Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Zdravim vas devenky :-) tak nestiham vas ani citat nie to este prispievat nejakou tou kreativnou kulturou, mimochodom temu o autobusarskej kulture - kvietkoch som si dovolila ja nacat par dobrych stran dozadu 8-) no je to viac ako zle.... :-S venedy uzivaj si chatu a prazdniny.....a vam ceske sestry zavidim kreativny zraz.....mimochodom Jeve sedivacik mi uz visi na vstupnych dveraaaaach zatial len podnajmu, ale je bombovyyyyyy x-) a trpezlivo cakam kedy mi da Zoo pokyn na poslanie peniazkov za nausnicky ;-) Suik gratulujem k rozbehnutemu obchodu na fler.....tak pekny den vsetkym ktori dru od rana do vecera ako farebny (ako aj ja) 8-)
Odpovědět
zoo: tu je: http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Suik, tak nasivka je bozi x-) Jsi moc sikovna. Konecne jsem nafotila ty nase plechove cedule, mam je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... hlasim, ze dneska dorazim, ale nejak jsem bez casu, takze to vypada, ze si jen vyzvednu nausicky a zase pomazu :o((( Zoo - kolik mam mit pripraveno penizku???
Odpovědět
Profilova fotka
satyy, to je skoda...je to 160,-....tak alespon namlusenku chvilicku, coz?
Odpovědět
Profilova fotka
no, jeste to vsechno zvazim... MC mam pro jistotku v kabelce, kdyby se chtela fotit ;-) x-) penizky budou pripraveny.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suik: panenka je suprova...pockej az ji dam na kabatek....to bude pecka!
Odpovědět
zoo: pak mi musíš poslat foto v akci ;-) . škoda, že jsem na tu růžovu nenarazila dřív, pepina by nemusela být tak opařená :-N . jinak kdyby jsi chtěla pěkné a nekřiklavé barvy filce, tak spoustu ho mají ve výtvarných potřebách kousek od národní, když se jde na staromák. Mají i dvě tloušťky.
Odpovědět
satyy: ja taky dam jen jedno kafe a mizim, tak muzeme mizet ve dvojici ;-) :-) ale ja mam cas "az" do cca 19.30, tak nevim jestli budes chtit prchat se mnou, jestli to neni moc pozde =-) mmmk: my mame taky dost ceduli, nektery stary, nektery novy, ale nevim kam s nima :-| Ale nad dvere: to je super napad! Katko: nemyslis v Platyzovi? Tam jsou vytvarny potreby. Ze bych jako taky zacala tvorit, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Efi, u nas to vzniklo postupne - puvodne jsme chteli nad tu malou knihovnu ten "plakat z Monicina bytu." Ale nedarilo se nam ho sehnat. Tak manza zacal smyslet vsechno mozne. A pak jsme v pivovaru (hospoda, v jejimz prizemi se vari super cerne pivo) videli ty originalni cedule. Manza chtel hned nekam do obchodu pro nove. Ale ja si vzpomnela, ze je mame po pradedeckovi z jeho kolonialu. A z dedecka jsme je vyrazili za jednu vanocni stolu :-D Haha, nedavno se po nich shaneli bratranci, ale nedaaame, jsou nase :-D Jinak pro zajemkyne http://www.cedulezlin.cz/galerie.html
Odpovědět
No, ja uz dalsi nechci, spis nevim kam s tema co mame. Zatim jsou opreny o zed na knihovne :-D
Odpovědět
jj, je to přesně tam. hele tady je něco pro ty co nešijou: http://www.fler.cz/zbozi?id=2583 je to jenom lepený. Stačí koupit lepidlo na textil (stojí asi 160 kč, buď v kotvě, nebo v paladiu, který je asi pořád vyhořelý ]-( ), pak ten mizící fix je dobrej. No a pak vystřihujete a lepíte a zase vystřihujete a lepíte :-D ..taky dobrá je na to ta tavná pistole, ale s tou lepím spíš tlusté věci, látkou prosakuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja zadny nemam a ani bych je nemela kam dat,ale libi se mi ta s cernouskem. Mama kdysy vytvorila obraz,takovy chemlonovy,jestli vite o cem mluvim,s cernouskem,koukala jsem na nej cele detstvi,kam zmizel,to ale netusim,meli jsme takovych obrazu asi 5,a co vim tak jen krtecek jeste visi v kuchyni.
