Menu Forum

Termín dokončení stavby - červen 2008

(Zamčená)
23. říj 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
 kacabacka:
no ja nevim, cenu ti nedokazu rict,ale urcite to zas tak hrozny byt nemuze, protoze jinak by to manzel nechtel. Ja se ti zeptam, co to vlastne budeme mit a kolik to stoji
6. únor 2008 v 15:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 hamar: na netu je toho dost. Musíme si vyčlenit min. jeden víkend na objíždění prodejen s dlažbou a podlahama emoticon to bude fuška, makovičku z toho budu mít zas zamotanou emoticon emoticon
V kuchyni jsem uvažovala o dlažbě, ale bojim se toho, že to bude studený....i když v létě by to bylo příjemný
6. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
 dlažba je hodně studená, máme ji teď u našich a dokonce i já chodím v bačkůrkách. A navíc psovi na to strašně kloužou packy a my pejska do domečku určitě chceme, takže bereme ohled na něj emoticon
kaci, nesmíš to objíždět najednou nebo v tom budeš mít guláš. Musíš potupně a hlavně si vem deníček a všechno si piš emoticon Tak jsem chodila já v siku a koupelnových studiích, každej na mě koukal jako na blbce emoticon no a pak jsme přijeli domů a já měla napsanej seznam obkladů a nevěděla jsem stejně, který jsou který, ale je pravda, že co se ti líbí na netu, se ti nemusí líbit v prodejně a naopak emoticon
Ale rozhodně v jednom víkendu bych to nedělala, chce to čas a nechat to trochu uležet emoticon
6. únor 2008 v 15:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 hamar: no jo no, ale zase do kuchyně plovoučku rozhodně nechci a ten novilon, no nevim nevim, záleží jak to bude vypadat v reálu no.... vezmu foťák a vyfotim si to a napíšu si k tomu ceny apod. to je dobrej nápad emoticon Taky snad jednou možná budeme mít hafíka. I když teda nevim, kdy je nejvhodnější doba na to, si ho pořídit. Teď jsme v práci kromě víkendu každej den odjíždíme v 7 hodim a nevracíme se dřív jak v 18 hodin takže by byl chudák doma pořád sám, pak jsem přemejšlela až budu na mateřský, ale to zase budu mít práci s mimčem a do toho ještě vychováva pesana....+ finance budou dost hodně omezený - takže veterina, očkování, žrádlo...budem rádi, když vyjdeme sami a pak zase práce, tak asi až na důchod nebo co emoticon Jak to plánujete vy? Jak dlouho jste vůbec manželé a co mimčo? emoticon
6. únor 2008 v 15:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 my se brali loni o prázdninách, no a protože ještě mám 2 roky do konce vysoké, tak na mimčo můžu zapomenout, protože si nepovedu představit, že bych se měla starat o mimčo a ještě k tomu škola. No uvidíme jak to všechno bude. Jak ty říkáš, jsou to všechno finance navíc, takže ještě pár let si počkáme, než se vyhrabeme z toho nejhoršího a pak buď pesánek (jelikož ze mě bude jednou možná paní učitelka, tak zase tak pozdě z práce chodit nebudu), anebo mimčo emoticon
Ale plány jsou jedna věc a realita druhá. Stačil mi případ kámošky, která si jednou zapomněla vzít antikoncepci a otěhotněla (a to ji jinak svědomitě brala), takže já radši neplánuju emoticon
Přece jenom pejska bych jednou chtěla i kvůli dětem a na domeček, abych se nebála, když budu třeba sama doma, já jsem totiž hroznej strašpitel emoticon
A co vy a mimiško??? Nebo radši dřív práce a mimiš až časem?

S tím foťákem to je dobrej nápad, aspoň v tom nebudeš mít guláš. Já si ho zítra do toho sika taky vezmu a budu fotit o sto šest emoticon
6. únor 2008 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 hamar: aha, ty ještě studuješ.... emoticon to je nějaký divný, jednou a otěhotněla??? hmmm... tak to abych se začínala bát, že jsem neplodná, už jsem si jí párkrát vzala třeba až druhej den...
No chtěli jsme hlavně nejdřív postavit a aspoň zhruba zařídit domek a pak mimčo, necháme tomu volnej průběh, ale hlavně už chci bejt ve svym, nedokážu si představit, že bych ho měla mít teď...I když...radši teď než nikdy emoticon
6. únor 2008 v 16:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 to jsou moje slova. Já to mám stejný, taky kolikrát beru až druhej den, proto radši neplánuju emoticon
My už taky chceme být ve svý, ale ještě je tam kupa práce a než se to zařídí tak, jak si představujeme, to bude trvat. Teď to zařídíme tak, aby se tam dalo bydlet a postupem času a hlavně jak budou penízky to budeme zdokonalovat emoticon A mimi je navíc celkem drahá záležitost, takže na to zatím nespěcháme emoticon
6. únor 2008 v 16:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka: a co dat dlazbu a pod to podlahove topeni, kdyz nechces Novilon?? Tak to co budeme mit na podlaze je neco jako palubky od teto firmy - secacz
6. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
tak jsem se prave vratila z kuchynskeho studia - barvu skrinek jsi uz videla, v albiku mam fotku desku. Ve skutecnosti je daleko lepsi. Pan rikal, ze by svetle obklady nedaval, ale ze zalezi jak je ta mistnost svetla... no ja sice budu mit kuchyn v rohu,ale budu tam mit velky francouzsky okna, takze stejne dam tmavsi. Rikal, ze pokud to mam takhle v rohu a presto chci tmavsi, ze by to kombinoval se svetlejsima ,proste takovy kontrast, aby ta kuchyn nebyla moc tmava.
Takze o vikendu vyrazime do Sika koupit tu Indii do koupelny a mrknu se na ten Titus od Raka, protoze si fakt myslim ze k tomu pujde fakt dobre
6. únor 2008 v 18:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi, on ten titus má víc odstínů, takže by se to dalo pěkně nakombinovat, ale měl ti zhruba říct, jak by to kombinoval emoticon A myslím, že to není zase až tak moc tmavý, ale ani světlý, prostě takovej střed, kterej k tomu hezky půjde emoticon
6. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
tak my jsme se spis bavili vseobecne nez o konkretnich obkladech, proste jestli k tomu dat svetlejsi nebo tmavsi, vis. Je fakt, ze diky tomu ze kuchyne bude v rohu tam moc svetla nebude, takze davat tam vylozene tmavy by byla blbost. Tchan ma to ma uplne stejny jako my - ma tmavy drevo, tmavou dlazbu a je to fakt sileny.
Ten Titus asi nakombinuje ten tmavy a k tomu ten nejsvetlejsi,ale jeste uvidim. Pujcil nam jak vzornik dvirek, tak desky, coz je perfektni
6. únor 2008 v 19:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 tak to máš super, aspoň to můžeš přirovnat. Není nic lepšího než to vidět pohromadě emoticon
6. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no pry je to uplne normlani a logicky, ze prece nebudeme vybirat obklady bez vzorku, tak to me docela potesilo.
6. únor 2008 v 19:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 já to slyším poprvé, že by stuio dalo vzorek. Většinou to dělají soukromníci, ale že studio?? emoticon
6. únor 2008 v 19:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
a studio neni soukromnik?? Ty myslis jako nejaky truhlar, ktery dela kuchyne? Tohle je proste firma, ktera dela kuchyne, ktera nabizi i veskery nabytek,ale ne uz vlastni vyroby
6. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 já když byla ve studiu, tak mi pomalu řekli, abych si donesla obklad a tam ho přirovnala, že vzorky nedávají, tak se divím. S truhlářem se domluvíš a ten vždycky nějaké vzoky má emoticon
6. únor 2008 v 19:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no on nam to nabidnul sam, jeste driv nez jsem se na to stacila zeptat, a prislo mu to jako normalni a prirozena vec, tak nevimemoticon
6. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 ono záleží na lidech. S některýma se domluvíš v pohodě a s některýma to holt trvá emoticon
6. únor 2008 v 19:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 tak on v te firme dela montaznika muj kamarad, takze treba z protekce jsme dostali i barevne pohledy na kuchyn, co mam v albu, jinak je pry dava az pri zavazne objednavce...s timhle jsme se setkali u vice firem
6. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
takze Titus asi nebude - ma odolnost proti opotrebeni 3 a do toho se mi moc nechce jit
6. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi: díky za ten odkaz, ale nejsou tam vzory - barvy...jaký je v tom rozdíl? A co to vlastně je teda, dřevo? To je ale nějaký levný...
6. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka: kdyz si na halvni strance secacz najedes na kolonku "Cenik" tak tam si vyberes dany profil a vyjede ti tabulka z jakeho dreva to je a jaka je cena. Jo je to levny, ne vsechno dobry musi byt drahy, o tom to jeemoticon Jo jasne, je to drevo
6. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
tak jak me bylo mym manzelem sdeleno, jedna se asi o plovoucku a cena cca 300,-/m2
6. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
Registrovala se 20. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 7 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
Registrovala se 20. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 7 příspěvků a 1 album.
 Ahooj, tedy tady to frčí, já nestačím tak rychle reagovat. Psaly jste tu o škole a mimču....jde to i dohromady....a taky jsem si to neuměla představit. je pravda, že mi ve škole vyšli maximálně vstříc a téměř tam nemusím chodit. pokud vše dobře dopadne, tak mě čekají v létě státnice....malýmu je pět měsíců.

