Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupiii, herclise vilkomen, pani marto desigova! se tesim na tebe desne :) kristynko a mas taky na fleru nick, abych ti ty usnicky zarezervovala?
Odpovědět
Marti, to jsem ráda, že brosňa v pořádku dorazila ;-) a ty fotky z Milána jsou naprosto úžasný!!!!! Hned bych všechno nainstalovla do bytu. :-D Moc se mi líbí ty růžový uzlíky a jsem ráda že jsem díky Janě trendy :-D . Viděli jste na fleru flamingopark? jana už si všimla, mají úžasný věci, přesně to tu chybělo, ty jejich trička nemají chybu. Já nemám moc ráda malovaný trika, nelíbí se mi, že je vidět, že je to malovaný. Ale ten sítotisk je naprosto skvělej. Koukala jsem na jejich stránky a mají naprosto úžasný věci. Hrozně se mi líbí ta afro hlava jako předložka do koupelny. Jenže kam s ní. K nám se nevejde. Já se hrozně těším, až budu zařizovat vlastní bydlení, doufám, že budu mít dostatek prostředků, abych mohla realizovat všechny nápady, které tu prostřednictvím našeho doupěte a vás nasaju. ;-)
Odpovědět
ahoj holky, hlavně jani, která ses po mně tak sháněla :-D jsme zde, občas vás šmírnu, ale nemám čím přispět...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky nemam moc cim prispivat,tak sem jen obcas neco placku :-D
Odpovědět
ja dorazim v pul na zastavku, ale nemuzu jit s vama, mame ten sraz. takze Jani, jestli dorazis pozdeji, tak to se mineme :-| Muzes to teda poslat?
Odpovědět
Na ty kočáry jsem se už dívala, je to prostě...úžasný x-).
Odpovědět
Profilova fotka
uzasnyjsou,taky je zboznuji x-) ,ale neprakticky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj hoj, karolinko, jak ze tu "jsme"? Nejake novinky? Ja se jen proste bala, jestli se ti neco nestalo, vis? Ja taku uz moc nemam cim prispivat, jak jste si asi vsimly. Nemuzu vkladat obrazky, tak uz to tu neni tak kouzelne, jako pred tim. Jsem ted vlastne stale na Fler. Jupi, jsem rada, ze se ti nic nestalo. Evi, ted jdu na poCtu, tak Ti to poslu, zitra ci pizitri cihej na listonosa :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vtipnost pro dnesni den http://image0.etsy.com/il_fullxfull.2...
Odpovědět
já tu diskuzi snad přejmenuju na drbací doupě, či tak nějak, abyste přispívaji i něčím jiným než kutěním :-D Žádný vymlouvání. Já to beru tak, že mám inspirační galerii na fleru, stejně by mě nebavilo obrázky dvakrát strkat na net a navíc dvakrát zmenšovat. Musíme se na nad ten adminí teror povznést, přece si nenechápe zkazit tak pěknou diskuzi. ;-) Ale chápu, že bez inspiračních obrázků to jaksi není ono. A navíc bych tu ráda řešila tu svoji svatbu nebo Janinu. Trochu to usnulo, neměla jsem na to myšlenky, budu ale muset zase začít vymýšlet.
