Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni-my meli taky tu obyc z Ikeii a u tchanovcu mame jinou, nejakou co koupili v hypernove nebo kde a ta je pekne blba. Ta z Ikei byla uplne super, jsem si vubec nestezovala. Ale pokud treba hodne jezdite, tak zauvazuj o cestovni postylce-da se pouzivat i v byte i na cestach. Jo a meli jsme taky na ty ikeacky namontovany kolecka )taky z Ikeii:o)), takze byla pojizna po bytecku. Coz bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ja chci taky tuhle skrin - je podle me dost dobra. Taky jsem ted v takovym blbym obdobuí s tim predelavanim. Svym zpusobem Roze pokoj funguje, manzelovi se do toho vubec nechce a ja jsem zofala, ze to je porad neuklizeny a odbany a porad se tu neco povaluje-ne jako hracky, ale takovy to odkladiste-nevys kam s krabicema-sup rpze pod postel, nevis kam se sanonama, sup s tim Roze na skrinku...no a je to pak zabordeleny\ takovejma kramama....:o(. Ach jojs. Musim s tim zacit neco delat. Nejhorsi je, ze jak jsem si to navrhla a vymyslela puvodne, tak ze to tak nefunguje....:o(. Roza by mel apostel hned u topeni a to by neslo. TAkze musim vymyslet uplne jiny usporadani pokoje......
Odpovědět
ivi: to je zvláštní, já myslela že ve VB ten nábytek není moc drahý (samo, jak který) a hlavně ten v Ikei vyjde levněni než u nás. navíc tam máte vyšší platy =-) taky tam je víc bytových obchodů jako zara home, next, marks and spencer......sice krapet dražší, ale třeba v MS jsem viděla úžasný povlečení pro dospělý. to u nás to jsou samý delfíni, nebo velké čtverce s lístečkem :-| . přijde mi že v tomhle výběr tady moc není.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak pokud beru ikeu,tak to jo,to je levny,ale treba sedacku bych si tam nekoupila,postylku jsem tam zadnou netestovala,tak nevim,ale treba sedacku tak byla slevnena na polovinu a stala nas 400 liber,a to je to jen dvoucedak ;-) A Next a M&S jsou drahy jako blazen
Odpovědět
lastovko díky...Montrum musí zůstat, protože na něm spí mamka a nechce se postele vzdát, že si tam pak stejně malé naše bude stavět bunkry....
Odpovědět
Vidím ZOO, že jsme na to velice podobně... Někdy je to úmor :-|.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja koukala, ze tu Rozy postylku mate u topeni..... ja bych na te zelene stene vyuzila toho ''vyklenku'' a udelala tam policovy system - Tvoji pracovnu, se stolem do ''elka'', ktery by byl protazeny pod okno. Ty bys byla (sedela, pracovala) jakoze vice v prostoru pod tema policema a Rozinka by si smrdolila svoje, na stole pod oknem. Bylo by ji teplo na nozicky a jeste by mohla koukat z okna:))))) jsem vam to pekne vymyslela, ze :-D , kdyz ani nevim, jak to u vas vypada.... no a zbytek pokoje by uz bylo jenom Rozincino na hrani. A v te pracovne by pres ty police mohla byt srolovaci zaluzie, at to vypada uklizene... ja taky porad resim, kam se sanonama a vecma, co se porad nekde povaluji, protoze na ne neni vymysleny ulozny prostor.... nebere to konce a pak nemuzu nic najit, kdyz to zrovna potrebuju... a s tim vymyslenim doma, jak , kde a co, to je taky na mne.... ale vetsinou mi vse projde a pak dostanu i pochvalu :-D a s postylkou diky, kolecka jsou dobry napad. Cestovni poridime asi taky. ....a tu skrin jsem okoukala prave u Tebe ;-) a uz na ni reagovalo par zenskych tady, ze je to super napad. Takze VIVAT ZOO!!!..... ....p.s. k ANEBODA skrinim: Dan na komodu trosku nadaval, kdyz to skladal, ze je to smejd, protoze supliky nejsou v jedne linii. Tak uvidime, jak to pujde dale se skrinema....pak dam vedet.... ....ja to vidim tak, ze v detskem nepotrebuju mit nabytek za dvacet tisic....takze mne Ikea vyhovuje....
Odpovědět
My máme teda šuplíky dobrý =-)
Odpovědět
Jinak Zdeni, taky moc Půů a vůbec Disneyovky nemusím a na zdi absolutně ne. Já mám jen malý dřevěný nalepovací zvířátka, takovou farmu, to mu dám nad postýlku.
