náhrdelníky, nebo dlouhé, nemám moc ráda řetízky či přívěšky s něčím.
takže tohle je pro mě docela ono emoticon
11. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ja mam kratky krk, takze na nem nic nesnesu-vypadam pak jak ustreleny kecky :o)....takze to mam docela dobre emoticon...ale zase ulitavam na nausnicich.....vcera mi prisly komponenty z Jablonce-hlavne teda klipsny-pac Rozika nema dirky a desne porad votravovala s nausnicema.....takze ted kutim ty a pak tu mam resty (zdravim albi:o)).......takze zatim "nefleruju".
Hezkej vecer, baby....
11. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Já mám taky krátkej krk a navíc tlustej, když si vezmu ale něco dlouhého, tak se cítím líp.
http://www.fler.cz/zbozi?id=3895 Tohle jsem si objednala emoticon ...nádhera co? Přesně podle mého gusta. Akorát nenosím moc náramky, ale tohle se poddá, ještě musím vymyslit co k tomu. ale je to úžasný, mám děsnou radost.
11. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 to je krasny.......... emoticon
12. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Zítra si jdu koupit Kreativ, tak jen doufám, že nevyhodím zbytečně pár chcechtáků, ale že tam najdu i nějakou zajímavou inspiration emoticon

Už máte hotovou jarní, potažmo velikonoční výzdobu? Nabiju baterky a vyfotím vám tu naši, co máme před vchodovými dveřmi...
12. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 no, ja uz neco kutila, tak taky zmacknu .o)....
12. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 Marti dufam, ze si nesla na to stretko vcera....... emoticon pozeram, ze si napisala v utorok, ze "dnes je stretko"......ale sme dohodnute na dnes teda stredu emoticon ......uz sa tesiiiim, ako vyskusam suikbrosnu a zooiknausnicky....... emoticon dievcata zajtra mate odo mna hodnotenia emoticon
12. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 aha, som skora.... jasne ze dnes, ale, tie dni tak utekaju, ze uz ani neviem aky je den emoticon
12. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 emoticon v pohooo beriem to tak, ze sa nevies dockat nasho stretka emoticon inak som zabudla poznavacie znamenie.....sedivaka emoticon
12. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 no s tym ratam, nemoze byt nic lepsie ako JEVE DESIGN emoticon))))))
12. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 no len ja som ho rano zabudla doma emoticon budes ma musiet spoznat nejako inak...... emoticon
12. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš