Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
hamar: jo to je docela dost, bohuzel:-( Ja toho svyho chlapa snad zabiju, vis co mi ted rekl - ze sice dobry, ze je to lacinejsi,ale ze se mut o vubec nelibi a ze to snad radsi ty obklady za 11 tis. No nezabila by jsi ho? At tam neco vybere, je mi to jedno....
Asi máte pravdu, taky myslim, že by to působilo studeně... ta fialová s bílou vypadá pěkně a je fakt, že fialová se zelenou už by byl asi celkem masakr :-D Ale zase musim říct, že když si to tak představim, tak by se mi to líbilo třeba víc, než maj na stránkách sica tu kombinaci žlutý a zelený... v neděli tam jedem, tak se zkusim pozeptat, jak je to s těma návrhama.... godi: India že je za hodně peněz? dyť stojí m2 cca 450 kč, ta moje salsa stojí 550 kč a to máme od firmy rozpočet 200 kč na m2 to prostě nic neseženu... :-( Kdybys našla něco pěknýho a levnějšího než 400 tak mi dej prosim tě vědět...ale myslim, že to bude dost složitý anebo budou s prominutím obyčejný=hnusný :-p 3500 neni zas takovej rozdíl v těch obkladech si myslim....my jestli koupíme sambu, tak zaplatíme o 15 tis víc oproti původnímu plánu :-| hamar: jakto že ne? Jsou tam bílý, červený/vínový, žlutý, fialový a zelený... Dyť je to jedno jestli je má ve škole na záchodech, ty tam nechodíš ne? :-D Ty myslíš, že jsem šílenec??? :-p že si chci koupit obklady za 550 metr? :-( :-p :-D
mareketaz: díky moc za ten projekt, zejtra si to v práci vytisknu, snad ty čísla budou čitelný :-)
hamar: jo, jinak ta dolce vita je pěkná, ale ty kytičky a ta růžová barva je spíš jen tak na holčičí koupelnu :-) - taky se mi moc líbí...
Profilova fotka
kacabacka: tak kdyz si vezmes, ze je to jen WC o techto rozmerech a obklady vyjdou na 10 tis., tak je to sila. Jo ja to chapu, ze proste kvalitni kachlicky neco stoji, ja se v tom pohybuju, ale manzel nemel predstavu a docela ho to sokovalo, ale uz se s tim docela smiruje, tak snad nakonec ta India bude. Ty si budes kupovat tu Salsu?? No tak to je cenove vazne palka:-) to by manza asi nerozdejchal
godi: teď jsem narazila na super udělanou koupelnu s electrou... vypadá to líp než na těch fotkách na siko stránkách, tak přemejšlim, že bych nahoru do tý větší koupelny udělala electru ta stojí asi 300 Kč za metr a do tý malý dolu tu salsu fialovo - bílou, zejtra si do alba hodim fotky tý koupelny, co jsem našla (electra) teď jdu spinkat. dobrou x-)
Tak jsem do alba dala ty fotky koupelny s obkladem electra. Hamar, ty chceš taky electru viď? Nebo už ne? Zatím předběžně jsem se rozhodla tak, že tu salsu, která je dražší dáme dolu do koupelny, která je malá a tu electru, že bysme dali nahoru, je levnější... ještě se na to musim podívat jak to vypadá v reálu na těch fotkách má ta samá oranžová pokaždý jinou barvu...a taky nevim, jestli bych si nechávala dělat tu mozaiku na vanu....jak by to vypadalo, kdybych tam dala normální obklad? Asi by to nebylo tak pěkně zaoblený co? Jo a budete si ten obklad nechávat dělat až ke stropu nebo jen do nějaký vejšky a pak jen vymalovat?