Odpovědět
Díky Jani :-) Já mám teď dost zelených věcí, tak se těšim ;-) Jinak dneska byste ze mě měly radost, mám zeleno bílý triko a stejný ponožky!!!! :-D Takže jako ladim ;-) :-D A pak že vědci nosej každou ponožku jinou :-D Ikdyž popravdě řečeno, moje matka jednou dorazila do práce a měla každou botu jinou, takže něco na tom bude. Já zase v létě občas odjedu z práce v pantoflích do laborky :-D :-D Jdu se mrknout na Fler, co máte za novinky. Jo, Zoo: ramínka pěkný ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zolo ta brošňa je úžasnáková! už má rezinka aspon dve? :) evi, mam z tebe radost:) akurat jak ted delam broze - megakytky, tak mi prijde tahle takova mala :) tak nevim, esli te uspokoji :) kdyz tak dodelame nejaky okoli tomu, kdyby se tui to nezdalo. a mam i zeleny nausnice, jen nejsou nafoceny jeste ... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a katko, ja te neprehledla , neboj :) kdyz me tlachani bavi jen pokud to ma nejaky dalsi smysl, i kdyz je pravda, ze casto i ty moje plky smysl nemaj, tak se k necemu vzahuji, neco asocijuji a tak...ale budu se teda snazit :) a svatbu budeme planovat jen tvoji - nase je tajna, preci :)))) pssst :)
Odpovědět
no jo, já zapoměla ;-) Zoo: ta brož je úžasná. já mám v záloze také jednu -akorát je to nudně květina, tu si vezmu asi dneska na sebe. začínám se lepšit a začínám nosti po dlouhém období černé, hneědé a šedé bary. Koupilla jsem si moc pěkné tyrkysové tričko s drobnými ornamenty. K tomu jsem si vyrobila pěkně ulítlou, hodně barevnou brož :-D Dnesk ajsem objevila za super ceny v hrabáku tašku - takový černý mašestrový žebradlo, tak zkusím vytvořit něco trochu v nekytičkovém stylu. (Těm stylům úplně nerozumím, ale odhadovala bych to na rock, punk, emo či tak...ještě to musím pořádně nastudovat) A sametové dvoj šaty na holčičku černé a ty druhé vrchní jsou dalmatinové. Nemohla jsem je tam za tu cenu nechat :-D včera jsem taky objevila zajímavý stránky o graffiti a "pouličním umění", to zahrnuje takvé y nálepky, co jsou nalepeny všude po městě. Jsou mezi nimi občas velmi zajímavé kousky. Už delší dobu se mi líbí, jednu jsem si dokonce kdysi sloupla. Chtěla bych je sbírat, ale nejdou moc odlepovat :-D , tak je musím nechat, tam kde jsou.
Odpovědět
Jeve: neboj, já jsem spíš na měnší ;-)
Odpovědět
Dlouho jsem nekoupila Tobísovi nějakou lebku, nemáte inspiraci? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky,videli jste uz nekdy koupelnu s balkonem,teda myslim v Cr,ne v nejake horouci zemi ? Ja jo,tady : http://www.modrastrecha.cz/album/view... a opravdu je to koupelna a opravdu je to balkon,a opravdu je to u sebe,ptala jsem se majitelky ;-) :-D jinak ja se musim pochlubit,ze teda na tom sicim stroji pekne radim,po vcerejsich povlacich na polstare jsem si dnes vyrobila 3 trika. Koupila jsem si totiz skiny jeans,a potrebuju k nim neco co neni uple na telo,aby mi moc "nevycnivaly" boky,ale zaroven aby byli videt ty jeany :-D no a nikde jsem zadny hezky nemohla najit,vlastne ani nehezky,jenom dve,a ty byly nehorazne drahy,a byly to jen tilecka,takze: jsem vyhrabala tricka z lonska,takova ta "tehotenska",dve sede a jedno bile.Na jedno sede jsem nasila gumu asi 10cm od spodniho okraje,a na zbyla dve jsem ji nasila uplene na okraj.No a to bile to melo na sobe diru,na hrozne blbem miste,na zadech,tak jsem ji zamaskovala tak,ze jsem ji prosila cik cak stehem ,udelala jsem vlastne takovou cik cak lajnu,a abych byla origos a nebylo poznat ze tam byla dira,tak jsem tam tech lajn napraskala vic,a protahla jsem je az na predni dil,takze to vypada jako by me poskrabala kocka :-D Teda spis dodrapala :-D No ale hrozne se mi to libi.Akorat jsem neudela foto pred,tak nema ani cenu delat foto po.Ale budu delat jeste tilka,tak to bych to mohla odfotit,bude li zajem.No ale asi ne,je to jen blbina :-D No ale aspon jsem zuzitkovala tricka ktera bych uz v puvodnim stavu na 99% nenosila :-D jinak ja jsem na fleru uz taky zavisla,koukam tam snad kazdou hodinu,ale do diskusi ne,je to pro me moc neprehledny,radeji plkam tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,vsimnete si jaky jsem odchytla s predchozim prispevkem krasny cas x-)
Odpovědět
Krásné ráno všem, všem...Odpoledne se jedeme podívat do jedné dědiny na konci světa na žebřiňák (na aukru mě vždycky přebyli a taky jsou docela hoch ceny :-p , tak jsem si podala inzerát a ejhle!), tak na mě myslete, ať se zadaří a brzy nám stojí na dvoře. Pak vás zaúkoluju s vymýšlením dekorací na něj ;-) :-p Bed: ukaž nám ty tričéčka... 8-) Zoo: brochňa nemá chybu...úžasná inspirace, až bude po státnicích (jakože tomu nevěřím :-S ), tak se na ni vrhnu :-. 8-) Katko: tak rozpoutejme divokou diskusi na téma námořnická svatba. Co už máte a co je zatím uležené jen v hlavách? I pohoštění bude nějak ve stylu nebo klasika v podobě svíčkové?
