Zapuštěné umyvadlo. Jak se dělá?

Potrebuju poradit,jak se dela zapustene umyvadlo. Potrebuju na to nejakou desku do ktere se udela dira na umyvadlo a to pak oblozim kachlickama nebo jak? Prosim poradte mi. Jak by mela asi ta deska byt silna?
Odpovědět
Profilova fotka
@beerka my máme umyvadlo zapuštěné v kuchyňské desce. Někde v televizi jsem viděla zapuštěné umyvadlo v tvrzeném polystyrénu, co se dává do odlahy. Na tom myslím byla perlinka , lepidlo a pak obklad. Ze spodu to bylo fixované kovovými jekly.
Odpovědět
Profilova fotka
@beerka ahoj, koukni do mého alba koupelny, taky máme zapuštěný umyvadlo, udělali jsme ze dřeva obrys, takovou formu, jak by to mělo být velký, dali jsme to vyzděný "nohy", dole jsme dali osb desky, pak beton, do toho kary sítě a tyče a zase beton, hezky uhladili a bylo to:) za pár dní formu sunda a hotovo:) jo a umyvadlo jsem měla předem vybraný a dle rozměrů jsme udělali z polystyrenu ten čtverec a dali to před tím betonováním do té šablony. Máme to silný asi 7 cm a obložili jsme to dlaždičkama klasicky na lepidlo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@beerka jak píše gabal o tom polystyrénu, tak my to z něj máme. Koukni mi do alba, je to růžový polystyrén s perlinkou a lepidlem. Obchodní název Murexin.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
@gabal @jita81 máte někdo desku Isover Extrudovaný polystyren XPS Synthos Prime 30L 4 cm polodrážka z OBI použitou na pult v koupelně? Je to dost pevné?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?