Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ja jeste nevim, mame s mamou, jeji kamoskou a moji kamoskou sraz a tusim ze je to v utery. Dam vedet az to zjistim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdar babiny, tak ja bych se klido na sraz pridala....ale kdo vi, kdy zase zavitam do cr.... tos snad nekdy v tom lete u Verunky! raminka zuzovni, pesan taky - teda ten na stene ;-) . Patka je pruda, ale ona za to nemuze, ze jo.... LP polstare jsou luxusni! Pak se mi libi kocka na tricku (bile raminko) a taky kocka na tasce! ...to mi pripomina....nechcete nekdo kocicku? jmenuje se Pepsina a pry se rada dozaduje neci pozornosti - vcera nam ji nabizela kamoska, ktera ma mimusko a kocicka na mimiska zarli, tak by ji nekomu rada darovala. Kocicka je momentalne v Plzni. ¨ jinak nase mimco se na ultrazvuku porad tocilo a moc jsme toho nezjistili... sice se jeden zaber mezi nozicky povedl, ale zrovna na nem nebylo moc videt, coz by mohlo naznacovat holcicku, no ale nechci se dopredu radovat, takze si radeji jeste mesic s malovanim pokojicku pockam:))) ....i kdyz takova sladka ruzovka na jedne stene by nebyla marna :-D no a dnes jsme si na nedelni kolove projizdce objevili nadhernou zahradu, tak hned zitra rano poletim zjistit kupni moznosti, tos mi drzte pesti, neb ja uz se vidim, jak tam sadim kyticky a vyvaluju speky 8-) ..... jsme z ni totiz uuuuuuplne uneseni!!!
Odpovědět
Zdravím při nedělním lenošení...ehm, jak u koho, že? ;-) Já např. dnes měla ve škole státnice z angliny, ale pochlapila jsem a myslím, že na takových 85% to mám všechno v pořádku. Ten letní sraz je na pořadu, ale obávám se, že k nám do toho 3+1 se všechny nevlezeme, na denní kutění a plkání v poho, ale postele pro sedm trpaslíků jako Sněhurka fakt mít nebudeme. tak mě napadla nějaká chatička nebo ještě jeden geniální nápad...nedávno jsem objevili úúúúúúúúúúúúžasný mlýn, kde je jak restaurace v tradičním moravském stylu, tak i stylové ubytování buď v přilehlém penzionku neb bungalovech postavených ve stylu pravých moravských sklepů. No, je to tamm kouzelné...cenově rozumné (teda to ubytko netuším kolik, kolik) a inspirace se vzhledem k úžasné okolní scenérii musí dostavit sama...ale to je zatím jen takový návrh. netuším, jestli mají webovky, ale as jo. Když tak zkuste najít mlýn v Bučovanech u Kyjova ;-) Jinak to vidím u nás na zahradě na stany :-D :-D :-p
Odpovědět
http://www.bukovansky-mlyn.cz/ Omluva, nejsou to Bučovany :-S :-p ,ale Bukovany 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky videli jste tohle,to je neuveritelne http://www.youtube.com/watch?v=xZ7G8i...
Odpovědět
Profilova fotka
Cus babuchy-mlyn vypada bajo x-) Jinak jsem si nachystala takovou special masku na foceni-chci se taky trochu na fleru "odhalit", takze bych jim poslala rozhovor-ale nepozadali me, tak je mi to trochu blby-nic mene me dneska napadlo, ze se necham vyfotit jako "domaci panicka"-perfect wife-ala 50 's-a udela jsem si masku na oblicej z takovych tech slecen co byly na reklame na Pepsi-tak ted s tim chodim doma po byte a desne se tomu rehnim :o)))...mozna si to vezmu na venceni vecer s Patkou :-D.... Sem si rikala, ze nemusi hned kazdy vedet jak vypadam-a hlavne me to prikrasli :o)))) Holky-kocku dalsi nemuzu-uz mame dve..... a jinak drzim palce na tu parcelu:o) at to vyjde. Zatim boticky furt nemam, pac nemuzu sehnat ty satenovy balerinky....tak az budou-nasiju opoci, neboj...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
neco pred spanim.....http://image2.etsy.com/il_fullxfull.24773714.jpg
Odpovědět
Profilova fotka
tak mlyn je supracky,taky bych se pridala,bohuzel agenda je jen jeden tyden v srpnu,pravdepodobne 7-14,protoze 9 ma Maxik prvni rok,to nesmim chybet,a milacek jede taky,samozrejme,a dyl jak tyden v cr asi nevydrzi,a hlavne uz nebudem mit zamestnance,takze business sam nepobezi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kutilky.... musim se vam pochubil, co jsem provedla o vikendu, kdyz me nechal cele dva dny muz samotnou doma.... potrebovala jsem uvolnit energii :-D http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Satyyy: paráda! Četla jsi o pár stránek stránek zpět?...taky se chystám na čmariky čmariky na wc :-D ;-)
Odpovědět
Vy jste tak kreativní až se stydím :-S. Ale jste šikovné teda, fakt ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: a co ti na to manzel ekl po navratu domu? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diky za pochvaly... z blizka to vypada hur, mela jsem blbej stetec, ale priste se polepsim :-x bed - manzel to jeste nevidel, prijede domu az ve ctvrtek :o)))
Odpovědět
Určitě tě pochválí! A propo jak jsi daleko s hledáním krabice? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ted jsem doma nejakou nasla, tak dneska vyzkousim, jeslti se to do ni vejde... a kdyz ne, tak to zmerim a napisu mamine... prodavaji svetla, tak jestli by tam nenasla nejakou vhodnou, co by se mi mohla hodit :-)
Odpovědět
Zoo: tak tu fotku v masce bych rada videla :-D Jinak zitra se muzu stavit jen vyzvednout veci na Mirak, v pul sesty? Treba pred kostelem? Od sesti mam veceri v hospode, takze stiham pouze zaplatit, pozdravit a podekovat :-S
Odpovědět
Jo, jeste technicka: v cem mas zabaleny ty plakose, mam nekde ukrast desky? 8-) :-D Ja abych s tim nelitala po hospodach jen tak nalehko a nekdo mi na to nevylil pivo treba ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted zrovna my prisli ty nausnicky co jsem si objenala,a jsem nadsena,budu je nosit snad denne :-N
Odpovědět
ahoj! Satty: koukám, že vám záchůdek pěkně rozkvetl,moc hezké! Ivi: jak jsi zařídila převoz zboží a peněz do a z UK? :-o Jinak holky já mám pořád ten domeček, s tím srazem u nás počítám. Tam je postelí dost, případně stan na zahradě. Ale nevím kdy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci prevod penez byl v pohode,mam totiz i cesky ucet,takze z uctu na ucet pohodicka (na anglicky ucet jsem jeste nedala ani peny,a to uz ho mam nejmin pul roku :-D ) a nausnicky mi prisi normalne postou,byly odeslany ve ctvrtek a dnes prisli,takze rychlost snad vetsi nez po CR.postovny stalo jen 17Kc,obalka mela jen 13g :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyy, moc hezkej zachudek-vonavej :o)....hezky to dopadlo, si sikula!
