Cena spotřebičů 110 tisíc. Je to hodně?

Profilova fotka
Mám vybrané spotřebiče trouby + myčka Siemens, lednice Samsung, indukce a digestoř gorenje. Cena mi vychází kolem 110 tisíc, je to hodně nebo přiměřená cena? Budu zařizovat první kuchyni, takže nemám žádné zkušenosti. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 Dle meho zbytecne drahe. Vse lze poridit za temer polovicni cenu. Jsou to sice asi super znacky, ale koukni na Moru, Beku apod. Ja mela znacku Fagor, vse, co pises, za 60 000Kc.
Odpovědět
@nikush150 tak já si složila na netu set spotřebičů Whirlpool - trouba, mikrovlnka, myčka, indukce = 31 000,- :-D takže mně se tvoje cena zdá šílenááá! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to přijde teda taky strašně moc, ale na druhou stranu znám lidi co za to jsou schopni dát i 200 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
záleží jaké spotřibiče si vybereš.... můšeš koupit troubu za 5tis nebo taky za 40tis, nás stála dotykovka 27tis.... takže celkem spotřebiče máme za cca 90tis...
Odpovědět
@nikush150 A to jako, pro kolik kuchyní kupujete spotřebiče?
Odpovědět
Profilova fotka
Myčka a trouby jsou 100% jisté, pokud si odmyslím parní troubu, která být nemusí je cena o 17 tis. nižší. Dále amerika lednice, myslím, že kvalitní ameriku pod 25 neseženu. Jediné s čím bych asi hla je digestoř a indukce.
Odpovědět
Profilova fotka
buď v klidu já dal 130 tis, jen za mikrovlnku jsem dal 20002,- :-), mám Siemens, krom varné desky ta stála od S 45.000,-, tak sjem koupil Buknecht za 17 tis. Kup si co cheš. Mám kamaráda co dal za linku 150 tis a za spotřebiče dal 30 tis, což mě přijde divný
Odpovědět
Profilova fotka
@petkra Já mikrovlnku nechci, chci kompaktní troubu s mikrovlnným ohřevem, dále chci parní troubu a myčku Siemens. Nad varnou deskou a digestoří váhám (značkou), chtěla bych totiž plotýnky vedle sebe, navíc digestoř bude ostrůvková. Já jsem v klidu, jen zařizuji první kuchyni, tak si nejsem jistá, jestli třeba nevyhazuji "zbytečné peníze" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 Nejsou, dělám již druhou a vždy kvalitní spotřebiče. Varnou desku mám tu 77 cm širokou http://www.absolut-elektro.cz/zbozi/b..., tam si myslím, že nikdo nic víc vymyslet nemůže. A digestoř jsem tentokrát zvolil vestavnou franke, teď mám komínovou a furt je to samej prach
Odpovědět
Profilova fotka
@petkra Já mám vybranou momentálně tuhle digestoř:http://www.gorenje.cz/varna_technika/digestore?c=378269, snad nezklame
Odpovědět
Máme spotřebiče Whirlpool a Electrolux a vestavnou digestoř Franke. Cena celkem cca 80.000,-.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 ty jako pecka, ale za 40 papírů, já mám dnes za 23 a jsou to vyhozený prachy. :-D , je ale fakt pěkná. To bych raději dal za desku z leštěného betonu nebo kamene, ale je to tvoje kuchyň
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikush150 Já mám vybranou vestavěnou myčku, plynový sporák, troubu a odsávač par, vše Whirlpool a celkem za 35 000Kč. Třeba myčku jsem vybírala z těch dražších, ale má nízkou spotřebu vody a to oproti ostatním o půlku. Takže bych řekla, že je to taky každého osobní věc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petkra Třeba ji o něco zlevní :-D , na jiných stránkách jsem ji našla o 10 tis. levnější. Je to můj sen, tak proč si ho nesplnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 správně - neděláš to na týden :-)
Odpovědět
@petkra U nás třeba dělá půlku rozpočtu spotřebičů lednička. Přišli jsme, uviděli jsme a zvítězila. Prostě ji chceme. Zase do spodní koupelny máme obklad z baumau za 220 Kč/m2... Je dobré si určit priority co chci a na ty se zaměřit a koupit si to, co člověku udělá radost. U někoho podlaha, u jiného obklady, u třetího kuchyňská linka no a u nás je to lednice... samsung-rfg23uers
Odpovědět
Profilova fotka
@jarinisko a nebo půjdem vykrást banku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jarinisko Tak to je hodně veliká náhoda, máme vybranou stejnou lednici, je to pecka :-) . Už se na ni těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myčka whirlpool, lednice vestavná electrolux, indukce a digestoř amica, trouba a mikrovlnka bosch = 52000,-. Kuchyně 50.000,-. Takže komplet 102.000,- a spokojenost. A také říkám každý má něco, za co dá více, něco, kde ušetří. Já dal třeba za vrt 30 metrů studny 15.000,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 to je fakt věc priorit. Já zařizovala během minulých 7 let postupně 3 kuchyně a zkušenost jsem si z toho odnesla takovou, že jestli mi v bytě stála kuchyň 202tis.(teda myslím se vším, i ty spotřebče) a teď v domě ani ne půlku, tak mi tu službu obě kuchyně udělaly tu samou..naopak v něčem až obráceně, než bych čekala-myčka za 20tis. myla podstatně hůře,než současná za 10tis. spoustu vychytávek a funkcí u spotřebičů, co jsem si myslela,jak je budu využívat vůbec nakonec nepoužívala... takže já sama za sebe do budoucna vím, že žádné zbytečné peníze "navíc" do kuchyně ani spotřebičů rozhodně dávat nebudu,to radši pojedu za ně na dovolenou... :-) každý máme ty priority jinde ;-)
Odpovědět
máme fagor myčka,trouba,mikrovlnka,indukce, digestoř Cata za 45tis., kuchyň 80tis. Jsem spokojená, no příště bych možná šla do levnějších spotřebičů. Sloužit to bude víceméně stejně. Ale je to věc priorit, jak to tady všichni zmiňují.
