Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
godi, to by lepš bylo, ale nestíháme a když odvolám linaře, tak se ho pak už nedočkám :-( Takže to radši otočím a navíc mi je blbý ho už odvolávat, když s tím počítá.
Profilova fotka
hamar: zbytecne si pridelas praci, protoze se asi neubranis tomu, aby jsi pri malovani to lino nezacakala, ale tak neda se nic delat
My taky budem malovat až po tom, co budou plovoučky, protože před tim to nestihnem...ale ta barva je vodou ředitelná, takže by to mělo jít snad v pohodě dolů a když dáme na podlahu igelity, tak se zas tak moc nazašpiní...
Profilova fotka
tak koukam, ze ja jedina to budu mit obracene - nejdriv vymalovat a pak az krytiny... zitra si jdeme pro cenovou kalkulaci na vestaveny skrine, tak jsem zvedava
godi: no tak každopádně je to lepší, já bych to taky tak chtěla, ale tim, že to máme na klíč, tak to nestihnem udělat...radši si to pak v klidu udělám až odtamtud všichni vypadnou a barák bude předanej :-D Hamar: jak ty se vlastně jmenuješ? :-N
Profilova fotka
kaci: ale jo tak asi se to taky da, kdyz podlahu prikrije igelitem. Vidim to u nas, manzel maluje susarnu, uz tam je dana dlazba a pokazdy aby to clovek setrel, ze pry igelit nepotrbuje, ach jo. Jinak jsem jsem dneska natrela druhou vrstvou vsechna futra v patre a zacala dole.. ja bych rekla, ze hamar bude Hana, je to tak?? bud to to buto zkratka prijmeni - Hamarova a nebo Hana Markova nebo Marova?? a nebo to nema s jmenem nic spolecneho.-)
holky, hamar je zkratka jmen Hana a Marek. Jinak jsme Zapletalovi :-D Musím se pochlubit, dnes jsem 3hodiny brousila sádroše a zítra budu pokračovat. Ale lilo ze mě jak z konve. Kdo bude chtít odtučňovací kůru, tak mu tuto činnost doporučím :-D Manža má od zítra dovolenou, tak to snad do konce týdne stihneme. Sice bez malování, ale budou sádroše ;-)
hihi, tak já se taky včera zapotila při zakopávání elektrickejch kabelů...tahali jsme je od sloupku k baráku, dneska je tam budou protahovat k elektrický skříni. Nakonec jsme se teda rozhodli, že dáme do toho menšího pokoje to střešní okno, tak to bude lepší s tim světlem :-) Hmm, přemejšlim nad naší zkratkou.... Mohla bych bejt třeba Kamil :-D Katka + Milan nebo Katmil nebo Kacmil :-D :-D :-D
Profilova fotka
hamar: tak jsem odhadla alespon to jmeno:-) Tesi me pani Zapletalova:-) kdyz uz jsme u toho predtavovani - Gabina a Martin Vachovcovi:-) kaci: a co misto Kacmil, dat "milka"
godi: milka - kráva!!!!!!!????????? ]-( :-D :-D :-D Katka a Milan Maršálkovi ;-)
hamar: Miloš Zapletal :-D
Profilova fotka
kaci: tak urcite jsem te nechtela urazit, tak jsem to nemyslela, me ta fialova kravka prijde moc roztomila...
Článek se načítá
godi: jojo, to byla sranda.... Holky, jak dlouho schnou omítky? Sylšela jsem, že podle normy to je 1 mm za den, takže když máme omítku 20 mm, tak by měla schnout 20 dní? To ale asi taky záleží na teplotě ne?
Profilova fotka
kaci: tak ty 3 tydny az mesic podle pocasi. POkud budes mit takhle hnusne tak klidne i mesic
Profilova fotka
ahoj holky, takze jsem si byli pro cenovou kalkulaci v INDECU na ty skrine - takze ta mensi do predsine, kde budou jen soupacky, vnitrek si udelame sami necelych 7 tis vcetne zamereni, montaze a DPH. A ta vetsi, ktera vlastne bude prepazovat loznici tak tam to vychazi na 55 tis. Ale to je vcetne vnitrniho policoveho systemu - takze jsme spokojeni. Taky jsem chteli objednat ty vnitni dvere a nejak se nam to nepovedlo, protoze pani byla zmatena jak lesni vcela, takze jsme to radsi nechali na ctvrtek:-)
godi: cože? 55 tis. za šoupačky a policovej systém??? No fuj!!! Tak to jsem teda zvědavá, na kolik vyjdou ty dveře nás. Police a nějakej ten úložnej systém si koupíme v Ikea. A to je to dřevo? Nám včera zase udělali kus omítek v patře a přivezli schody, takže ode dneška na nich budou dělat... ;-)
Profilova fotka
kaci: koupim,ale vyjde me to daleko draz., Uvedom si ze my ten prostor mame skoro 11 m2 a to je uz poradny kus polic a kdyz si to prepocitam, tak by me to vyslo daleko vic, musim proto jet do Prahy, doma si to namontovat. takhle to budu mit uplne bez problemu. Ty soupacky jsou na delku skoro 6 m:-) A ty police neni zadny drateny system,ale klasicne drevene policky Jo je to drevo, ja nechtela zadny sklo nebo neco takoveho.
godi: aha, tak když je to dřevo, to je jasný....já nemluvila o drátěnym programu, v Ikee maj i dřevěný poličky a tyče na pověšení ramínek.... a taky to máš dost velký, to my budeme mít malou...Ty máš šatnu jak jeden náš dětskej pokoj... :-D co tam budeš skladovat?....... =-) :-D
Profilova fotka
kaci: jenze ja bych ty policky nemela za co uchytit, nebo jestli tam maji 2 m dlouhe policky, tak mozna:-) a hlavne je to satni skrin pod sikminou, takze je to slozitejsi s umistenim a rozvrzenim. Co tak budu skladovat?? Ja nevim - obleceni, boty, cokoliv co bude potreba...
ahoj holky, zdravím po dvou dnech broušení, dnes je od broušení pokoj, protože se to musí přetmelit a zítra můžem pokračovat. Snad to do neděle stihnem. Včera nám dovezli materiály na Novilon a Novilon - chudáci kluci, celá ta role vážila 250kg, navíc jsem to na ně vybafla ráno, že to musíme sami z toho auta složit, ale naštěstí byli 4, takže to nebylo nejhorší, ale i tak se zapotili. Mě budou asi proklínat :-D Kači, nám třeba omítky v posluněných pokojích uschly rychle, ale v jednom pokoji, kde moc nesvítí, tak nebyly suchý ani po 4 týdnech. Navíc, jak potom zaliješ podlahu, tak tu vlhkost vytahují i omítky, takže jsou zase mokrý. Prostě toto jediný neurychlíš :-(
Profilova fotka
hamar: me teda prosel novilon do loznice a na chodbu v patre a do loznice mame dokonce uz i vybrany odstin:-) tak se me povedlo alespon neco ukecat:-)
godi, no super, ale pokud můžu doporučit, tak si někde půjčte ten vzorkovník, protože se to tak o odstín liší s netem. Mám dovezli 5117 a 5165 a vypadá to skvěle. Už se těším až to bude položený. Jinak se musím pochlubit, včera mi tchán obložil kuchyň, tak až stáhnu fotky, tak to se hodím. Povedlo se mi sestavit úplně skvělou mozaiku. Z toho mám šílenou radost :-D No, aspoň něco se zase pohlo ;-) Ale dokud nebude kuchyň a koupelny, tak se nemůžeme stěhovat :-(
Profilova fotka
hamar: ja jsem si objednala vzorky toho co se mi libilo, takze mam v ruce realny vzorek. To se mi prave libilo ze si clovek muze objednat az 4 vzory a zdarma. My jsme vcera byli objednat vnitrni dvere, tak to jsem rady rada
Profilova fotka
hamar: jen takova otazka - jaky Novilon mate - Novu nebo Vivu? pokud tu Novu, nevis jak je to s pokladkou?? Jde mi o to, jestli se pod ten Novilon jeste neco dava nebo jestli se to poklada primo na beton. Diky za odpoved.
ahoj, my se byli v pátek podívat na plovoučky. Jsem z toho celkem zklamaná... :-S Stavbyvedoucí nám doporučil firmu Step-style kolekci floorline. Podlahu bych si tam možná i vybrala, problém je ale v tom, že zrovna ty co se mi líbily, tak buď neměly izolaci proti hluku, nebo zase měly blbej povrch, že na tom byl vidět každej otisk, nebo zas měly přiznanou spáru a pod....achjo...Líbí se mi ořech od Paradoru ale stojí 500 kč m2 :-( Taky nevim, jestli dát tmavou podlahu a světlejší nábytek nebo spíš světlejší podlahu a tmavej nábytek. Do tý světlý se mi moc nechce, jelikož je to do přízemí....a mít podlahu i nábytek tmavý, to by asi vypadalo dost blbě... :-( Další věc je, že ten prodavač nám řekl že ta podložka, která už na tý plovoučce je z výroby je proti hluku jako pro nás, aby to neklapalo a pak už se pod to mirelon nedává. Ten se prej dává v případě, že tam neni ta izolace přímo na plovoučce a jen do paneláku, aby to tlumilo zvuk k sousedům. A že když se použije obojí, tak se tam vytvoří nějaký dvě vzduchový bubliny a je to jakoby tam nebyla ta izolace ani jedna...Stavbyvedoucí nám tvrdí, že čim je tam toho víc, tim líp, že jim to tak řikali na školení, tak já teď nevim, co je pravda...neslyšely jste o tom náhodou?
Profilova fotka
kaci: tak v tomhle ti neporadim. Tchan ji ma v rodinem baraku a daval pod to ten merilon, ale jestli ta plovoucka sama o sobe ma nejakou vrstvu to nevim,ale ze daval Merilon to vim na 100%
hoja, hoja, zdravím ještě z montérek. Před chvílí jsme uzamkli stavbu a je nachystaná na pokládku lina. godi: máme vybranou novu a pokládá se to přímo na beton. Teda spíš lepí. Ten beton se jenom mírně vybrousí, aby líp chytlo to lepidlo a pak se to na to lepí. Ale zítra ti napíšu víc, chci to totiž vidět. Jinak se musím pochlubit, máme vymalovaný nahotovo celý horní patro, takže o víkendu zmáknem spodek, počkáme si na kuchyň, dveře A(ty by měly být tento nebo příští týden), obloží se koupelny a hurá na stěhování :-D
hamar: jé, tak to už se blížíte k cíli... já to vidim tak na konec srpna, začátek září, že to teprve bude dodělaný a předaný, nás pak čeká ještě vymalovat, protože od firmy budeme mít jen 2 nátěry. Ale už se těšim :-D Už si řikám, že za měsíc.....už to neni tak, jako když jsem si řikala, za rok nebo za půl roku... :-D V sobotu stavbyvedoucí objednal obklady a dlažbu, tak už se těšim, až to tu bude x-) Pořád váhám, jestli dát do kuchyně dlažbu nebo plovoučku, co vlastně máte vy? už jsem to asi zapomněla... :-N
Profilova fotka
hamar: no tak to gratuluju, to uz se vazne blizite do finale.... kaci: My mame dlazbu - mame tam podlahove topeni. Ja bych volila do kuchyne bud dlazbu nebo lino
godi: nj, kdybych měla podlahový topení, taky bych si dala dlažbu, ale takhle nevim....Líbila by se mi světlá, třeba Zebrano slonová kost od Raka, ale je to dost nepraktický, asi na tom bude všechno vidět...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?