Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Veru: gratuluju! Tož vínko bych si dala, ale já jedu dnes na sever, domů. Doma budu asi taky kutit, plánuju korále, pořádný a dlouhý a možná "nákupku". Máme doma žlutobílou pruhovanoulátku - lehátkovinu. Na to nějakou ulítlou aplikaci. Ale nevím jestli to stihnu, musím došít taštičku s vážkou, co jsem slíbila. Tak se tu mějte hezky, Jani, užij si dovolenou. Ségra tam jeden v neděli ;-)
Odpovědět
Jani, díky za brochňu, je super! A velikost skvělá! A díky i za motejly, už jsou vystavený na stole:)
Odpovědět
Profilova fotka
Euli tak to gratulace ja vcera mela super ulovek za hubicku,"cikanskou" sukni za 3 libry.Doma jsem zjistila ze je 100% hedvabi x-) :-D a ze se nesmi prat,jen cistit v cistirne ]-( :-( Nevite nekdo jak se pere hedvabi,abych ji furt netahala do cistirny?
Odpovědět
Profilova fotka
veru, taky moc gratuluji :) to je prima, az se vyhrabu z pracovnich povinnosti a suik taky bude mit hotovo, tak se nam vsem ulevi :) evi, diky za chvalu, ted mam rozdelanou modrou, tak snad bude stejne uspesna. ivus - prala bych to v ruce v jemnem samponu. mam hedvabnych veci vice a nikdy jsem je necistila v cistirne. preji hezky den a jdu pomalu balit :)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych to taky normalne prala jemne v ruce,ale ono to ma jeste jeden hacek,ta sukne mrska je skladana (plisovana) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dnesni usmev dne :http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id=11286727
Odpovědět
Profilova fotka
a jedna inspirace,je to sileny ale asi bych to inosila x-) http://www.etsy.com/view_listing.php?... ale ne ze to nekdo bykutite a bude mi to "nutit" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ne bykutite,ale vykutite,ale to jste urcite pochopili
Odpovědět
Profilova fotka
x-) http://www.etsy.com/view_listing.php?... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To byl ale krasny slunickovy vikend.... jee tak ty korale tipuju na Kaccin vkus. ja s takovymi doplnky vypadam jako ciganka, ale jinak se mi libi.... moc a tem co prijdou az zitra, preju krasny, kratky, pracovni tyden...
Odpovědět
zdeni: přesně tak je to můj vkus :-D . Zrovna sjems e vrátila z víkendu u rodičů, ani se mi nechtělo do Prahy, jak tam bylo krásně. Moc sem si ale venku neužila, pořád jsem kutila, nejřív háčkované horále - jsou trošku podobné jak ukazovala Iva, akorát jech není tolik a jsou jen na jedné a dlouhé šňůře. Za chvíli jse dám na fler, tak se můžete juknout. Pak mám jedny obyč barevné dřevěné. Jo a tyk jsem na půdě, kromě tuny korálků objevila navlečené korále červené, krátké, skroro stjné jako mám ve svatebním albíčku, takže mám korále k náušnickám. ty si asi vezmu na odpoledne. Na obřad si vezmu ten svůj náhrdelník a náušnice trochu jednodušší. Ta myš je naprosto luxusní!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda kaci,ten nahrdelnik je naprosto uzasnej ;-) ten hackovanej x-)
Odpovědět
Článek se načítá
ivi, díky ;-) Já jdu ještě hodit ty náušnice na beremnko
Odpovědět
Profilova fotka
ja dnes ztravila pul dne na etsy,mit nejaka volna jednobarevna trika,tak uz mastim novy styly :-D ale jelikoz nemam,tak si musim napady ulozit,a pak je zurocit ,doufam ze to do te doby nezapomenu :-D
Odpovědět
ahoj holky, potřebovala bych poradit, jestli nevíte v praze nebo blízkém okolí o nějakém bazaru s nábytkem. potřebujeme na zahradu stůl a pár židlí (klidně každou jinou), počítám s tím, že bychom sem tam něco opravili a všechno natřeli. ale nechceme za to dát moc peněz. tak jestli nevíte o bazaru, kde mají zachovalý nábytek za slušný ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko, Vercus, drzim dnes palce- pesti.... pak zagratuluju naraz:) hackovane kulicky jsou nadherny.... ja to chci taky umet.... Karol, zkusila bych pochodit nejake smetˇáky....smetiště nebo skladky. Nevim, jak v Praze, ale tady si muzes dvakrat do roka nechat zavolat nejaky odvoz servis a pak jen naskladas bordel na vyhozeni pred barak a druhy den to odvezou (pokud si to do te doby nekdo nerozebere). Lidi se takhle zbavuji veci treba kdyz se stehujou, takze to neni vylozene zlikvidovane. Nebo nemate v Praze blešáky??? Tam clovek sezene taky vsechno! Bazarek v Praze teda neznam a stul a zidle budu taky shanet ;-) naschval kazdou jinou!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dnes holky hrala ;-) http://www.fler.cz/blog/jak-jsem-si-d...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak jsem si ted vzpomnela,ze jsem vam chtela rict jak uz mi z toho 24/7 koukani na fler a etsy hrabe,na dnesek se mi celou noc,opravdu celou noc,i pri asi trech navstevach wc, mi porad zdalo ze vytvarim plstene kulickove nausnice :-S . No sileny,bych se ani nedivila kdybych tu mela nejaky ty plsteny kulicky kdybych tu po probuzeni nasla hromadku hotovejch :-D Fakt hruza,jsem se pomalu bala usnout :-(
Odpovědět
Ivi: super! Nesatčím koukat, co v tobě všechno dříme :-D . Karkul: nevím to jistě, ale myslím, že nějaký extra super velký blešák je někde na Kolbenově, nebo tak. Nevím, ale jestli není jen sezónní nebo stálý. Taky myslím, že někde na florenci směr hilton je také něco takového.
Odpovědět
Profilova fotka
no drime drime,to jo,akorat ta realizace je vzdycky na dlouhy lokte,s tim strojem to jeste poradne neumim,tak to trosku trva,ale zajimave je,ze nejvic prace mi dlaa ta kytka :-D
Odpovědět
Achoj! No, princeznička na bále, co poztrácela korále nemá chybu!! Ty jsi tak šikovná, Kačko! A Bed, to trička je taky úžasňákové...se už normálně stydím sem chodit, když teď nic nekutím (pokud nepočítám pokládku podlah :-p , ale tam jsem taky stejně jen za čumila :-p 8-) ). Ale já se polepším, už se na tu "polepšovnu" hrozně těším! Ale žel až po těch státnicích brrrrrr. Ale dnes jsem to dala (za dva), takže díky Zdeni! Ten recy nábytek mě taky zajímá. Zrovna nad zahradním nábytkem taky uvažuju, ale ty sériové věci jako v Mountfildu, Jysku a spol. mě moc neberou. Spíš přemýšlím, že to letos (v rámci utahování opasků) vydržím s klasickým plastovým ]-( :-p po našich a příští rok si nějaký as navrhnu a šmrncnu to do stylu Provence ;-) Jani, přeju pevné nervy při stěhování. Kdy konkrétně proběhne akce Kulový blesk? 8-)
Odpovědět
Něco pro naše těhu ;-) http://www.etsy.com/shop.php?user_id=...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, botky jsou cool.... Verunko, mne nedekuj...zato si ''muzes'' sama :o)))) tak teda dvojita gratulace! obrovska!!!! Ivus, tricko je teda ultra cool !!! to se Ti fakt povedlo.... pekne umis vyuzit tu Tvou oranzadu:o)) ... ne, fakt pekny! ja taky momentalne nic nekutim, teda kdyz nepocitam presazene kytky, umyte okna, vypidleny byt (prijedou tchanovci:o)))) a pleteni po vecerech u televize.... ale po svatcich se uz konecne do neceho pustim! :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jakych svatcich Zdeni? Jako na prvniho maje myslis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivus: v CR je svatek 1. a 8.5. a tady 1. a 12.5. a ja si uziju vsechny tri:)))) budu cestovat v case a prostoru ;-) 12.5. v pondeli se tady slavi Pfingsten - Letnice- Svatodusni pondeli - cirkevni svatek.... a kdyz je volno a nemusi se chodit do prace, coz je v Nemecku casteji nez v CR, tak tomu rikam svatky:))
Odpovědět
Profilova fotka
;-) my tomu tady rikame Bank holiday :-D Ale kdy je nejaky ted momentalne na blizku netusim :-D
Odpovědět
Zdravím, hlásím, že obývák /bez detailů/ úspěšně hotov, ufff ufff :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..... Rezet - obyvak je super.... fotky z malovani byly sice trochu "desivy", ale vysledek stoji za to... fakt se vam to povedlo.... :-o ja hlasim, ze budu mit dalsi nausnice od Zoo http://www.fler.cz/zbozi?id=13679 ... jsou kraaasne :-)
Odpovědět
Díky...ono to zas tak pěkný není, počkej až to nafotím celý, to už tak příjemně nevypadá, ale je to daleko útulnější a hlavně čistější... Co prosim tě s těma náušnicema děláš? :-D Ale jsou boží, to je fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Co delam s nausnicema??? no prece nosim je na usich, ne??? :-D :-D kazdy den jine.... jsem na to uchylaaaa... nemam poradne zadny retizek na krk, i kdyz by se mi nekdy hodil, ale hlavne ze mam tisice nausnic x-) tak to pekne nafot, at to muzeme zdrbnout cely, kdyz je to tak hrozny ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?