kacabacka:
rozměry jsou při pohledu zepředu 450 x 360(šířka) a okna na šířku 120x 150.Ale na tom návrhu mi to jde vidět pěkně, asi si musíš uložit ten obrázek do počítače a zvětšit.

Někdo tu mluvil o návrhu z Ikei, dala jsem do alba můj pokus, není to úplně dotažené, některé skříňky tam prostě nechtěly držet....
6. únor 2008 ve 23:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
 kacabacka:
kde jsi narazila na ty pěkný postele?

hamar:
ty obklady do koupelny jsou moc pěkný, taky jsem o nich uvažovala, jak velkou budete mít tu koupelnu? budeme mít taky jednu mini.
6. únor 2008 ve 23:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
fotoportrét
fotoportrét
marketaz
 tak ještě jednou. Můžete mi poradit, co na podlahy? Jsme dohodnutí na nějakém linu. I když dřevo by také nebylo od věci, ale dole bude podlaha dost zatěžovaná a bude tam podlahovka. Tak to dřevo spíš časem do pokojů. Mě se moc líbí Marmoleum, ale ta cena, taky myslím, že nědělají imitace dřeva... emoticon Nevíte, jestli ten Novilon je aspoň trochu přírodní? Nikde jsem to nenašla....
6. únor 2008 ve 23:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 market:
hamar tu psala o Novilonu, ze ho ma nebo bude mit, takze ta by ti urcite dala nejaky blizsi informace a nebo zkus dohot do vyhledavace na seznamu. ja bych taky novilon chtela, ale zatim je jeste cas
7. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi: takže je to plovoučka z pravýho dřeva? marketaz: ty postele jsou enozzi emoticon ale ceny jsem se nedopátrala...tak když zjistíš, tak mi dej vědět emoticon
7. únor 2008 v 10:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 marketaz: nejde to už zvětšit, čim víc zvětšuju, tim víc je to rozmazaný... těm rozměrům nerozumim...nemáš projekt?
7. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
no asi to tak vypada.

Tak ceny posteli by ti meli na pozadani rici, zkus e-mail
7. únor 2008 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.