Odpovědět
Profilova fotka
suik kyti je supervy tady porad tvorite jak urzeny ze retezu a ja krome motehla uz nic neudelala ni nepamatuju. :-(
Odpovědět
Suik, kde se da koupit ten mizici fix? Mohla bys mi napsat aspon znacku nebo poslat odkaz v nejakym e-shopu? Ja totiz nikdy nemuzu dobre dostat kridu ze svych sitych vytvoru :-N Az po vyprani. :-| Bednaroi, myslis takovy ten, jak jsou jakoby takovy smycky - vypada to tak tuste? Kamoska chtela porad kone, tak ji jeji mamka udelala takovy mega gobelin pres celou stenu v jejim pokojicku :-D A neumite si predstavit, co v tom bylo prachu, kdyz jsme to s kamoskou sundavaly, abychom ten jeji pokoj trochu promenily pred prvni panskou navstevou :-D
Odpovědět
http://www.prym-consumer.com/prym/pro... já mám tento. Je to německá firma, tuším, ty jsi bydlíš v německu, ne? Určitě ho mají v každých výtvarných a šicích potřebách. taky stojí asi 135 kč
Odpovědět
Profilova fotka
no takovej odpalovanej myslim,z rubove strany se to jakoby vzdycky upalilo aby to drzelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hodim to na chvili do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... ,je trosku pokroucenej,vhybimu spodni listicka,ale jen pro ilustraci dobry :-D
Odpovědět
Jo, to jsem myslela :-D A predstav si, ze kamoska mela stado koni cvalajicich rekou pres celou stenu :-D :-D :-D
Odpovědět
Kato, dik, maji ho i na strankach, odkud objednavam, takze v sobotu ho budu mit x-) Jo, jsem v Nemecku.
Odpovědět
strejda měl strom, ale bylo to v decentních barvách hnědé a šedé, byl strukturovaný a nebyl z chemlonu. Musím říct, že to vypadlo a vypadá (a stále visí) dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
mmmk no tak to muselal byt prace ty blaho,a vy to vubec neocenite :-D
Odpovědět
Bed, ne, ze neocenime. Ale kamoska mela radost, kdyz ji bylo nejakych tech 8, ale pak v 18 uz to byl trapas :-D Nasi znami maji jednu takovou chemlonovo-nejakou tkaninu na zdi a taky se mi to tam libi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych si to asi dnes do bytu nedala,ale kdyz to mama delala,to mi taky bylo nejakych si 8,tak jsem na ni koukala obdivne s otevrenou pusou ;-)
Odpovědět
jofiel: Já mám ty klíče z našeho starého baráku, tam jich bylo milion. Měli jsme jich víc, nevím, kam se poděli. Zkus se poptat po známých, někdo to vyhazuje. Hrábě jsou super, ale my už jsme koupil stěnu, sakryš, no.
Odpovědět
Ale musím vymyslet něco na věšání klíčků...
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky taky se vam stava ze vam neco nefunguje a nefunguje,ale jakmize se na to nekdo prijde podivat,tak to jako zazrakem zacne fungovat a vy pak vypadate jak idiot? Me se to zrovna stalo ]-(
Odpovědět
Co uplne malinke hrabecky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bed - to se nam normalne stava v praci... ale uz jsme na to zvykly, takze kdyz neco nejde, tak si zavolame na pomoc kolegu a hned to jde... a takhle si chodime vzajemne pomahat x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?