Odpovědět
Inspirace pro plstěnou Jeve: ;-) http://www.etsy.com/view_listing.php?...
Odpovědět
veru: já se rozhodla to úplně nehrotit, takže na oběd bude asi klasika. už mám z toho zařizování hlavu kolem, a to to ještě pořádně nezačalo. Tak se mi moc už nechce vymýšlet nějaké etrabuřty. Budu se snažit ale hlavně ve výzdobě. Pak si dám záležet na šatech a takovejch těch estetickejch věcech. Obřad už je domluvenej v zámecké zahradě, hostina v zámecké restauraci a grilování na poli. Už máme skoro i prstýnky. Po luďkovejch prarodičích - z bílého zlata (doufáme, protože byly dělané na černo a nemají punc) Skoro ani nepotřebují upravovat. Jen já si nejsem jistá tloušťkou, zdá se mi, že bych k tomu svému zásnubáku potřebovala silnější. Ale můžu to nafotit a ukázat. Zoo už mi pracuje na oznámění, včera jsem vymyslely s holkama pěkné vychytávky a Janča mi dělá poštář a podvazek. Kytky už mám taky promyšlenou. Chtěla bych aby ladila k tomu mému náhrdelníku a pudou asi rudé růže, nebo karafiáty, do toho navázené na drátku korálky-jako puntíky, šedou bude zeprezentovat nějaká zeleň do šeda - dobrý je eukalypt, či tak, něco světlého, a z tyrkysové bavlnky uháčkuji okruží na kytku (bude kulatá). Jsem zvědavá, jak to bude vypadat.
Odpovědět
Jani, taky mě napadlo, jestli by na ten polštář nešlo zakomponovat nějaký prvek ladící k tomu mému náhrdelníku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
euli,tak ja se teda pokusim,ale nic neslibuju,ono kdyz toneni obleceny tak to nevypada moc esteticky,takze musim pozadat milacka aby me blesknul,takze az si na to vzpomenu,tak dodam,ju ;-) Ale necekej nic svetoborneho,obycejna bavlnena tricka ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tak tady mám ten prstýnek. Je po Luďkově babičce. nejsem moc pověrčivá, na takové ty svatební nesmyslné pověry nevěřím, ale u tohodle prstýnku si nejsem jistá. jeho majitelka, totiž brzo zemřela a nechala po sobě dvě malé děti, Luďkův táta si ji např. vůbec nepamatuje. Nesmějte se mi , ale bojím se, aby se její osud prostřednictvím toho prstýnku nepřenesl i na mě :-( . Jsem racionální člověk, ale ...... Ivi: já to triko chci taky vidět ;-)
Odpovědět
Jo a zapoměla jsem, váhám, jestli ho nepoužiju jako materiál, nechala bych ho přetavit a trochu rozšířit, zdá se mi, že k tomu mému prstýnku se moc nehodí - je moc úzký. Chtěla bych aby byl trochu výraznější a asi bez vzoru.
Odpovědět
Profilova fotka
no Kaci prstynek vypada dobre, je moc hezky,ale i kdyz nejsem poverciva,tak tohodle bych se asi taky bala :-N jinak ke kterym nausnicim budes ladit tu kyti,k tem kulatym,nebo k tem kvetum z etsy? jinak jste me teda prekecali,udelam ted foto pred a po ;-)
Odpovědět
Katy, já taky nejsem pověrčivá, ale radši bych si ten prstýnek nechala roztavit :-| Se poraď s Luďkem, trochu z toho jde mráz po zádech... Jsem moc zvědavá na tu kytku, ta bude určitě hoooooooodně zvláštní a oroginální - zapojíš sestru? Ale já bych asi nešla do těch karafiátů na svatební kytici, jaksi k nim z dob bolševika nemám zrovna vřelý vztah :-p A snad se nám pak Zoo pochlubí s tím oznamkem, jestli to teda nebude přísně tajné 8-) a Jeve s doplňky taky!
Odpovědět
Nebojte, všechno uvidíte. Ségru určitě zapojím, ta ze mě šílí, protože pokaždé něco vymyslím, a ona to musí dělat, navíc jí do toho dost kecám. Ale hodně. :-D karafiáty jakože komunistická kytka mi nevadí. Chudák za to nemůže, přitom je tak krásný. Kdyby mě ale někdo přinesl karafiát s asparágusem, tak mu to omlátím o hlavu :-D Kytku budu ladit k náhrdelníku, ty náušnice z etsy se k němu se mi zdá moc nehodí - tím jak mají ty stříbrné komponenty. Ale asi to udělám tak že až se budu převlíkat, tak si je vezmu a vezmu si jiný náhrdelník. A k tomu co mám, tomu háčkovano-vyšívanému si objednám od zoo náušnice. S tím prstýnkem jste mě teda docela vyděsily, takže se bude tavit..... Luděk se mi právě směje. My jsme řešili, jestli ty prstýnky vůbec použít, pak jsem si ale řekli proč ne. Proč by měly nevyužité ležet v krabičce. Navíc je to recy-věc :-D, takže trochu šetříme zdroje
Odpovědět
Profilova fotka
Cus babune, prave jsem dorazila z tehu jogy - moc doporucuju. Timto taky zdravim Karkuli a jestli je pravda to, co Jani natukla, tak gratuluju! Kaci klido tady rozjed svoji svatbu, ja jsem taky zvedava. Prstynek - matros jo, ale predelany. Uz kdyz o tom sama takhle premyslis, tak by Ti to pak treba nedalo spat... a kdyz mas tu segru zahradnici. Zjisti prosim, co je puvodem asparagus jakoze ozdoba do kytek (v kvetinarstvi) Tady se totiz na polich pestuje Spargel - chrest (zrovna ted je jeho odbdobi) a kdyz to odroste, tak ze zemne zacne rust prave asparagus. Nikdy jsem nevedela, ze asparagus pochazi z chrestu, tak to prosim over, jestli i ten do kytek se pestuje z chrestu:)))) Zebrinaku drzim palce. A vy drzte dnes vecer nam, at se nam podariz srazit cena za zahradu, nebot zatim neni oplocena atd atd... a jeste se bude muset hoooodne investovat..... ale zatim ji mame priklepnutou, coz je hlavni:)))) Pak muzete prijet na letni skoleni k nam:)))) vas ubytuju do chaloupky a stanu na zahrade :-D Mame to kousicek od vinic, takze kostovacka by mohla byt taky! :-D A kdyby se vam nechtelo takovou streku, tak teda u Verunky nebo Kacky.... Hele mamko: balerinky nebo tenisky, to je sumafuk. Jestli to bude holka a po mne, tak stejne bude vypadat jako Figu. Ja jsem vypadalo jako kluk a opicka taky. Tatka mi rikal Mozambik :))) i kdyz teda tmavou plet nemam.... tak ja zase padim.... vylezlo slunce jupiiiii tak se jedu projet kouknout na ''nasi'' zahradku.... chichi ,ja uz tam od nedele byla minimalne desetkrat
Odpovědět
zdeni: kde tam přesně bydlíš? my jedeme o prázdninách s Luďkem na nějakou jeho konferenci :-| , chtěla jsem se z toho vykroutit, ale už zaplatil zálohu. Je to někde ve Würtzburgu, myslím. Nebydlíš náhodu tam? |-| na ten asparágus se zeptám ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?