Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Jo, Rezet: ty fotky z tapetování mě docela vyděsily, vypadá to, že tapetování neni žádná sranda:(. Já chci teda tapetu jen pod věšák (takže cca 2-3 pruhy), navíc jsem koupila tu, kde lepidlo natíráš na zeď (mělo by to být jednodušší), ale nevim...to bude masakr! Jo, holky, technický dotaz: jak mám ten pruh tapety zakončit, nebude to bypadat blbě, když bude nalepená jakoby "do průvanu", prostě že nebude na celý zdi, ale jen pod tím věšákem? Já to teda nijak zakončovat nehodlám, ale jen mě to teď tak napadlo, jestli jste to někde neviděla a jak to vypadalo =-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no evija bych to asi soupla az ke stropu ;-)
Odpovědět
ahoj. Já si těch talířů všimla už dřív, nápad je to skvělý. Klidně bych si to do kuchyně dala, ale nedám, kdy to vidí tisíce lidí v televizi. Ale je dobře že se v televizi v tak sledovaným seriálu objeví něco originálního. Všimli jste si toho zváštního bytu u tý nový doktorky, Barnový? Jak má moderní a pěknou ložnici, ale ta kuchyň je taková klasická babičkovská (v českým slova smyslu - ne anglicky babičkovská) ivo: já to pochopila tak že to bude od stropu k zemi, ale jen pod věšákem. ....Já myslím, že zakončovat to nebude třeba, tapeta prostě skončí a vedle bude normálně barva, ne? k těm svatebním fotkám, já bych si je nevystavovala, nemám to moc ráda. Ale teď mě napadlo nechat si jednu v typicky babičkovským stylu oválnou nad postel :-N ....ale v kombinaci třeba s moderním nábytkem. Muselo by se to ale pořádně promyslit, aby to nevypadalo trapně. Celou ložnici bych ladila do smetanovo - kávovo - hořkočokoládovo - černa a fotografie by byla vyfocena ve vitage stylu v tom klasickým oválnám rámu - černobíle (bývaly barevné ne?) pak na stěně vedel by mobly být nějaké abstraktní moderní obrazy - grafiky, nebo čb fotografie v kovových rámech. Nábytek by byl částečně moderní, částečně starý (třeba nějaká stará tmavá skříň v kombinaci s smetanově bílou moderní postelí) taky by se mi tak líbili ty plastový průhledný židle dělaný jako taková ta křesílka na zámku, jestli víte co myslím.
Odpovědět
Tak ja to budu davat az do stropu, ale ne na celou zed (na sirku) :-D
Odpovědět
Jako takhle: http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Ahoj Katko :-) , pochopila jsi to správně ;-) Jinak mix starýho a novýho: to je moje vášeň. Já myslim že by ta ložnice vypadala pěkně x-)
Odpovědět
já to pochopila.....evi na ten tvůj byt se strašně těším, až bude hotovej. Všechno musíš pečlivě zdokumentovat. Máš extra supervkus a hrozně obdivuju jak máš všechno do detailu promyšlené a vychytané: já to moc neumím, skládám věci bez ladu a skladu a nějak to dopadne. Ale až si budu zařizovat svůj vlastní byt, tak slibuju že se polepším. :-D
Odpovědět
já to mám taky moc ráda, i v tomhle bytě mám spoustu starýho a novýho ;-)
Odpovědět
Děkuju Katko. Ono bůh ví, jak to u nás všechno dopadne....jedna věc jsou plány, ale realita je zas někde jinde...ale začátkem týdne se bude konečně začínat s podlahou, tak to tam zase po delší době vyfotim. Jinak včera jsem byla v Mánesu na výstavě Jeden den 4eské republiky (byla jsem tam omylem, chtěla jsem na výstavu fotek studentů a koupila jsem si lístek do špatnýho patra :-D ). Jako fotky....ani jednu bych si na zeď nepověsila, ale jako nápad super, skvělá myšlenka (výstava se bude znovu otevírat v roce 2038). Takže doporučuju vidět ;-) :-D Navíc jsem tam našla mezi autory jmenovce kolegy z práce!!!! Musím zjistit, jestli to není jeho příbuznej =-) Tak já jdu ven, manža je opět v kolbence, tak co doma 8-( Mějte se a hezkej víkend!
