Koupelny Ptáček - vaše zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den, zajímali by mě vaše zkušenosti s touto firmou? Líbí se mi velký výběr sortimentu :-) Konkrétně bych si od nich představovala koupelnu.
Odpovědět
1
2
@ozzy77 Já jen, že jsem si nechal dělat několik návrhů koupelen, kupoval jsem x dlažeb (k nám do nové koupelny, našim, do zádveří, technické místnosti atd.) a nikde se mě neptali, zda chci rektifikovanou dlažbu, kalibrovanou, nebo na co to mám. A to jsem to kupoval ve 4 různých prodejnách.
Odpovědět
@dvvv Jenže ty to pořád nechápeš. Přečti si, co napsal jiri_1477...
Odpovědět
@tinka2011 Tak to prosím zjistit, jakou dlažbu máš. Bude to někde na náhradních kusech, které máš schované, nebo v objednávce. Rád se podívám, co za chybně uvedený rozměr mají.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Pobočka Liberec. Otřesná zkušenost. Objednaná kamna Romotop (výrobce z Olomouce, na skladě jich měli 22 ks), dodávali 45 dní (patně to šlo lodí v konťáku přes moře), vzali zálohu předem, po několika urgencích teprve dnes 16.4.2021 ráčili dodat. Přijel panáček, vyvlek metrákový kamna, postavil je před vchod do domu, zbytek si vyneste sami. Logistikcý problemy s dodavatelema ať si řeší Ptáček (majitel tohoto kvelbu) sám, když je VIP persona a je zakázano na něj dávat jakýkoliv kontakt. nedoporučil bych ho ani svému největšímu nepříteli!! Zboží co si objednám z Něměcka mi dojde do týdne.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Za mě nedoporučuji. Při nákupu samozřejmě ochotní až na půdu, ale reklamace vázne, a to teda hodně. Dodali nám prasklou Ravak vanu, ale jelikož jsme si prasklinky při přebírce nevšimli, tak od toho dali ruce pryč. Vůbec se s námi nebavili a paní úsměv, který měla při prodeji, při reklamaci přešel a už byla hodně odměřená. Pokud objednate, tak dopravce - nám dovezl PTÁČEK zdržte klidně hodinu a výrobek kontrolujte opravdu centimetr po centimetru. Protože pak už s tím nic neuděláte.
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně mi přišel Ptáček dost drahej, cokoliv, co jsem sháněl jsem sehnal v Siku nebo v Senesi o dost levněji a to navíc mívají dost často slevové akce.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?