Menu Forum

Cena spotřebičů 110 tisíc. Je to hodně?

24. únor 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nikush150
54
Registrovala se 4. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1608 příspěvků. Má 23 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nikush150
54
Registrovala se 4. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1608 příspěvků. Má 23 přátel.
 @mirelcom Díky za názor i za nabídku emoticon
11. únor 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ayenkas (31 r.)
14
Registrovala se 26. března 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 13 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
ayenkas (31 r.)
14
Registrovala se 26. března 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 13 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Karviná, Region Karviná
 @nikush150 Může to být moc a nemusí, záleží jak pro kohoemoticon Každý má jiné příjmyemoticon Jinak parní trouba mi přišla super, ale pak dělali na ně test v Dtestu a vyšly tam ty trouby úplně děsně:( Tak jsem nakonec tedy nekupovala. Zkus se kouknout na parní hrnce, udělají stejnou službu a ušetříšemoticon
12. únor 2013 v 10:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvainteriery (39 r.)
Silva Interiery - kuchyně, dveře, rekonstrukce
MgA. Zuzana Dostálová PRO

Interiér - truhlářské dílny, nábytek - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
silvainteriery (39 r.)
Silva Interiery - kuchyně, dveře, rekonstrukce
MgA. Zuzana Dostálová PRO

Interiér - truhlářské dílny, nábytek - Region Praha
 @nikush150 Nejde opravdu jednoznačně odpovědět. Nezdá se to nijak závratné. K levné foliované a malé kuchyni by to bylo neadekvátní. Pokud bude kuchyň kvalitní, dobré spotřebiče si zaslouží.
Obecně platí pravidlo, že je lepší investovat do kuchyně - výbavy, kování, pracovní desky, než do spotřebičů. U nich bych radila lepší průměr - to stačí. Na kuchyni, pokud bych prostředky měla, bych nešetřila a peníze směřovala tímto směrem... dopřála bych si všemožné vychytávky (např. elektrické otvírání zásuvek, atp.) raději, než "namakanou" parní troubu.
13. únor 2013 v 00:04  •  www.silva-interiery.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatajjj
13
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 18 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
renatajjj
13
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 18 přátel. Region Liberec.
 @petkra ...na tu banku jdu s tebou. Ale střílíš !! emoticon
24. únor 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petkra (35 r.)
32
Registroval se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 104 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Most.
  • Již bydlím v domě
    Vtelno, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petkra (35 r.)
32
Registroval se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 104 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Most.
  • Již bydlím v domě
    Vtelno, Region Most
 @renatajjj No Problema emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
24. únor 2013 v 07:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí