Bílá kuchyně s leskem - jakou barvu pracovní desky?

Zdravím 🙂, líbí se mi kuchyně s bílým leskem, akorát váham nad odstínem dřevěné pracovní desky, máte nějaké foto + název odstínu pro inspiraci? Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší je prohlédnout si vzorník v truhlářství. Vybírali jsme podle podlahy, aby to do sebe zapadalo. Víš, ideální je porovnávat vzorek se vzorkem. Líbí se mi tmavší dřevo se strukturou.
Odpovědět
Ke skříňkám v bílému lesku se dle mého soudu skvěle hodí tahle barva pracovní desky:
Odpovědět
Profilova fotka
@horst_fuchs No já vidím růžovou, ale možná špatně. Mám na ostrůvku k lesklé bílé šedou keramickou desku a na druhé straně dřevěnou - stejnou jako orámování kuchyně. Obojí je OK.
Odpovědět
V předešlém bytě jsem měla prac. desku v dekoru dub artisan.
Odpovědět
No a my to máme takhle. Pracovní desku jsme vybírali tak, aby ladila s podlahou. Dekor: Dub Hamilton
Odpovědět
@m2s Toto dřevo je pěkné. I má pěknou strukturu, i je tmavší, což v kombinaci s bílou ukáže dobře. Máme v tomto odstínu skříňku v obýváku i na chodbě.
Odpovědět
@horst_fuchs Jen to ne, mně by vadili ty stříbrné úchytky. Černé teď frčí víc 😏
Odpovědět
My šli trochu do exotiky. Žlutá deska, protože jsem to viděl někde jednom v časopise a líbilo se mi to. Po třech letech se nám to ještě neokoukalo a docela to zapadá. Pokud dřevo, volil bych dub halifax. Z toho je jídelní stůl. K lesklé bílé to jde.
Odpovědět
Bílej lak a dub
Odpovědět
@davex Odvážné...!
Odpovědět
@davex vypadá to zajímavě. Něco takového by mě nenapadlo. Nezanechává na desce skvrny, když se na ni něco vylije?
Odpovědět
@richardd2 Vylilo se tam už ledasco a zatím bez skvrny 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?