Máte záchod hned vedle vany u hlavy?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím, nemáte někdo WC hned vedle vany v místech, kde je při ležení ve vaně hlava? Myslíte, že je to problém, třeba z hlediska zápachu apod. Podotýkám, že to tedy bude druhý, takový nouzový záchod, další WC je samostatné. Máme i druhou variantu, ale první je zase lepší z hlediska většího úložného prostoru v koupelně - viz přibližné návrhy níže. Děkuji!
Odpovědět
1
2
@kikiwhite To jsou zase hlody 😄 Nevím jak ty, ale já si ve vaně zkrátka jenom meju/relaxuju. Rozhodně si nečtu a ani nejím...od toho máme jídelnu a obývák... 😶 A to splachovací tlačítko wc ze shora...to má být nějaký vyšší boží záměr? 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@panlorenc Vy třeba ne, ale spousta lidí ve vaně skutečně relaxuje s knížkou. Nevidím na tom nic divného, taky si ve vaně rád čtu. A sklenička vína a miska oliv k tomu pro mě patří.
Odpovědět
@petrabodlina Mame to presne takhle a taky to je u nas jako 'zalozni' WC a neni vubec zadny problem - naopak ocenuju to jako idealni odkladaci plochu, ktera je tak akorat v dosahu z vany 🙂
Odpovědět
@jakuda Však jo, taky názor, vždyť je to diskuse. A proto jako projektant navrhuji projekty individuální na míru. I na tomto případu je vidět, že už v návrhu musím myslet na na individua (nemyšleno urážlivě), kteří vyžadují místo pro misku s olivami u vany, nebo knihovnu nad vanou s držákem knihy, apod. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@panlorenc paneboze 😁😁, a je tady zase nas premoudrely agresivni ma...or 😀 ..prave ze to ma kazdy jinak - jestli sis nevsiml, tak ja psala, jak to mam JA a ne jak to mas TY...ty me ses celkem fuk, co delas ve vane😀, si tam delej, co chces😉😀. To splachovatko by ti mohlo dojit, ty chytraku...fakt doporucuji nejakou kvalitni psychiatrickou kliniku😀👍
Odpovědět
@houzkova dekuji, fotka by mohla pomoct, jestli muzu poprosit. Take pocitame s tim, ze WC bude uzivane minimalne a stale zavrene, pujde se na nej, jen kdyz bude druhe obsazene 😄.
Odpovědět
Musim priznat, ze jsem necekala tak bourlivou diskusi 😬 a vsem dekuji za dosavadni prispevky. Stale zvazujeme 😞 🙂 .
Odpovědět
Zatím ti to tady nikdo nevysvětlil. Ta voda, co zůstává v záchodě, funguje jako špunt proti zápachu z odpadu. Pokud tam nezůstane nějaká kobliha, nebo se mi ta voda, Tak zápach odpadu absolutně nehrozí. Navíc asi budeš používat nějaké závěsné wc bloky. Takže to WC bude nějakým způsobem vonět. Je to seřízení splachování, Voda ve WC musí být čistá. Takže z mého pohledu, je to akorát odkládací prostor navíc vedle vany. Na malou koupelnu úplně v pohodě. Pokud by byl větší prostor, řešil bych to zónami.
Odpovědět
@petrabodlina kde budete mít vanovou baterii? Vyšla bych z varianty 1, posunula vanu ke stěně, co je umyvadlo, baterii umístila na tu samou stěnu a tím se wc dostane za záda..
Odpovědět
@petuso dekuji. WC bloky nepouzivame, vedeme vesmes netoxickou domacnost a je mi uz i z te chemicke "vune" spatne. Radeji Wc prejedu vicekrat tydne octem nebo eko přípravkem. Nechci ani s kazdym splachnutim uvolnovat do vody chemii. 🙂 Ono i tak muze Wc trochu zapachat, ale asi to spis citite s hlavou hodne blizko zachoda, treba kdyz nad nim zvrac... 😄
Odpovědět
@petrabodlina
Odpovědět
😀 Beru diskuze jako přátelské povídání. Takže mi nemusíš vykat 😉 Přiznávám, že jednou za dva roky mám hlavu v míse. Snad víc než míň Opravdu to není častěji. 😄 A to mi je úplně jedno co je nebo není z té mísy cítit 😄 Eco ti samozřejmě chválím. Jsou ale místa která potřebují nejvyšší hygienu. Nemyslím to ani ironicky ani že bych chtěl shodit Tvůj postoj k něčemu Ale nemoci jako tyfus a podobně které byly vymýceny s přispěním chemie, ať už té takzvaně prvotní nebo té dnes. Chlór je pro mne podobná chemie jako ocet. Pro tebe i pro ostatní co čtou, zdůrazňuji, že tě nechci shodit. Je to jenom můj názor. 😄 Nezávidím tvému manželovi, že musí blinkat do mísy, která je cítit octem😀 zlatý můj WC blok 😄
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrabodlina mame umistene WC vedle vany,jak mas uvedeno v prvnim obrazku,mozna vice prostoru mezi,ale to je v jadru i nepodstatné...toto WC je taky druhé,zalozni v dome a nikdy mi to nijak nevadilo..WC nijak preci nezapacha bezne,stejne tak ho clovek nesplachuje otevrene,tak si ani nemyslim,ze by se nejak zasadne z nej presouvaly bakterie do vany..nehlede na to,ze WC,vana a umyvadlo jsou veci,co stejne clovek denne umyje..nevidim v tom zadny problem
Odpovědět
@petuso kdyby se jednalo jen o chlor, ale ve slozeni jsou jine chutovky, parfem atd. Verejna WC at se dizinfikuji chemii, ale doma k tomu v dnesni dobe nevim duvod, pokud v rodine neni infekcni choroba. Jde o to, ze tyto prostreky dnes lide uzivaji bezhlave. Ale tohle je proste na kazdem, zda si uvedomuje vsechny mozne nasledky a zvazi si pro a proti. 😉
Odpovědět
@houzkova Dekuju. Mate to urcite o dost dal 🙂 .
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabodlina ahoj mame wc pri vani vo velkej kupelni, v druhej kupelni mame v sprche okno, vsetko v pohode, ahoj :-D
Odpovědět
@petrabodlina 🤔 já zas nemám domácího mazlíčka. To znamená, že ročně nezabiji několik kraviček, prasátek, drůbeže a dokonce i lososů a ryb. Ušetřím planetě splodiny z nafty, energií a odpadů potřebné na bytí mazlíčka. V ČR ho má každá druhá domácnost. 🙂 Máš pravdu, vše s mírou. Hmm... Nebylo to o smradu ze záchodu? 😄
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?