Interierové dveře - Prüm, Sapeli a Hörmann

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Mozna uz tady takova diskuze je, tak se predem omlouvam. Resime dvere do interieru a nechali jsme si je nacenit, zaprve cena docela silena a zadruhe ta kvalita me teda moc nepresvedcila :-| Kdyz uz zaplatit takovy penize tak aspon za poradny dvere. Jake mate zkusenosti s Prüm? Jeste jsem u firmy videla v nabidce dvere Hörmann, mame od nich vrata a jsme moc spokojeni. Diky za nazory :-)
Odpovědět
1
2
@zdenek_valek levnejsi? To jsem prekvapena. Kde jsem reverzni dvere poptavala, tam vychazely draz nez bezfalcovky. Od jake firmy dvere mate?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám od sapeli 🙂 myslel jsem to levnejsi, jakoze nez abychom davali vsude bezfalcove dvere otevirane do chodby, tak jsme to ujednotili opacne a dver ejsou klasicky falcovy otevirany do pokoju a jen na WC, kde je malo prostoru a je lepsi mit otevirani do chodby, jsme dali reverzni...tim padem bude jednotny pohled na dvere z chodby 🙂)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaa888 My mame vsechny dvere v dome bezfalcove, jen dvere z garaze do technicke a do zadveri jsou obycejne. Otviraji se do garaze, takze ze zadveri nejde nic videt a v garazi je mi to jedno 😉
Odpovědět
@zdenek_valek nevim, jestli vás dobře chápu, nemyslíte náhodou, že máte všechny dveře klasické-falcove, jen ty jedny na WC bezfalcové ?? Takže pohled z chodby je takový, že všechny dveře mají panty v pokojích- otevíráte je dovnitř, jen dveře na WC, které otevíráte do chodby panty nemají, protože jsou bezfalcové? Protože jestli je to tak, jak píšu, tak bych poprosila o fotku, chceme to totiž úplně stejně a taky Sapeli... @quezi děkuji za odpověď, jde mi o to, aby třeba nebyl nějaký viditelný rozdíl
Odpovědět
Profilova fotka
Nene 😄 ... respektive...oni ty reverzni dvere se delaji vzdycky bezfalcovy...ale pohled z chodby je takovej, ze vlastne vsechny dvere jsou "za futrama"....😄
Odpovědět
Takže máte úplně všechny dveře bezfalcové tím pádem?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?