Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já zas myslela, že max - chlapeček je zase starší emoticon
poslední den v Londýně jsem šli s přítelem nakoupit a šli jsl¨me kolem první krámku s šítím, který jsem tam potkala emoticon , měli tam i šičí stroje, takže tam hned po příjezdu nastoupím emoticon
Ivi: už si četla ten můj trapas?
22. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 eulalie-jestli toužíš po kovářské tak se fakt prohneš emoticon Ale jak udělat by určo šla. Jsem zvědavá jestli mi zas odpoví : no jistě emoticon Je teď odborníkem přes nerez od schodů až po garnýže. Bych je vyfotila, ale jsou daleko, daleko a nemůžu za nima emoticon
22. únor 2008 v 16:08  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Silvi, tak zkus na drahé polovičce, prosím, vysondovat, kolik by ORIENTAČNĚ taková manželská postel vyšla. Díky emoticon
22. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Myslíš klasická kovářská ?
22. únor 2008 v 16:13  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 no Maxikovi je pul roku,a zajda je docela velky,ale siju to s laskou tak to je docela rychle emoticon

jinak kaci zadny trapas jsem jeste necetla,aych se priznala tak jsem cist jeste nezacala,protoze jsem ted kopirovala a upravovlala fotky,ale slibuju ze vas prectu,i kdyz nevim jestli dnes zacnu,jeste nemame ani vybaleno emoticon
22. únor 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tak to já taky ne emoticon
22. únor 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Silvi: mně by se líbila třeba takováto, ale v krémovém provedení emoticon

http://www.kovostyl.cz/photos/405.jpg
22. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kompleta (35 r.)
261
Registrovala se 13. června 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 10 alb. Má 117 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
kompleta (35 r.)
261
Registrovala se 13. června 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 10 alb. Má 117 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Orlicí
 eulalie:ani tady by sis nevybrala? http://www.kovany-nabytek.cz/postele/
22. únor 2008 v 16:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 já teď pádím ven s panem divokým )to je ten náš vlkodav emoticon ) a pak si jdu udělat nějakou dobrou papu, když je ze mě dnes ta slaměná vdova...
22. únor 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kompleta (35 r.)
261
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
kompleta (35 r.)
261
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Orlicí
 jinak Vas damy zdravim, jste vazne sikulky, pekne jste me popichly k nejake tvorbe
22. únor 2008 v 16:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Tak to určitě není od kováře emoticon Tyto typy se vyrábí jak skládačka. Já tomu teda moc nerozumím, ale zeptám se. Třeba zas něco vymyslí emoticon Teda jestli se vůbec vrátí z hračkářství, kam jsem ho poslala neteři pro dárek emoticon
22. únor 2008 v 16:24  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Kompleta: jj, líbí se mi ta malaga, ale oni je nedělají v jiných odstínech a my černou nechceme emoticon
22. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 vy máte vlkodava? to je bezva pes. Děsně velkej.
kompleta: to přesně máme v úmyslu emoticon
22. únor 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 eulalie- a co v tom odstínu krémově zlatá s bez patiny?
22. únor 2008 v 16:31  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Holkyyyy!!!! Já vůbec nestíhám číst, vy jste šílený!!! emoticon
Zoo: krásná fotky, moc ti to sluší
Karkul: ty nejdeš na sraz? Ty jsi jediná koho poznám emoticon Jinak gratuluju k rekonstrukci práce!
Jeve: nic nenos, já si do výplaty nemůžu nic kupovat, jsem bez peněz!
Jinak hlásím, že mám jednu MC, a ta je pro Katku emoticon emoticon
Jinak u nás je dlažba v předsíni, dnaska jí jdu čeknout. Ale nemám foťák emoticon
Tak zatim!!!!
22. únor 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 takjsem vas zacal procitat,a dostala jsem e se k rezetcinim vaham ( uzasne) a to mi propomnelo ze mam v planu "ukrast" stare vahy a stary kafemlejnek babicce,a deda ma v garazi uzasny stary stul s vyrezavanejma nohama,uplne jsem se do nej zamilovala kdyz jsem ho videla,ale chudacek by potreboval moc moc vykulirovat,slouzi tptiz jako pracovni a nechtejte vedet kolk je v te pracovni cdesce der od hrebiku a vseho moznyho emoticon
22. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jak jako že Karkule nejde? emoticon
evi: já mám taky MC, ale Zoo nemá, tak si vezme původně tu pro mě, ju?
gratuluju k dlažbě a taky nám musíš ukázat ty píchačky....já bych je dala k ložnici emoticon
22. únor 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky ja uz na to cteni nemam silu,jen teda reknu ze jsem dosla az k reseni kde v praze na latky,a lazarska ulice byla muj vychosi bod pri nasem love veekendu emoticon ,pet minut od tama byl nas hotel emoticon mam to tam ted docela prolezly,takze se orientuju emoticon
22. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Silvija: ano, ta světlá verze by šla. Ale netuším, jetsli ji dělají i bez té patiny, mně přijde totiž moc lesklá. Psala jsem jim, jestli nemají ještě nějaké další fotky, n akterých by to bylo líp vidět. Ale nee. Tak uvidíme. No, zatím je to náš favorit emoticon

Bed, uvař kafčo, do misky sušenky a pěkně čítaj emoticon Kolik je to vůbec stran?!
22. únor 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no auli az zas tolik ne,jsem na strane 95,le zato u pc sedim uz od chvile kdy jsem vstala,a zvlast kdyz tu mam praci ktera na me ceka,tak mi to,neurazte se,prijde jako ztrata casu emoticon
22. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Bed: emoticon
Katko: tak jo, já jí vezmu pro Zooemoticon. Jinak já nevim jestli Karkule jde, mám v těch posledních příspěvcích trochu hokej
emoticon
Jinak podlahu jsem nečekla, tak snad zítra (jdeme vytírat společné prostory, někdo si údajně stěžoval, že je na chodbě prach emoticon emoticon emoticon emoticon ). Jo a píchačky budu mít v neděli, tak je vyfotim. Ještě nevim kam je píchnu, uvidíme operativně dle situace, která nastane při zařizování (to by mělo být tak nějak koncem roku emoticon emoticon emoticon
22. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 já jsem neřekla, že nejdu, ale ani, že jdu.
já vůbec nevim, kdy nějakej sraz je a kde. a nikdo mě nezval, tak se nevnucuju.
navíc máme myslim ve čtvrtek (zatim) náš sraz ne? emoticon
22. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jak, nezval? Vždyť se tady domlouváme tak nějak paušálně, ne? emoticon emoticon A náš sraz je až v březnu, osobo emoticon Tenhle místní je tuhle středu co bude po neděli, v 18.03 před Humanicem na Andělovi (aspoň myslim emoticon ).
22. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jak pokračuje domluva rekonstrukce v práci, kdy začínáte?
22. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já to taky beru, jako že se domlouváme paušálně. Samozřejmě si vítaná emoticon .
kde tam je ten Humanik? Zoo nejřív mluvila o knihkupectví v centru Nový smíchov, ne? Ten humanic je vedle?
22. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jo, ten je z druhý strany vchodových dveří. Vem si prostě na hlavu "mojí" čepici a já tě někde odchytim emoticon emoticon
Jinak pokročila jsem ve studiu vaší zběsilé konverzace a za ten barák v Brně bych taky vraždila! Akorát by mohl být v Praze emoticon
22. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: máš u mě v albíčku ty kapsičky emoticon , můžeš si vybrat.
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1167560#navigator
evi: bojím se že ji moc neužiješ, hlásí velký tepla emoticon
22. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 hm, tak to jsem teda nestihla - v 18.03? emoticon
a příští tejden neni březen? sakra, kolikátýho je dneska? emoticon já fakt nevim... já jedu na úkoly, co mám sepsaný na papírku.
rekonstrukce jaksi stagnuje, nechci na šéfku moc tlačit... začít stejně můžeme až na jaře, až bude opravdu tepleji, abysme mohli větrat lak a barvu. a nechce se nechat přesvědčit, aby vyhodila všechno modré emoticon
22. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jo a někdo tady doufal, že ukážu "před" a "po". tak to asi ne. rozhodně ne takhle veřejně. není to můj prostor, co já vim, kdo sem chodí, ještě by to tady viděl třeba někdo z práce a tak. znáte to. emoticon
22. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 emoticon Já myslim že březen je až ten další týden, ale jsem z tebe zmatená, jdu se podívat do kalendáře emoticon
Katko: kjása emoticon
22. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš