Jakou podlahu do kuchyne v barvě ořechu?

Prosím nemůžu se rozhodnout jaká barvu dřevěné podlahy by se hodila ke kuchyni v barvě ořech, velmi podobná této: http://www.hanak-kuchyne.cz/sarahplus... Mě se moc líbí tato podlaha: http://www.hanak-kuchyne.cz/sarahplus... Okna máme v barvě afro afro, dvakrát mořené jsou tmavší než normální afro, barvu dveří zatím taky vůbec neví. Já prostě strašně tápu. Předem děkuji moc za pomoc.
Odpovědět
tiez chcem kuchynu vo farbe orecha, ale nielen kuchynu ale komplet vsetok nabytok vo farbe orecha... mne sa paci, ked je podlaha v istom kontraste s nabytkom, lebo keby sa dala aj orechova podlaha, tak to bude velmi splyvat... no a podlahu budeme davat svetlejsiu, v dekore akoby stareho dreva... nedari sa mi najst vzorka... :-( ps: link na tu podlahu co si dala je identicky s linkom na kuchynsku linku... ma to tak byt?
Odpovědět
nemá, tohle je link na podlahu: http://www.drevene-podlahy-levne.cz/d...
Odpovědět
http://www.drevene-podlahy-levne.cz/l... - viac by sa mi tam hodila tato... vyvolava vo mne pocit, ze ma rovnaku strukturu ako vzor orecha... http://www.drevene-podlahy-levne.cz/l... - dokonca tato sa mi vidi este lepsia http://www.drevene-podlahy-levne.cz/l... - alebo k tej tvojej pisu ze je cervena a ta mi k orechu a wenge nesedi vobec... ale to je len moj subjektivny nazor... inak dobry predajca by ti mohol pozicat jednu dosku ako vzorku na prirovnanie... my ked sme kupovali podlahu len do obyvacky, tak predajca bol taky ochotny, ze nam zabalil dve rozne dosky aby sme si ich poprikladali k nabytku a videli ako to ladi a podla toho sme sa rozhodli... len vy budete davat linku asi az po podlahe, ale zase nemusel by byt problem zobrat tieto vzorky ku stolarovi/obchodu odkial bude linka a prirovnat to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thereso, ona fakt neni do cervena, ale vubec ne, je klasicka....na fotkach u me to je videt snad dobre
Odpovědět
Profilova fotka
dam ti do alba jeste jednu fotku
Odpovědět
theresa, čím svetlejšia podlaha k orechu, tým lepšie, krásna je jedna z tých, čo dala link sharin, myslím, že druhá v poradí.
Odpovědět
kristi a jaký odstín máte dveří?? taky dub?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky taky....
Odpovědět
sharin - ss tou Olivou bych ti to odsouhlasil a ještě bonus je žě Egger podlahy jsou kvalitní 8-)
Odpovědět
urbisek: vdaka :-) ale u nas je este vo hviezdach podlaha... este ani zaklady nemame :-D ale farebne to bude nieco podobneho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My k ořech kuchyni a dveřím zvolíme podlahu javor s podobnou strukturou. Je hodně světlá, ale ne nažloutlá nebo načervenalá... Testovali jsme to vedle sebe a vypadalo to dobře...
Odpovědět
presne to sa mi nepaci na svetlych podlahach, ze su vacsinou do zlta alebo do cervena... skor sa mi (aj vseobecne, nielen k orechu) paci svetla podlaha s nadychom do seda
Odpovědět
Článek se načítá
Dá se najít hezká podllaha ,ale je to trochu honička,hezká je i od HARA javor belený x-)
Odpovědět
A čo by ste dali, alebo máte ku kuchynskej linke, teda nábytku v čerešňovej farbe? Akú dlážku, prípadne farbu steny? Máte skúsenosti? Ďakujem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, neco hodne svetlyho
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - moji rodicia maju kuchynu vo farbe ceresne a k tomu uplne svetlu velkoformatovu dlazbu. Pracovnu dosku maju zo zuly, ladi s farbou podlahy. A dvierka s matnym sklom a nerezovou obrubou, namiesto kachliciek na zadnej stene linky tiez nerezovy panel. Cele dokopy to vyzera dobre, akurat na tej svetlej dlazbe vsetko vidno, kazda kvapka vody, stale to vyzera ako spinave. Ale to je uz ina otazka :-) My budeme mat tmave podlahy v celom byte (dub dymeny). Kuchynou sme sa este nezaoberali ale pomaly zaciname. Ake mate skusenosti so svetlou kuchynou a tmavou podlahou?
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme v kuchni jak světlou, tak tmavou podlahu a do tmavé bych už nešla ani náhodou.Na údržbu hrůza, každé smítko bylo vidět.Světlá také nebyla " beúdržbová" ,ale stále zlatá oproti tmavé. Hlavně už nechci podlahu bez vzoru, čím strakatější, tím lepší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tim souhlasim, ja mela hodne tmave sedivou dlazbu a byl to mazec
Odpovědět
thereso, my máme kuchyň taky v barvě ořechu a plovoučku v barvě břízy, je spíš taková doběla než žlutá a jsou na ní suky a kresba skoro stejné barvy jako ořech, pomáhala nám vybírat paní z prodejny plovoucích podlah, kde jsme s sebou měli vzorek kuchyně a povedlo se, opravdu to hezky ladí x-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Taky jsme chtěli kontrast, máme linku ořech, podlahy a dveře javor.
Odpovědět
Taky budeme mít kuchyň ořech se slonovou kostí a podlahy jsem dali světlé. Budeme mít béžové marmoleum - light sahara. Budete to pěkně korespondovat s těmi světlými dvýřky na kuchyni.
Odpovědět
Holky, taky to tak vidím, podlahu máme hodně světlou, ale teď zase pro změnu bojume s barvou dvěří. Co myslíte taky světlý???? Já nevím, protože máme zase dřevěná Eurookna afro afro, půjde to k sobě?
Odpovědět
ve čtvrtek mi budou montovat kuchyn v barbě ořech a podlahu jsem zvilila takovou http://www.everel.cz/tu-1297~2/ jen nebude do šachovnice ..PC tročku klame ale naživo se to k sobě barevne i provedenim hodne hodí...
Odpovědět
Profilova fotka
taky budeme mít kuchyň v barvě ořechu, horní dvířka slonová kost a podlahu v obývací části taky ořech, v kuchyni dlažbu od Raka Defile - tu nejsvětlejší. Obklad v kuchyni také světlinký a dveře a schodiště javor. Takže to bude hezky kontrastovat světlá - tmavá a přitom tyhle barvy nejsou do žluta nebo červena, takže neutrální co se týče dalšího vybavení :-) . Radila nám architetka.
Odpovědět
groowy a jakou budete mít barvu oken?
Odpovědět
jakou malujete zed k ořechove kuchyni??? poradte podlaha je svetla neco jako javor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stou farbou je to veľmi individuálne, podľa orientácie slnka, teda koľko svetla, či chceme priestor zväčšiť, zosvetliť, zútuľniť a podobne. Samozrejme záleží od zvyšku miestnosti, či je to prepojené s jedálňou, obývačkou, aké bvudú a tak podobne, hoď nejaké bližšie info. ;-)
Odpovědět
je to s jidelnim koute panelak klasicky:-) do obyvaku sem dveře zazdila bo jsou ještě jedny z chotby a to je skoro u kuchyne takžeřž vyšla zdi je 2,6m nechlala jse si namíchat kavovou takovou moderní ale zda s e mi tmava ale jen sem tak zkoučela parkrat přetřít abych videla..je moc pekna chci jen jednu tu největší zed naproti linky takto malovat a tak nevim zda vydržím s nervama nebo to trochu smícham s bílou:-)..mela by byt takovy ještě v chodbe...barevne to ladí jen se mi zda že bude šílena tma:-) dveře budou javorové svetloučké......no musím se do rana rozhodnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
theresa: okna máme plastový, takže zevnitř bílý, parapety dáme světlinký dřevo (snad budou mít javor), aby se to hodilo :-) výhoda toho ořechu a javoru je, že jsou to neutrální tóny, ani do žluta nebo červena, takže výmalba může být jakákoliv. Nám ta architetka doporučila zelenou a nebo karmínovou (tmavě červená, ale ne křiklavě) ;-) . Což jsou dvě barvy o kterých jsme i sami uvažovali.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, sem se sekla, nebudem mít javor, ale jasan :-N .... ale ono je to skoro stejný :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?