Profilova fotka
kacabacka: tak electra vazne nevypada spatne, ale mylsim ze ja zustanu u te Indie. Manzelovi se to vcera rozlezelo a ze pry jo,:-) My budeme mit obklad az ke stropu
Kati, nejsi šílenec ;-) Já kdybych manžovi řekla, že chci obklady a že semi jiný nelíbí, tak je taky koupí, ale nesměly by být fialový :-D Jinak se musím pochlubit, že jsem udělala pokrok. Do včerejška se mi zdálo o matice a dnes se mi zdálo o obkladačkách a dlažbě :-( :-D Už mi asi řádně hrabe :-D Kati, mi nakonec asi dáme tu Sambu, protože jednou chci u mamky ve škole učit a to bych nerozdejchala, kdybych viděla pořád ty samý obklady ]-( A ta se nám líbila původně, takže to tak asi bude lepší ;-) Chci to přece jen do malé koupelničky 2,3 x 1m, takže ať to není zas přeplácaný. Já chci převážně světlou a jen k záchodu a do sprcháče (jak jsi to měla na tom obrázku) tmavý kontrast. A tím, že budeme mít sprcháč zděný, tak to budeme obkládat do výšky dveří (1,98m), ale ještě nevím, jak to uděláme v horní koupelce, tak máme totiž zešikenou střechu, tak ještě uvidím, až se nahodí fajnová, jak to vymyslíme ;-)
jééé, godi, super, no vidíš, že manžel potřeboval akorát vychladnout a zjistit, že když chce krásu, musí připlatit ;-) V tom jsou chlapy super - hned tak se jim něco nelíbí (rozhodně se jim líbí míň věco než ženské) a až na ty ofuky, nakonec ustoupí :-D
kati, mrkni ještě na toto album http://www.modrastrecha.cz/album/albu... mají taky koupelnu z té Elektry. Psala mi do IP, abych nabrala inspiraci a taky to nevypadá vůbec špatně ;-)
Profilova fotka
hamar: ja jsem mu rekla - tak me najdi neco tak hezkyho a lacinejsiho a ja si to klidne do koupelny dam. No a uznal ze proste nic tak hezkyho neni, takze to bude snad v pohode - budu si to platit ze svych penez. Ta Electra je vazna hezka, no ak zase mam nad cim premyslet:-) Myslis ze by bylo blby, kdyz zachod a koupelna jsou dve samostatne mistnosti mit v jednom tu Electru a v druhem Indii? Nebo to sladit obe mistnosti do jednehc obkladu
Článek se načítá
Hamar: Jééé díky moc, čim víc fotek vidim, tim víc se ujišťuju, že to bude vypadat super, jen se bojim toho, že v neděli dorazim do Sica, jako první se pohrnu k electře a nebude se mi v reálu vůbec líbit...chjo, doufám, že ne :-( :-D HIHI, no to máš teda sny, mě se ještě o ničem, co se týká stavby nezdálo :-D asi to moc řešíš, ale kdo ne? Každej to řeší, všichni chtěj to chtěj mít pěkný, protože obklady za pár let nevyměníš třeba jako sedačku, že jo? No jen abys nezačala pracovat ve škole a pak si ani nedošla na záchod, protože bys litovala toho, že sis jí domů nedala, že se ti líbí třeba víc, než ta samba. Ale ta je taky pěkná... a nahoře v koupelně budete mít taky sambu?
nahoru do koupeln mámě koupené už obklady dlouho. Je to právě taky kombinace světle a tmavě oranžové, takže zvolíme jinou barvu. Ještě oranžovou na fasádu a je hotovo :-D kaci neboj, protože Elektra vypadá kupodivu úplně stejně jako na obrázku, takže pěkně ;-) Já to eřeším, ale asi mi z toho hrabe :-D Jak to tu pořád probíráme, tak se mi o tom i zdá, budeme muset asi začít řešit něco jinýho :-D Jo, godi, dnes jsem se dívala na leták z Hornbachu a mají tam palubky, kde jste je brali vy? Z nějakýho velkoobchodu nebo jste si je nechávali dělat na míru. My totiž řešíme, jestli to těch horních pokojů podbití palubkama nebo polystyrén :-| Kati a co budete mít vy?
godi: no vidiš, jak jsi na něj šla chytře :-D Já bych se na to vyprdla....přece v tom budete žít oba a koukat na to oba ne? Tak proč bys to měla platit ze svejch peněz, jen proto, že je to drahý. Taky jsem přemejšlela, jestli to neni blbý dělat každou koupelnu jinou, ale tim, že je to koupelna jako celek a každá samostaně, tak jsem si řekla, že to vadit nebude, ale u toho záchodu už bych asi váhala, to bych to asi udělala stejný... Ta india je jinak taky pěkná, to máme kdyžtak pořád jako zálohu, ale nesmělo by tam bejt tý oranžový moc, jak to maj např. na stránkách Raka, to už je moc křiklavý....
