Černá dvířka kuchyně - lakovaná dvířka nebo lamino?

Ahoj, poptáváme kuchyně od dvou dodavatelů - Pavlis a JN interiéry. Nabídka od obou je slušná, víceméně stejná, takže moc nevíme, nicméně jeden rozdíl tu je , a to v černých dvířkách. Já nechci otlapkávací povrch a líbilo by se mi lamino. Manželovi se nelíbí ty lepené hrany u černých dvířek na laminu a vadí mu to, a raději by chtěl hladce lakované černé. Mě se ty lepené hrany u lamina upřímně taky nelíbí, čert vem, že to má protiupatlávací úpravu... Čemu byste dali přednost? JN nabízí lamino i lak, Pavlis nabízí lamino.
Odpovědět
@myfairlady Laminu, lak mi přijde v kuchyni protivný, snadno se škrábe.
Odpovědět
@bayt a neoprýskává to lamino v rozích? viděla jsem vzorníky a přijde mi, že se to časem oloupe nebo seškrábe z těch hran...
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme to stejně, jen jsme hledali materiál v bílé barvě. Byla jsem přesvědčená, že to bude lak, právě kvůli hranám. Ale náš stolař, kterému opravdu důvěřuji, nás od laku odradil a doporučil právě lamino od Eggeru Perfect sense matt, které má úpravu proti otiskům. A musím říct, že to byla dobrá volba. Ty hrany nejsou téměř znatelné, vůbec mě neruší (a to jsem dost puntičkář na vše) a na údržbu je to paráda. Takže za mě jednoznačně lamino od Eggeru 😉
Odpovědět
@myfairlady my máme taky egger a jsem spokojená...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@qeszi, @bayt - Holky, prosím, taky vypadá vaše ohranění takto? Máme nově smontovanou linku od truhláře a mám tam mezi čelem a hranou takovou jako černou spáru a vypadá to pak jako zašla špína. Chtěla bych vědět, zda to tak prostě je nebo to není udělané správně. Moc děkuji předem.
Odpovědět
Profilova fotka
@2olives Tak nam ty hrany nejdou téměř vidět. Samozřejmě ta fotka vytáhne každý nedostatek, ale ve skutečnosti hrany ani nevnímám.
Odpovědět
@qeszi Luci, tak to je super, proti nám. Ty hrany samy o sobě bych přežila, i když by mohli vymyslet nějaké hezčí, ale nám to dělá černou linku mezi čelem a hranou.
Odpovědět
Profilova fotka
My určitě černou linku nemáme a mám pocit, že i ty hrany máme takové jakoby užší... já jsem naopak moc spokojená, protože z těch hran jsem měla obavy.
Odpovědět
@2olives To je ohranene tim nejlevnejsim zpusobem. Na to vas mel truhlar upozornit. Bohuzel to hezke neni.
Odpovědět
@puhelin děkuji, všechny tyto reakce beru, protože bych ráda dosáhla výměny. Už i pár truhlářů řeklo, že máme žádat výměnu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?