Americká lednice (chladnička). Máte ji?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, máte jí? jaká je? která značka je nej, je hlučná,jak je to tam s prostorem...atd..prostě vše kolem ní ;-)
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
@carisima zkušenost nemám a je nás docela málo, co jsme se snažili diskutovat o americe.... Nicméně já se letos dockam juchuuuu!!! Jdeme do Samsungu ale pořád se nemůžu rozhodnout mezi dvěma variantama...
Odpovědět
Kámoš ji má a je s ní spokojený.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já mám právě vyhlídnutou od Samsungu, zatímco mi cpe kuchyňář Beko se stejnými parametry. Samsung je ale o 7db tišší a 10 tisíc levnější.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
My máme Samsung a jsme s ní spokojení, už x let :) Neměnila bych.
Odpovědět
My máme doma taky americkou chladničku a nemůžeme být spokojenější. Máme ji už rok a zatím s ní nebyly žádné problémy a všechny potřebné funkce jsou automatizované. Po zkušenostech, které mám už po několika levnějších chladničkách, tak vím, že se na ně určitě šetřit nevyplatí. Každopádně mně k výběru pomohli různé recenze, nejvíce asi tato: https://vas-pomocnik.cz/lednice. Konktrétne jsme si vybrali Samsung RB33J3419SS. Snad pomohou. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
ahoj, máme lednici Samsung RS68N8242SL/EF. Lednice je velká a vzhledově moc hezká a až do nedávna jsem s ní byla spokojená. Po cca 8 měsících užívání začala totiž lednice velmi hlučet. Hluk je opravdu hodně velký. Na info lince Samsung mi bylo sděleno, že se jedná o běžný jev, že lednice nachlazuje. Za ty peníze mi to přijde opravu nehoráznost. Dělá to už týden (s přestávkami) a je to opravdu velmi obtěžující (máme obývák spojený s KK). Za ty peníze ji opravdu nedoporučuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Jsou nějaké funkce, které na americké lednicce opravdu ocenujete. Uvažujeme o její koupi - líbí se nám design i jejich větší objem. Vím, ze pro mnohé je výhoda u výroby ledu a davkovace vody, to my upřímně asi moc nepotřebujeme, ale spis by mě zajímalo co na lednici nejvíce ocenujete vy zpětně a její největší výhodu. Aby člověk získal trochu představu a vybral příslušný model a neporovnaval jen dle objemu chladničky a mrazáku a hlučnosti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi Ahojky Chceme taky ameriku, ale bojujeme s prostorem. Mame ji vedle linky a vypada to, ze bude trcet do prostoru. Jak to resite, kdyz ji nemuzete zapustit do zdi? Jak hlubokou ji mate? Dekuji
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?