Výběr stolu do kuchyně

Ahojte, prosím o radu ohledně výběru stolu do kuchyně. Aktuálně s manželem vybíráme k nové kuchyni stůl a židle a úplně se nemůže shodnout na barvě 🙂, a to světlá nebo tmavá? Fotku kuchyně přikládám. Na podlaze je světlá vinylová podlaha v barvě dubu, kuchyň je propojená s obývákem, kde je stejná podlaha a nábytek v dubu sonoma. Díky za Váš názor, radu 🙂, případně Vaše fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych dala dekor co máte v obýváku na nábytku :)
Odpovědět
@ajagachova Děkuji já mám stejný názor, manžel opačný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@martinak81 ono asi i záleží,jak to máte prostorově tu společnou místnost...pokud by jakože stůl byl úplně součástí kuchyně či těsne u ní,tak asi dekor kuchyně,ale víte jak 100 lidí 100 chutí....každopádně oběma dekory nic nezkazíte si myslím. Jiný bych už nepřidávala
Odpovědět
My mame v obyvaku bile lamino s masivnim smrkem, v kuchyni (oddelena pruchodem) bile lamino s masivnim dubem. Mezi obyvakem a kuchyni mame pracovni kout (bila se smrkem) a jidelni kout (bila s dubem). Na podlaze mame svetlejsi dub. Skoda, ze nemate nejaky propojovaci dekor pro obe casti pokoje.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem pro cistotu - takže treba sklo - na me ta kuchyn je tmava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala bych dekor dub sonoma, konkrétně máme jídelní stůl seweryn z jeny v dekoru dub sonoma, k němu kozenkove černé zidle z kiky.fotky zatím nemám, nemame ještě interier 🙂 podlahy budeme mít vybeleny dub/šedý
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?