Cestování na stavbu v jiném okresu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chci se zeptat, jestli nemáte někdo čerstvou zkušenost, chceme se o víkendu jet podívat na stavbu, zkontrolovat, zda dělníci vypnuli topení a podívat se, zda něco nového udělali, jenže samozřejmě stavba je v jiném okresu. 😒 Myslíte, že s čestným prohlášením, výpisem z katastru a stavební ohláškou nás tam pustí? Neřešil jste teď někdo cestování na stavbu mimo okres?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@jarin1 mne nejvic vytaci ze nemuzu do lesa do vedlejsi obce ale v demonstrace jsou vesele povoleny, jenom tech penez co stoji uhlidat par magoru co se jdou projit bez rousky, mozna by stalo za to pro vystrahu nekoho povesit 😬 @peking53 srub je vecny cekani, ja cekal kvuli restitucim, kdy mne puvodni majitel pozemku nechtel podepsat souhlas s tim, ze bude pozemek vracet v restitucich a novy taky nechtel protoze to jeste nebylo jeho, jinak drzim palce pri tech kontrolach, mne by jeblo
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett Aha. No taky pěkný. Jenže ty už máš aspoň dá se říci hotovo. 😁 Jo díky. Někdy je to vážně na hlavu. Aby jste si nemysleli. Jsem z jiného okresu a stavbu mám taky v jiném okresu, takže ani to, že jsem státní složka by mi nepomohlo. Kontroluji nás jako všechny ostatní. Nejlepší je, když mě ráno zástaví v mém okresu, jak jedu hlídat do druhého okresu, kde mě taky zastaví a já jen řeknu v klidu hoši, za pár hodin vás vystřídám 😁😁
Odpovědět
Profilova fotka
😄 @geodett Jakože už je v jiném okrese? No je to těžký ale systém je tu nastavený jen na covid i počasí je covidní pořád mrzne a sněží 😄 😄 my snad nezaložíme 😠 😢
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 ne restituce s okresem nemaji nic spolecneho, to bylo uz pred 5 lety, jen jsem psal ze u baraku kazdy na neo vecne cekame 🙂)
Odpovědět
@geodett Nejlepší by bylo dočkat se mimořádné výhry v loterii.
Odpovědět
@peking53 "Každopádně by bylo dobré, mít alespoň čestně prohlášení." Čestné prohlášení nemusí nikdo mít písemně. Stačí prohlásit, tzn. ústy, do jaké z výjimek moje cesta spadá. A to je vše. Vím, že PČR má jiné notičky, ale vládní Usnesení č. 216 nic takového nenařizuje. Jestli je něco na nějakém webu vlády či Min. vnitra, je už bezpředmětné. To jen pro info, pokud byste při kontrole na takovou argumentaci výkladu narazil a měl příkazy shora, které se neslučují s tím, co bylo usneseno.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?