Odpovědět
Ahojte! Znáte to, jak se říká, že když se ti něci vys..., tak se potom ser...všechno? Tak já jsem zřejmě momnetálně zářný příklad - včera se mi začla nehorázně vyklat zub, tak jsem dnes skončila na pohotovosti - samozřejmě šel ven, ale to nejlepší mě teprve čeká. Mám se přes svoji Mudr. objednat do špitálu na rozřezání dásní, budou mi vysekávat kořeny a zbytky zubu. Prý to budu mít i s poleženíčkem. Mě vážně jebne! Diplomka jde do yktek, nemám nejmenší náladu teď něco spisovat :-| No jinak, abych se trochu zapojila do diskuze, tak mně se fotky v interiéru zase naopak líbí. Dokonce natolik (snad mě nenařknete z narcismu :-D :-p ),, že si s milým budeme dělat profi retro fotky a ty pak zakomponuju do koláže (to už je dávno vymyšleno ;-) ) a výsledek opřeme o polici nad sofa ;-) Se to blbě popisuje, no. Budete muset počkat na výsledek a pak přizvat i paní Oprah a pořádně mě zdrbnout ;-) :-p :-D Kutíte? Já chtěla udělat aspoň ty velikonoční pytlíčky na výslužku pro malé koledníčky, ale s tím zubanem zalezu maximálně tak do pelechu a budu se tam vztekat ]-( :-p
Odpovědět
Tak to tě teda lituju! Jinak mně se taky líběj v interiéru fotky, ale ne z mojí vlastní svatby :-D A propos, právě jsem koupila jednu fotku na Fleru ;-) Ještě jedna věc: všechno nejlepší k MDŽ!!!! :-D
Odpovědět
veru: já tě chápu, mě se v poslední době taky rozpadají zuby. Za poslení třičtvrtě roku už druhý zlomený zub. je to děsný. Za chvíli budu bezzubá bába. Mám ale bezvadnou zubařku ;-), tak to není tak děsný......koukám, ale ty to máš pěkně blbý. Mě už začíná pěkně téct do bot, latina a diplomka, vůbec nevím jak to stihnu. V práci začíná přituhovat, už nebudu mít takový leháro jako teď. Já jsem teď s vyplazeným jazykem dodělal tašku s hmyzem - na fler. Ale už asi nic moc dělat nebudu, možná jen malý věci. Stejně to nikdo nekupuje a zabírá mi to čas na učení 8-( , ale děsně mě to baví. chjo, už abych tu školu měla za sebou. Evi: gratuluju k nákupu, je to opravdu krásná fotografie. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ta taška je krásná Katko! Jinak koukám, že máš taky ty bílý sokly ;-) Nebo je to foceno někde mimo domov? :-)
Odpovědět
je to foceno doma, ale to bílý je kus té mojí komunistické restaurované skříně. ;-)
Odpovědět
Taška je úžasná, moc se mi líbí, určitě se tam dlouho neohřeje. Katy, ale mně se zdá, že tvoje výrobky mají docela úspěch a prodávají se. Počkej až proběhne ta slibovaná masivní kampaň, to teprve bude manufaktura! A ty fotky jsou hodně zajímavé, myslím, že dotyčná slečna - jako autorka - byla i v naší diskusi, ne? Šikula.
