Aká je kombinovaná myčka nádobí Candy TRIO 503 X/1?

Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda s ní máte někdo zkušenost, případně co si o ni myslíte? Chtěla bych do kuchyně myčku, bohužel kuchyň je poměrně malá (paneláková klasika), kdybych se ji snažila narvat do linky, tak bych přišla o hodně úložného prostoru a také by se muselo řezat (kuchyň je dva roky stará :-| , dělaná na míru - bohužel předchozí majitel s myčkou prostě nepočítal), Postavit myčku někde vedle linky by bylo asi dost náročný, možná i nemožný kvůli vodě a odpadům. No a tak jsem našla tohle. Je to sice dost drahé,ale pokud by to bylo šikovné asi bych nad tím uvažovala. Máte někdo zkušenost? http://www.elektro-nakupy.cz/kat-komb...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby se jednalo o domácnost single, tak by taková myčka asi účel splnila. Já bych se ale za každou cenu snažila dát do kuchyně klasickou 60 cm myčku. Máme ji v panelákovém bytě. Rodičům jsme bohužel koupili 45 cm myčku a dodnes toho lituji, když jsme u nich. Jsou sice jen dva, ale stejně to nádobí myjí 2x denně. Když totiž opravdu poctivě vaříte, tak do té myčky dolů strčíte jen jeden hrnec, a to je dost málo. Něco jiného je, když v bytě bydlí jeden člověk a občas si v ní opláchne jen skleničky od šampáňa :-) .
Odpovědět
V diskusiach na nete som sa o tomto spotrebiči dočítala samé negatíva, vysoká kazovosť, spotrebič stále v servise, čo ma nakoniec u tejto značky absolútne neprekvapilo. Boli to príspevky ľudí, ktorí tento spotrebič vlastnia alebo ho vlastnia ich známi. Takže môj názor je nebrať.
Odpovědět
mila konja spotrebiče,ktoré su kombinovane su dosť kazive,radšej by som zvolila solo kusy,ktoré ked sa ti nahodou pokazia lahko odnesieš do opravy ako celý ten kus.Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
tez jsem slysela jen spatny veci, osobne bych si to teda nikdy nekoupila, to radsi nakou mensi mycku samostatnou
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?