Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zoo, jako Zu beru:)) jen jsem si rikala, ze ti Tvy rodice byli asi ultra-cool (a pojila jsem to i s tatinkem umelcem), kdyz si za jeste tezke totality vybojovali tak trosku jine jmeno.... ale i napad se pocita ;-) A Rozalie je taky super!!! Hlavne ona, jako osubka (i bez toho mileho jmena) je strasne rozkosna. ...a jeste rika mamce MAMA ZOO :)))))) tak holky, my zitra vyrazime s tchanovcema do Alsaska na vylet a na vinko a pak frcim na par dni do Ceska, tak se tu mejte pekne a budu se na vas zase tesit, az prijedu!!! Papa
Odpovědět
Katko, dostala, ale kamarádka je nezná :-|
Odpovědět
evi, tak to je škoda :-( , to už nevím jak je najít. Ale díky moc. Ta černá svatba je celkem hustá, ale nutno dodat, že to mají pěkně sladěnou. nevěsta teda vypadá děsně a s tou nafukovací pannou to trochu přehnali, ale aspoň bylo o čem mluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nebyt te nafukovaci pany tak bych to jeste brala jako docela normalni svatbu,ale ta pana tomu nasadila korunu :-D
Odpovědět
Katko, já myslim že to zvládne i bez nich, ne? Jestli jsem to pochopila, chce je kontaktovat kvůli nějakýmu článku. Ale kvalitní články se citujou, takže může hledat odpovědi právě v těch citacích, jestli mi rozumíš. :-| =-) :-D
Odpovědět
Holky, viděly jste tu kouzelnou chaloupku? http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Ty břízy mi připomínaj naší chatu (než tam naši postavili barák jako kráva)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci chalupu....drevenou, s muskatama........na duchod:o))))
Odpovědět
evi, právě, že je docela potřebuje, tady jde o věc, o který nejsou žádný odborný publikace, maximálně jeden článek! jen primární materiály. některý jsou ještě tajný, nebo zničený. Potřebuje svědectví těchto pánů. ...zrovna jsme se ale docela pohádali, takže je mi jedno jestli to napíše nebo ne ]-( Možná ani svatba nebude ]-(
Odpovědět
Katko! Nejanči!! To bude zase dobrý, občas se pohádat je pro vtah dokonce prospěšné a zdravé, aspoň se pročistí vzduch. Zase bude fajn a svatba taky určitě bude! ;-)
Odpovědět
já vím, ale docela mě naštval :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je,tak to me nastve kolikrat ten muj taky,posledne tak ,ze jsem sundala zasnubak,a rekla mu ze si ho nevezmu zpet na ruku dokud nedospeje :-N A porad jeste lezi v krabicce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Suiko-z toho si nic nedelej-jsou hodnoty, ktere se nemeni a pak jsou ty, co se porad hybou jak mravenci-a kvuli tem se vetsinou lidi hadaj......a v manzelstvi je to taky tak-at uz pred nebo po:o)))) Hlavne nesilte-ja vracim snubak taky porad:o).....
Odpovědět
Článek se načítá
Zoo: co třeba takhle? ;-)
Odpovědět
jo zapoměla jsem na odkaz: http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
No zoo,ja ho vratila jen jednou ;-) zato zatim docelana trvalo,a to si ted naramne rozumime,nemuz si na nic stezovat,ale kdy on cas od casu,zrovna kdyz mam chut si pro ten snubak ajit,udela neco co me zas zastavi :-D
Odpovědět
zase nikdo nediskutuje, to je hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je tu mtrvo uz pekne dlouho :-(
Odpovědět
Já bych kecala, až bych brečela :-p ale musím do hlavy dostat historickou mluvnici. Ženy, to je tedy řádný mazec. Katko, kdy máš termín? Na baráčku už máme ze 2/3 položenou podlahu, vymalováno na 80% jest, takže už jen uklidit :-| a hurá na zařizování. Pak vás zahltím fotkama, ju? ;-) No nic, jdu zase předstírat inteligenci, ale vy tu plkejte, ať můžu číst taky něco jiného než teorii aoristu :-S
Odpovědět
myslíš státnice? ještě nevím. Zítra jdu na tu latinu, už z toho úplně šílím. nejhorší je že se nedokážu moc donutit na to ráno sednout a vstát až večer. Včera jsem skoro celej den vařila z plstě pro zoo :-D Dělám všecno možný, jen abych se nemusela učit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi je to kure!!!!!
Odpovědět
Sorac, damy, ze vam sem vpadam. Ale potrebuji poradit nejake sikovne a cenove prijatelne vytvarne potreby v Brne. Suik, ani nevis, jak moc s tebou soucitim, taky bych potrebovala nejaky magnet, co me udrzi u uceni :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, brno ti neporadim, su z prahy....:o)
Odpovědět
Profilova fotka
damy, krasne tvorite, ale obavam sa, ze vam tie dobrotky pre malu kucharku a pod. v ramci dodrziavania prveho prispevku v tejto teme http://www.modrastrecha.sk/forum/show... budem musiet zmazat |-| prosim, davajte si do albumov iba obrazky tykajuce sa byvania! dakujem.
Odpovědět
Proboha proč?!!!! Toto téma se jmenuje Kreativní doupě. Takže je snad docela logické, že tu tvoříme a navzájem si ukazujeme své výtvory, které samozřejmě spoluvytváří naše osobité interiéry. Jste normální? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie... konecne mam krabici... dneska zabalim, zitra dam na postu x-)
Odpovědět
Ikke, to je trochu divny, ne? A co kdyz je to jako dekorace interieru a ne na hrani??????? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mno, chtela jsem sem zase napsat nejaky veci ale se mi zda, ze je to tu cim dal tim user - nonfriendly a tak vas vsechny jen mirne rozladene zdravim, dnes budu jen na fleru. chjo. mate nekdo hrach? jako na tu zed tady :)))
Odpovědět
no co k tomu dodat, klasika ]-( . Je to úplně ubohý. Co třeba jako dekorace do dětského pokojíčku? he? Ty vaše pravidla jsou prostě ubohý. Tímhle šikanováním prostě docílíte akorát toho, že vám lidi budou odsud odcházet. Trochu divný přístup :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a jakto ze jsem tu nasla fotky okoli,a psu a podobne, kdyz je to taky zakazane? ]-(
Odpovědět
Mě tak napadá, že bychom se všechny mohly přesunout na fler, tam je admin ke svým uživatelům daleko příjemnější. Je mi líto, že to musím říct, měla jsem to tu ráda, dobře se tu kecalo, ale co je moc to je moc!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?