Odpovědět
to ale nebylo doporučeně, ne? ;-) kdyby to tak levný bylo i z UK sem. No vidíš, můžeš zuřivě nakupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, vy jste se strasne rozepsaly, clovek tu chvilku nejni :) a hnedle toto :) se srazem pocitam, ale asi nejspise nestihnu tu pul sestou, i kdyz bych nmoc rada, protoze bych jednak dala eve broz a druhak bych pak zase tak v pul devate rada vypadla dom - mam toho jeste hodne a v sobotu frcime do NL. saty - ruzovy usnicky ti rada udelam, ale zalezi na tiom, jakou ruzovou potrebujes :). nemam praseci, ale ani magentu.... takova jako cukrova vata na pouti, co ty na to? a budes chtit jen kulicky, nebo to ma byt i s koralkama? ty by uz magentovy byt mohly, nebo treba i v uplne jine, kontrastni barve, to je jedno .... co si racte prat, pani :) ale uplstila bych je az v NL - takze budes mit pak z dovozu :))) a jinak uz jen heslovite, co jsem postrehla: veru - gratuluju k AJ BED - super, ze muzes u nas nakupovat, i kdyz tricko uz ti nekdo vyfouknul ... saty. paradni malba, vidis, jaka ses sikulka! evi - plati co pises, vezmu to s sebou zdeni - hezky jsi udelala ten nabytek a drzim palce se zahradou! opice te taky zdravi rezi - tak to bude vazne tobias? a suik a zoo - vy jste proste bajecne kutilky. patka je teda pekna mrcha, ale zase se mi libi, jak zoo umi hezky lecit a suiku tobe drzim palce do finise, ju? a zitra se na vas moc tesim. postradam moc karkuli :( a martu. ale marta je v Milane, to vim ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeve - beru vsechno ruuuuuzovy.... podobu necham na tobe.... chci ruzovy bambulky x-) a kdyz budou z dovozu, to bude supeeer ;-)
Odpovědět
Jeve :-D
Odpovědět
Kde je Karkul? =-)
Odpovědět
Achooooj! Marta je sice v Miláně, ale když mrknete na titulní stránku na alba, tak tam od ní najdete vzkaz...takovou malou ochutnávku. To je hodná holka, když na nás tak pěkně myslí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci nebylo to doporucene,ale bylo to PRIORITAIRE ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky ja jsem ted dodelala povlak na polstare :-D jsou to ortopedicke tvarovane polstare,ale nechtelo se mi delat povlak presne na miru,tak jsem ho udela klasickej,a pekne jsem se do toho zamotala :-D ja totiz zasadne siju bez strihu,takze jen striham,a prikladam :-D a povlak dopadl tak,ze perfekne sedi,ale je dlouhy,a to uz jsem ho jednou zkracovala :-D do dalsiho zkracovani se mi nechce,uz jsem sbalila stroj a siju trojitym stehem,tak to nite jen litaj :-D jsem je chtela jen takovy bez knofliku,takovy ty s velkym prehybem jestli vite co myslim,ale vypada to ze tam stejne budu muset jeden knoflik svihnout :-D ten otvot totiz musi byt vetsi,abych do nej ten polstar vubec narvala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoje kreativky :)))) tak som sa vratila, s opuchnutymi nohami, s hlavou ako balon, ale plna inspiracii :))) niečo som už dala do albumu, ale toho je tak vela, neviem kde zacat pani vesela: nebola som si ista ci nie si v milane aj ty! motyle na stene, ktore vylietali z hodin, ma teda poriadne zmiatli =-) takže zdravim majitelky motylov od jeve, ste jednoducho trendy :-) Katka, prepac, ze sa ozyvam až teraz, ale poštu som si otvorila až dnes, ale všetko je OK, brošna už dorazila,dakujem, dakujem, este nie som celkom v obraze, ale to čo som zatial videla na fler, ste nenormalne dobre, pani vesela, zoo matko, namornicka katka ;-) satyy : zachodik ako z telky zoo matko mas dobre nervy na toho psika, asi by som uz obhryzala nohy JA, idem citat dalej, až nie som mimon
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?