Odpovědět
Profilova fotka
@gigi2 Myčku a trouby máme vybrané stejné jako máme doma (u našich), jsme s nimi strašně spokojeni. Je pravda, že lednici a digestoř bych mít nemusela, tu co chci, ale je to má první kuchyně, tak proč si nepopustit jízdu a udělat si radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 jo,měla jsem to podobně a není nad to si to zkusit na vlastní kůži.alespoň mně to pomohlo v tom, že už přesně vím, co od kuchyně pro příště chci a že sloužit stejně dobře mi bude kuchyň za "pár korun",a k uvaření dobrého jídla nepotřebuju žádnou "drahou" ani tisíc funkcí na spotřebičích...
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mého je to hodně přemrštěné. My měli spotřebiče za cca 40 000 Kč. Máme troubu Gorenje, varnou desku Whirlpool, myčku Baumatic a digestoř Candy (mikrovlnku a lednici jsme už měli předtím, takže kdybych kupovala i toto, vejdu se do 60 000 Kč).
Odpovědět
Profilova fotka
@iw1984 ahoj můžeš mi prosím napsat ve kterém obchodě a jaké modely jsi pořídila takto levně? Já chci taky všechno Whirlpool...ale nikde jsem nenašla levnější než za 34 tis....a to bylo bez mikrovlnky...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 já myslím, že je to v pohodě - já třeba plánuji za cca 85 tis. jen lednicku, ale tesim se na ni a jinou podobnou (levnejsi pri zachovani podobne kvality) jsem nenasla pred asi 11 lety jsem zarizovala kuchyn do maleho bytu jen pro me - a nabytek stal 160 tis a spotrebice asi 70.... a byla jsem se vsim spokojena
Odpovědět
@nikush150 Zalezi, co to jsou za spotrebice. Pokud maji funkce, ktere chces a potrebujes a vyuzijes a jsou to lepsi a kvalitni znacky a rozpocet na to je, tak si je kup:) My se vejdeme vc. mycky do polovicni ceny. Moje zkusenost je, ze i kdyz mas milion funkci, vzdy vuzijes jen par. Mam troubu, vyuzivam ji 2-3x tydne a delam v ni hrozne moc veci a vyuzivam 2, max. 3 programy (a to jich ma asi 7 nebo 8). Nasi sousede maji kuchyni v hodnote pul milionu (kuchyn + spotrebice) a vari v ni vodu na caj a kafe :-D
Odpovědět
Je to hodně za tyto značky (kromě Siemensu) Já mám vše z Datartu za 60 tisíc a ve velké většině jsou to ty nejnovější z prodávané řady s A++ něco A+++, vše Bosch. Všechny modely by ve stejné kvalitně od Siemensu stály o cca 20 -30 tisíc víc. Ale 110 tis. to je fakt přehnané, ještě za Gorenje!
Odpovědět
Profilova fotka
@janhu Spotřebiče od Siemensu jsou 100% rozhodnuté. Je pravda, že digestoř stojí 30 tis. a indukce 14 (Gorenje), pak to leze nahoru hodně rychle. Spotřebiče jsou také z řady A++ a něco A+++.
Odpovědět
@nikush150 pokud si to můžeš a chceš dovolit, tak je zbytečné se tu ptát, každý tu máme jiné možnosti a představy 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?