Plovoucka pod kuch.linku?

Zobraz úvodní příspěvek
V bytě 2kk,novostavba,uvažujeme o položení vodeodolne plovoucky v kuchynobyvaku,jde o místnost cca 20 m2,budou zde občas pobývat 2 osoby,takže nepůjde o plně zatěžování prostory. Kuch.linka bude na nožkách, bude zde myčka úzká a větší lednice. Slyšela jsem, že plovoucka není pod linku vhodna - proč vlastne,když bude vodeodolna? Máte s tím takto někdo zkušenosti?
Odpovědět
1
2
Každý ať si to dá, jak uzná za vhodné. Jenom jsem napsal, co mi říkali prodejci i profíci co to pokládají. Další věc co mi byla řečena, tím že pokládám dřevěné podlahy, musím mít podložku i potřebnou lepící pásku hydroizolační. Opět to bylo vysvětleno případnou reklamací. Pokud by přijel reklamační technik a toto tam nebude, dojde k porušení doporučeného postupu pokládky a tím pádem mám smůlu. Vše co tady bylo řečeno je v obecné rovině teorie. Plovoucí podlaha může být pod kuchyňskou linkou a nic se nemusí stát, ale to neznamená, že se třeba nestane. Mimochodem, kuchyňské linky mohou být ve velkém váhovém rozpětí a tady může být zakopaný pes... 😉
Odpovědět
@martin_s Je mi absolutně jedno, co píšete. Prakticky je to co rozhoduje kvalita krytiny jako takové a kvalita podkladu. Pokud je kvalitní podklad, dobrá podložka (případně integrovaná kvalitní na vinylu, tak v 99 % případů není problém a podlaha vydrží na dlouhé věky. Nikdo tady nepíše o tom, že po celém obvodu místnosti postavím nábytek o stovkách kg. Řeší se tu, jestli v běžné kuchyni (spojené většinou s obývákem bez dilatace) může být takto plovoučka s linkou postavenou na ní namontovaná a praktická odpověď je ANO, viz podmínky výše. Váš elaborát jsou tudíž pro mě jen kecy a nic jiného. Sorry za asertivní názor.
Odpovědět
@skunkos Toto ale není asertivní názor, ale je to agresivní názor. Člověk, který jedná asertivně, zvládá jasně definovat své požadavky. Nejedná proti právům druhých lidí, umí naslouchat a je schopen přistoupit na kompromis. Na rozdíl od asertivity, agresivita souvisí s tvrdým prosazováním názoru. Agresivní lidé nerespektují názory ostatních. Při svém vyjednávání často ponižují druhé.
Odpovědět
@martin_s Další takové kecy o ničem...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?