Odpovědět
A samozřejmě všem vám - ženy - všechno nej k našemu dnešnímu MDŽ. (včera jsem od taťky dostala pugét růžových poupátek a Libor hleděl, jakože k čemu :-. Asi mu koupím kalendář, ať příště ví :-p )
Odpovědět
my to vůbec neslavíme, připomíná mi to doby dávno minulé. No zatím žádný velký extra úspěch nemám. A manufakturu ale také nechci. :-| vůbec jsme si nějak moc nestihli povídat o MC, co se vám tam líbí? Mě zaujaly ty háčkované kukačky, to určitě vyrobím do dětského pokoje, jestli někdy nějaký bude. Napadlo mě to ale také udělat jako brož, ale na tašku, na kabátu by to byl asi pěknej úlet. Ale nápad je to skvělej. Pak jsou super ty věci z kartonu, tam jsou taky kukačky. Pěkný jsou ty s černými liniemi. taky je krásný tn paravan a ta lavice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci kukacky jako ptaci,nebo jako hodiny? jo a jinak ja jsem si puovdne myslela ze ta tapeta bude od stropu k zemi,ale zmatlo me to ohranicovani,protoze by me ani nenapadlo ohranicovat tapetu zboku :-N
Odpovědět
hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... tak jsem se dve hodiny "kreativne" vyzivala.... a vysledkem jsou umyta okna v celem byte..... bych ted mohla jit spat, jak jsem z toho vycerpana..... ufuf.... Kaci - ta taska je fakt naaadherna..... x-)
Odpovědět
Efi, tapety jsme měli taky ty, co se lepidlo dává nejdřív na zeď, ale ve finále to nevypadá špatně. Jen prostě, je to umakartové jádro, takže takové ty nerovnosti, tam jdou vidět, no |-|. Už to máme skoro komplet, jdu to nafotit. Věšák na klíče jsem nakonec zavrhla, budou v košíčku.
Odpovědět
Aha, tak to my lepíme na zeď, naštěstí. Jinak já dostala k MDŽ manžela v práci....ještě nedorazil 8-( Ale včera jsem si koupila hortenzii v květináči, nádhernou. A ještě jednu pro mámu, tahla jsem to domů jako blázen :-D
Odpovědět
Dejte pokoj s MDŽ---bujné poprsí dělnice opřené o soustruh :-x
Odpovědět
Profilova fotka
evlyn moc hezky venec,a btw,traktor,se anglicky rekne tractor ;-) :-D jsem se hodne pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tam me manzel rekl, ze si mam kytku koupit sama.... :-N jinak ho mam taky v praci.... snad v deset dorazi domu.... evlyn - venec je super....
Odpovědět
Profilova fotka
muj je taky v praci,ale uz je na ceste domu,a pujdeme na veceri s prateli,uz se tesim :-)
Odpovědět
Evlyn: Já už nemám tu taštičku. Je jenom jedna. Je vlastně od Jany, poměnili jsme si matroš..... Jedině, že bych sehnala ještě jednu. Ale nemůžu nic slíbit. no já mám drahou polovici už delší dobu v Anglii, takže kdo je na tom hůř :-D , ale 17 se vrací. JUPÍ.
Odpovědět
tak zase po dlouhe dobe nakukuju do diskuse a do alb a uchvatily me papucky od bednaroi, oranzova vede :-) Se aso zase trochu poopicim. Ty jsou fakt dokonaly.
Odpovědět
Profilova fotka
je halus dik za pochvalu x-) j bych je oranzovy nedelala,alemam ji moc,musim se ji nejak zbavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko babuchy-zeny:o) Ja jen zdravim a omlouvam se za absenci (ktera bude i dnes:o(), pac vcera jsem tu mela svou nej kamosku a dneska mame oslavu maminych 60tin....takze sem mozna najuknu, ale asi nic nepripisu.... Chvalim vsechno-krasnej venec a moc hezky nafoceno..... ...hele, ze my ty Jeve lezeme dost do zeli :o)-delame ted vsechny ty vence na jedno brdo-krasny, ale styl "Jeve" :o).....no, nekde se zacit musi a ono je to taaak inspirativni.... ale ten tvid me dostal.... TAk si to dneska uzivejte a hlavne nemyjte zadny okna (ja pak mam mindraky, pac je mame asi sto let nemyty...:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?