Spotřebiče do kuchyně?

Poraďte jaké jste pořídili vestavené spotřebiče do kuchyně? Jaký máte názor na vestavnou lednici nebo volně stojící?
Odpovědět
Pokud jste 2, tak rozhodně vestavnou, vypadá to prostě dobře. . Pokud 4 a více, tak klidně volně stojící(dnes už je velký výběr a jsou prostornější), klidně i americkou....
Odpovědět
Profilova fotka
My mame vsechno od Bosch a jsme spokojeni... lednice jedina Samsung cerna sklo.... rozhodne bych ja nebral vestavnou.... je pro me totalne neprakticka.... 🙂 ... a prec jenom kuchyn neberu jako prehlidku katalogovy krasy, ale hlavne prakticnosti 🙂
Odpovědět
Objednávali jsme minulý týden, nakonec dle pročtení x článků a návštěvě obchodů jsme objednali všechno Electrolux, jenom lednici Samsung, tu máme vestavnou a je vyšší. Vestavná lednice nám vyhovuje, protože budeme mít ještě další ve sklepě.
Odpovědět
My máme od Fagor 11 let troubu, desku, digestoř a mikrovlnku, zatím všecko OK. Lednička od Liebherr navolno ve výklenku zděném asi 8 let a pořád slouží
Odpovědět
Ja som vzal všetko od AEG,chladnicka dokonca 70cm/širokú,voľne stojacu(sme 5čl.rodina).Mikrovlnke sa od výrobi netočil tanier(...ani 1x použitá,a kaput!),indukcia 70cm široká,varí super,ale manželka sa sťažuje,že keď robí palacinky,tak strašnedlho,ale strašne dlho to nahrieva!!!
Odpovědět
Mame vše od Siemens, nejvyšší řadu. záleží na rozpočtu. Někomu stačí beko, jiný kouká na miele. Lednici liebherr, vestavěnou plus volne stojící v pradelne. Vestavěné jsou menší a 4 clenna rodina se psem na barfu oceňuje i tu druhou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@luckavra @zdenek_valek mohu se zeptat, jaké spotřebiče (modely) jste vybrali a proč? Zatím stavíme, ale začínám nad spotřebiči přemýšlet, ve výběru je vzhledem k recenzím nejspíše Bosch a Siemens..ale jen po zhlédnutí funkcí u vestavné trouby jsem z toho rozpačitá 🙂 I pro ostatní, máte klasickou troubu, s párou nebo i v kombinaci s mikrovlnkou? Není to více poruchové, když je více funkcí..Voda na tvorbu páry se pak ev. přivádí jak - je na to nějaká nádoba? Jak se vám vaří na indukci? Někdo si stěžuje, že při "křížové" plotýnce špatně doléhá a hůř se spouští..Když je lednice vestavná, nemáte problém s doléháním dvířek, že by potom hůř těsnila? Děkuji.
Odpovědět
@jowana mame siemens nejvyšší radu a slouží dobre. Voda do páry se nepouští do nádobky ručně. Lednice liebherr tesni dobre. Indukci uz používám 15 let pokud někomu indukce nefunguje správne, má asi spatne hrnce. Netuším váš rozpočet. Od nej se to dost vyvíjí.
Odpovědět
@jowana Ahoj, taky máme doma siemens (už 8 let), vše bez poruchy - myčka, trouba, indukce i lednice. Troubu máme právě i s mikrovlnným ohřevem - za mě supr, samotnou mikrovlnku moc nepoužívám a když výjimečně potřebujme je to přihřáté jak v mikrovlnce hned. Jinak hlavně používám horní/dolní ohřev na pečení, trouba má dalších x funkcí, ale přiznám se, že používám aktivně tak 4. Do nového domu mám v plánu taky pořídit spotřebiče siemens (asi jen digestoř bude jiná značka). Je to dražší, ale s kvalitou a výdrží jsem spokojena (8 let zatím, bez poruchy). Ještě malá poznámka, mám malé dítě a došlo mi až teď, že naše trouba nemá teplé dvířka když peču, což si musíme dávat pozor u babiček. Takže pokud bude kuchyň např. s obývákem a malé děti, tak doporučuji si prostudovat, které trouby sálají hodně tepla a kde je potřeba si dát pozor.
Odpovědět
@luckavra @artep1987 děkuji za odpověď. Rozpočet se uvidí, jak ceny půjdou ještě nahoru 😞 Řekla bych, že chci střed..V té troubě s mikrovlnkou jde udělat bez problémů i třeba popcorn? Není trouba výrazně menší oproti klasické? Děti už máme školní, další neplánujeme 🙂
Odpovědět
@jowana ano popcorn jde udělat. Nevím, co je myšleno malou troubou - jsou dvě velikosti 60 a 45 (no určitě jde sehnat i nějakou větší). Máme tu 45 a naprostá spokojenost.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?