Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Chci se zeptat, jak máte vyřešenou izolaci a parozábranu okolo komína? Už jsem to tu kdysi někde četl, ale těžko bych to našel... Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@goeffrey my máme okolo komína normálně nacpanou skelnou vatu a parozábranu oblepenou na komíně,,, tak nějak už dávno nic nehrotíme,,, u této stavby to není tak, jak u nízkoenergetické :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato Ahoj Martine, nevíš co to je za permoníka?
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson u nás stále něco někde chroupe,,, věřím tomu, že je to po jednotlivcích a jednou vylezou :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha @thomson chroupání neslyším, ale o víkendu nám teda spadli na zem jakoby ze stropáků 3 brouci. postupně, taky jsem je fotla. tak mě to docela zaskočilo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn nojo, oni mají ještě dlouhé dožívání ve svých domečcích, byli tam první :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha to je sice hezký, ale když si najdeš, co v těch " domečcích" dokážou udělat...... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn NOJO, Jituško,,, tož příroda :) v cihle to není :-D,,, nestrachuješ se žene :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha nooo, trochu i jo
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha @jptn holky, miluji prirodu, fakt moooc, ale jestli to je nejaky agresivec, nebo snazivec, tak ho budu konfrontovat s nasim chemickym prumyslem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson tak tak.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson Tak to se má na co těšit. Náš chemický průmysle je na vysoké úrovni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fredd1e pozor at neublížíš i svému třeba nosu, nebo tak nějak,,, já je tam nechávám, patří tam, byli tam dříve a když odejdou, noví nepřijdou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha dost dobře si teda neumím představit, že by tam " patřil" třeba tesařik krovový, červotoč a pod"...
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson cihlářská lobby vyvíjí agenty, které školí speciálně v problematice účelového ovlivňování součinitele prostupu tepla. Umělé snižování izolační schopnosti stěny z přírodního materiálu probíhá velice nenápadně - investor žije v domnění, že se jedná o přirozený proces, který je součástí tzv. zrání stavby, nebo sedání, chcete-li. Ovšem přátelé, jedná se o hluboce promyšlený čin nenasytných cihlářů, kteří nedbají a (v očích našince ) vynakládají astronomické částky na ovlivnění europoslanců ve věci legalizace dotování chovu a výcviku dřevokazných monster, byť miniaturních rozměrů, ale za to v nesčetném množství. Tato na udání přilétnou a bezostyšně, s kulatým razítkem EU, počnou devastovat Váš krvopotně zrealizovaný sen. Jejich likvidace prozatím není trestná, neboť suma úplatků nepřekročila nepsanou hranici (zatím), ale vše se může každým dnem změnit, neboť cihláři jednají... V budoucnu tedy budiž tento druh staveb vhodný pouze pro dobrodruhy, nebojse a rebelanty... Stavby již stojící a užívané nejsou nutně cílem útoku, ale nutno taktéž dodat zatím, neb síla moci úřední roste a bude více než kdy jindy záležet na konkrétní personě, která touto mocí bude vládnout... Úlevou nám dřevomilcům budiž skutečnost, že životnost montovaných "dřevOStaveB" tak nějak po americku pokulhává a uvolní tak díky své neprodejnosti v dohledné době spoustu parcel, tudíž se cihláři mohou vesele realizovat jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson no, díky za dotaz, ale z té fotky neumím nic moc vyvěštit. Podle ní to můžou být klidně mravenci, nebo i vítr, ale i tesařík, nebo třeba myši. Běžně se nám objeví ve spárách prach z broušení po silném větru. Pokud je to od tesaříka, je to výletový otvor, takže brouk je už pryč. To je trochu nevýhoda rychlé realizace, kdyby ses stěhoval 3. rok, nebo později, už bys to asi nezaregistroval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato MARTINKU,,, krásně jsi to popsal,,, také jsem narazila na tyto cihlářské aktivity! 8-) 8-) 8-) jsou to nenasytní broucí 8-) 8-( ,,, my jsme se nastěhovali po 5ti letech a stejně mi v koupleně, obýváku a možná i jinde docela hlasitě a bezostyšně někdo chroupe muj domeček :),,, zjištovala jsem a bylo mi řečeno - KLIIIIIID, oni jednou odejdou :), tak jsem v klidu a chroupu si s ním a nebo do jeho rytmu myju chrup :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn JITUSKO, nevím jak tomu chceš zabránit :), cihly žerou plísně, dřevo brouci - myslím, že brouk je příjemnější varianta :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Aby neodešli až bude "hotovo" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@fredd1e :-D, nevím nevím jak by jsi to chtěl ovlivnit :-D,,, přístroje, které by mohly ty chroustalky detekovat a vyhnat jsou velmi drahé a náročné na to provést to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Někde jsem četl, že se to zplynuje, ale to asi až je to nevyhnutelné. Ale možná by pomohlo nahlas pustit nějaký projev prezidenta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fredd1e jo, dobrý nápad,,,, nejdříve však je potřeba zda se točí doprava či opačně :) a ještě haevymetal? Dvořák a Mozart a Verdi je vyzkoušený - nic to s něma nedělá,,, drums mám obavy aby nepřidali :-D, možná nahrát a zesílit nálety ptáků? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, chlubím se (fuj!), jak máme pěkný trávník a zahradu vůbec. Inu, máme na to čas... Mám přidat i rododendrony?
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, že mi ten druhý obrázek napoprvé nevyšel, jsem holt PC negramota
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Honziku,krasa,je videt,ze se tomu s laskou venujete
Odpovědět
@stetl tak to je nadhera a šup sem s tema rododendronama :-) @jptn @kasha holky, ja bych ty chroupave broucky ve dreve moc nesnesla. No jo, ale co s nima ,kdyz uz jsou tam. Nedavno mi v pokoji taky poradneco chroupalo,asi po hodinovem pátrani jsem zjistila, ze je cervotoc v drevenem svicnu,tak svicen sel do chemicke lázně ..bohuzel neslo to jinak ;-) ...a je klid
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi no ja teda chroupani zatim neslyšela,nebo se nevšimla.....ale ti brouci,co spadli dolu mě fakt nenadchli,ale nevim,co to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn když jsi je vyfotila, tak Martin odhalí :) @stetl no krása, přímo nebeská :) @kanavi chichi, už vidím dum v chemické lázni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha jojo, ale mám je ve fotáku, ne v tel... tak až se dokopu najít kabel:-D
Odpovědět
ahojte, forumaci, zakladova doska zaliata, chcem sa vsak spytat, ako dlho a ako casto polievat vodou desku? niekde pisu 5 dni niekde 2 tyzdne niekde mesiac. dik za info
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?