Odpovědět
Jinak já tam papír (do té komody) asi dávat nebudu, nevím, momentálně tam mám ovci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi se vlastne ani moc na tom nelibi, ze je to pruhledny a tim padem je do tech supliku a skrinek videt, takze to ve finale stejne vypada neuklizene - pokud ve vnitr nemas vsechno krasne na kominky... takze tu vypln beru i jako nutnost.... ...kde mas ovci??? ....ja jsem zatim zadnou peknou borduru neobjevila, takze asi budu malovat. Prvne jsem si vymyslela podmorske kralovstvi, uz mam vystrihane filcove rybycky a siju rybyckovy kapsar, ale pak mi to prislo takove moc vyrazne, pro tak male mimo.... takze asi vyuziju pozdeji... a navic, nechci modry pokoj, kdyby to byla opravdu mala opice a ne opicak.... :-D
Odpovědět
Ale nejsou ty ovce diný?Je jich tam moc, co? :-D (viz album)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee, ja na to koukla az ted, ....takze ta poznamka o neuklizenych suplicich nepatrila Tobe, ale tak nejak globalne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ovce jsou bozi!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hele, babuchy tehuchy, nechcet nekdo za mrzky peniz nastavec z Ikea , co se montuje na komodu jako prebalovak?....me lezi pod posleli a zabira misto....:o(
Odpovědět
Profilova fotka
a klido bych tam dala i nejakou ''prirodni'' '(bilou, svetlou) vypln, at tam proste neni videt....
Odpovědět
Zdeni, ale díky ti za nakopnutí, fakt to je průsvitný, něčím to zaplácnu, ale nechci barevný,když tam jsou ty ovce :-D. Paní Zoo kuji, ale my dostaneme celej komplet přebalovák prosim, čiliže nepotřebuji ;-).
Odpovědět
Ty jo Zdeni, až to budeš mít ten pokojík, tak to všecko fotni, já se inspiruju. My teď máme ložnic oranžovou, ale já bych to ráda zjemnila a "zpokojíčkovala" :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dnes koupila bilou policku, co mi tam chlap ze zadu prisroubuje a postranach budou dve vysoke uzke skrinky, takze do boku mi ta prebalovaci podlozka snad ''nezhrncuje''...tos to je zase cestin vyraz... to pouzivala moje babicka....''nezhrncuje z toho žebřa'' (žebřík).... manžel z toho vyrazu zkomolil ''nezkastroluj''.... ale treba se to sikne Rezet nebo jine mamusi. Zkus minibazarek, nebo jak se to jmenuje
Odpovědět
nezhrncuje :-D Zdeni, kdy to malé čekáš?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jeste, kdyby to neklaplo s tou polickou a tema skrinkama na boku, tak zoo: je ten prebalovak rozmer na 80 sirokou skrinku a je to bily???
Odpovědět
Profilova fotka
prvni termin byl 4.10. , ted se to posouva vice k zari, protoze asi dobre rostem :-D myslim, ze jsme spolu o mesic, ze? .... hele ja mizim, musim jeste do obchodu pro knedlu (knedlik) pro chlapa ke koprovce - ja radeji s bramborem....
Odpovědět
Zdeni, no my mámem TP 2.9. ;-) Knedlík je koprovce?To teda neznám, k rajské jo, ale jinak brambůrek x-).
Odpovědět
Profilova fotka
ke koprovce ja taky radeji brambor,ale kdneldik bych si dala,budu se je muset naucit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele rezet to monstrum v obyvaku je fakt silene,nedalo by se s mamou domluvit ze by spala na te uzasne rozkladaci sedacce co sis vybrala? ;-) Pokud ma navic ta sedacka i ulozny prostor,tak by mohl slouzit na schovavani perin ;-) Jinak ta komodka s pruhledna klidne snese i nejakou jednobarevnou maskovacku (rozumej vypln),muzes to treba ladit barevne s povlecenim v postylce nebo ostatni nabytkem,treba do modra,zelena,ruzova :-N A ovuchy jsou supracky,vubec jich neni moc,klidne bychjeste pridala ;-) :-D
Odpovědět
Přidat ovce? :-D OK! Not problem :-D. Hele, já to zkoušela, mamka že nebude každej den rozkládat sedačku, aby se mohla vyspat, no...nenadělám nic, už k vůli tomu byla jednou rozepře :-(.
Odpovědět
Mamka se vždycky cítí, jak kdybych ji chtěla vystěhovat pryč...no. Tu výplň na tu komodu dám, jen musím sehnat nějaký karton a něco barevného, čím to polepím.
Odpovědět
ahoj holky, nenapada vas jak vtipne oblozit sprchovy kout trema barvama kachicek? jsou to pruhy, jakoby listely jedna na druhe a vubec nas nenapada, jak to udelat... v albu mam ty barvicky, jsou to ty do sprchy... lamu si tu nad tim hlavu a nemam zadnej napad... poradite prosim?
Odpovědět
Proboha, vystřelte mě někdo na Mars bo se už zbláznim. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
copak copak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?