Volně stojící vany od Beliani (nebo jiné)

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s volně stojícími vanami z eshopu Beliani? Vypadá to, že to tahají odněkud z Asie, takže není možné ty vany vidět. No, ceny jsou poměrně přijatelné, ale nerad kupuji něco, co nevidím. Proto prosím, pokud máte někdo vany, nemusí to být jen z této stránky, volně stojící s cenou kolem 20 tis, dejte prosím vědět. Koupání u nás není moc časté, tak nepotřebuji drahou vanu. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky líbily vany na Beliani, i na designbaterie, ale žádné reference, takže jsem nakonec šel do vany Karyn ze Siko 🙂 (teprve stavíme, tak nevím jak se v ní koupe, ale je k vyzkoušení v Siko 🙂 )
Odpovědět
Profilova fotka
@davex zkus kontaktovat www.ceske-vany.cz Mají tam nějaký problém, nevím, jaký. Ale znám někoho, kdo od nich vanu má, cena super, s kvalitou spokojenost. Znám teda jenom toho jednoho člověka a nevím, kolik lidí vanu od nich ještě má, jak již dlouho má eshop problémy a jaké, ale pokud tě to zajímá, můžeš tam zavolat, nemusí to být jenom eshop
Odpovědět
@zdenek_valek Shodou okolností, na tu jsem taky koukal a zdála se mi trochu maličká. Měli jste ji už rozbalenou? Nezkoušeli jste tam naskočit ve dvojko? 😄
Odpovědět
Profilova fotka
V siku si do vany bez bot muzes vlizt 😄 (i kdyz ted je vlastne zavreno 😄) ...my to mame teprve naobjednany
Odpovědět
@zdenek_valek No právě, ale, bez vany už jsme tak rok a půl, nicméně, manželka má teď pupek a prej by se ráda vyvalila 😄 takže musím konat.
Odpovědět
Tak je doma. Karyn ze Sika. Na fotce vypadá trochu malá, ale to je asi tou koupelnou 😄 Si myslím, že se tam vejdeme celá rodinka. Už se těším, až ji zítra ustavím a otestuju!
Odpovědět
Profilova fotka
At slouzi 🙂) ja se v tyhle vane pocvachtam nejdriv na jare, takze zavist 😄
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Mužů se zeptat, máte ty vany dole zasilikonovane nebo ne?
Odpovědět
@vero_nika Chtěl jsem to zasilikonovat ale popravdě, zatím necítím potřebu. Vana se teď alespoň dá odsunout, případně vyčistit odpad, vytřít pod ní apod. A to máme malého kluka. Jak je plná, tak se ani nehne, jak je prázdná a trochu ji odsunu, nějak mi to nevadí 🙂
Odpovědět
@davex děkuji moc za info. My ji zatím taky nemáme zasilikonovanou, ale mám trochu obavu, aby pod ní děti nenacákaly, kdyby moc řádily ve vaně. A taky to, že se dá posunout mi vadí, tak přemýšlím, jestli by to šlo zasilikonovat jen třeba po stranách a v případě potřeby by nebyl takový problém odlepit...
Odpovědět
@vero_nika Dá se to za silikonovat a dokonce se to tak má dělat. Celý ten spodek, který leží na dlažbě, normálně vezměte průhledným silikonem a je to.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?