Profilova fotka
hamar: my jsme to brala od firmy z Borohradku - www stranky jsem tu nekde uz psala, zkus prolistovat diskuzi zpet. Bavili jsme se kacabackou o podlaze a palubky jsou od stejne firmy kacabacka: presne jak rikas... musi se to libit obema. A co jsem mu na ot mela rict? At se taky snazi:-)No my to mame vypocitane ze to bude takhle - 3 rady oranzovy, listela, 3 rady bily, listela a 1 rada oranzovy
nejhorší je, když máte představu, jak to udělat, ale nemůžete sehnat to pravé ořechové ]-( Ale snad se nějak s manžou dohodnem. Já bych ho taky občas střelila, nevím, jestli je horší, když ti do toho kecá, nebo když to nechá celý na mě a pak bude bručet, že se mu to nelíbí. Já bych to taky potřeboval nějak načmárat, abych měla konkrétní představu, ale teda nevím jak. Asi si půjdu hrát s křídama na barák a trochu jim to tam zamaluju :-D Já řeším pořád spodní koupelnu, ale horní vůbec nevím, jak uděláme, hlavně že jsou obklady doma. Kati, pookud jsou ty koupelny dvě, tak bych rozhodně nedávala obě stejné. Jó něco jinýho je sladit koupelnu a záchod, to jo, ale dvě stejný koupelny?? Vždyť musíš mít doma trochu barevno ;-)
Profilova fotka
hamar: my jsme si vzali milimetrovy papir a proste jsme si to tam vsechno rozkreslili abychom videlo, kolik od jake bary tam dat a jak to zkombinovat a myslim ze je to idealni varianta takhel
no, já teď zkousela navrhnout koupelnu na sanitec.cz a celkem dobrý, ale nejdou jsou tam pevně daný barvy stěn, ale aspoň si to můžu představit ;-) Celkem se mi povedla, ale teď mi to nejde uložit ]-( Mají tam asi nějakej zkrat ]-(
hamar: jojo, to jsem radila godi, že bych si nenechala udělat dvě stejný koupelny, ale koupelnu a záchod jo, ona chtěla vědět názor. ;-) V tom sanitecu jsem to zkoušela taky, ale stejně bych chtěla, aby mi to navrhli v Sicu, jestli se teda pro tyhle rozhodnem...abych to viděla i barevně. godi: na milimetrový papír? to si neumim představit...mohla bys to sem nascanovat, abych měla představu, jak se to dělá? Jinak já jsem se pustila do počítání...myslim, že se mi o tý matice bude asi taky dneska zdát :-p :-D Spočítala jsem si, že spodní koupelna se Salsou by mě vyšla, když počítám, že bude obklad odspoda až ke stropu, což asi nebude, a že budou i dveře zadlaždičkovaný :-D (nevim totiž, jak to vyjmout) jsem na matiku dement, tak ta Salsa vyjde na 11313,- Kč A ta horní s Electrou, taky zadlaždičkovaný dveře + okno :-D na 10196,- Kč
kaci, já když počítala, kolik obkladů budeme potřebovat tmavých a kolik světlých, tak jsem si to nakreslila na papír a počítala to po jedné obkladačce, abych tam nezapočítala okno a dveře :-D
Profilova fotka
kacabacka: no pokusim se, ale manzel ma blbej skener. No proste si koupis milimetrovy papir. A no kdyz vis ze stena je dlouha 2 m, tak to preneses na papir a bude to 20 cm. No a pak uz jen zakreslujes. Jdu zkusit skenovat:-) No tak to me ta horni koupelny vyjde asi na 30 tis obklady.
godi: jé diky moc, koukala jsem na to, nech mi to tam prosim aspoň do zejrta, ať si to můžu vytisknout pro inspiraci :-) Cože?? Jenom obklady 30 tis??? jak to máš velký proboha? :-D
koukala jsem, že 10 m2 ale i tak to je nějak moc ne?
Profilova fotka
kacabacka: to je jen odhad, kdyz ten maly zachudek vyjde na 10 tis., tak koupelna bude jeste horsi. Nezapomen ze 10m je jen podlaha - a x b = ?, ale v koupelne obkladas prece i steny:-) + vanu, protoze panel nechci. To vis ze ti to tam, necham. Jsem to nakreslila i to oranzovy,aby jsi mela presne predstavu
Profilova fotka
hamar: tak si na to kup milimetrovy papir, fakt se to s tim pocita uplne uzasne. Dala jsem do alba barevnou kombinaci do kuchyne tak na to mrkni co tomu rikas
godi: ajo vlastně... ale stejně je to nějak moc... já mam tu koupelnu dole celkem 17m2 stěny + podlaha a s tim obkladem salsa za 549 kč a dlažbou za 660 kč mě celá vyjde max. na 11 000,-... =-)
Profilova fotka
kacabacka: a mas to dobre spocitane?? musis se taky podivat na to, jak je to v baleni atd. To WC ma 10-11 m2 (steny a podlaha a vyjde to na 10 tis.), takze se mi ten tvuj rozpocet moc nezda.... A hlavne, u te Indie jsou dekory a listely a pri cene listel 96,-/ks a dekoru 167,-/ ks , tak ono to rychle skace:-(
godi: sice nejsem žádnej expert na matiku, ale kontrolovala jsem to s manželem tak by to mělo bejt dobře, asi ti to tam fakt naskáče na těch dekorech a listelách, já budu mít obklad jako takovej. Jestli se ti chce, tak to zkus spočítat, teď si fakt nejsem jistá, jestli jsem to dobře spočítala: výška od podlahy ke stropu - 2600 cm délka jedné stěny - 1750 cm délka druhé stěny - 1525 cm cena za obklad - 549 kč/m2 cena za dlažbu - 660 kč/m2
godi: já jsem debžot :-p :-D zejtra nejdu do práce, tak prosim do pondělí

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?