Dlažba v zádveří

V pátek nám obkladač položil dlažbu do zádveří. Přišel jsem později, řemeslníci už byli pryč, ale výsledek se mi moc nezdá. Podklad byl vyrovnaný "pouze" potěrem, dlažba není v rovině, některé rohy se propadají. Spáry nejsou stejné.V jedné řadě je dost malé přesazení a podle mě to vypadá blbě,nevím. Nechápu proč má úzké pásky dlažby po obou stranách. Když jsem si to nakreslil vyšel mi jen jeden ořez a ten by byl ve výklenku pro botník. (viz foto).Pokud je tu někdo problematiky znalý uvítal bych nějaké info. Díky moc
Odpovědět
Vypadá to hrozně 😞 Ten kladečák jste s ním před pokládkou konzultoval?
Odpovědět
Stručně a jasně nekvalitní práce. Pokud jste měl spárořez/kladečák či jiné zadání které nedodržel, tak bych požadoval slevu. Pokud to bylo na hubu a bez zadání, tak se můžete asi jen dohadovat a doufat, že sám přizná chybu, což je v dnešní době sci-fi.
Odpovědět
@puhelin Rekonstrukce probíhá u rodičů.Bohužel jsem u toho nebyl a další na řadě je koupelna, což se obavám tam "mistra" vůbec pustit. Plán na pokládku nebyl, ten co je na obrázku jsem vyrobil až teď protože mě zajímalo, jestli by to vyšlo bez těch úzkých řezu na krajích. Zedník jen řekl matce, že pravidelný přesah nevypadá dobře a vytvořil toto dílo. Ještě teď sem se dověděl, že je to lepené na 2cm lepidla, což taky nevím jestli je to v pořádku a nebude to praskat.
Odpovědět
Profilova fotka
@arthas1 No prořezy se většinou dělají z obou stran. Jde o to, že když protilehlé stěny nejsou vůči sobě rovnoběžné, pak bys musel tedy přiznat jednu stěnu bez prořezu, ale následně bys zjistil, že spáry pak nejsou kolmo. Ale co se týče toho ostatního tak asi nejhorší je ta různá výška. Jinak na dlažbu je pěkné toto: https://youtu.be/-uq-65eC8yo?t=42 ale je to drahé a asi se to vyplatí vyloženě na velkoformátovou dlažbu .... Za mě bych ho vyhodil, koupil ty nivelační klínky a udělal sám ....
Odpovědět
Ted cerstve dokoncil manzel obklady u nas v predsini. To u vas je fakt spatny. To bych reklamovala,udelat znova.Mame taky zkusenost s obkladacem,ktery nam zacal delat koupelnu a udelal kousek a vyhodili jsme ho! Prasecina! Manzel dela vse sam, ale chtel dokoncit rychleji domek,tak si nekoho jednou vzal a des. No radsi si to pak udelal vse sam,bohuzel..
Odpovědět
@sonaxoxo No máte to parádní. Nemá manžel v pondělí čas? 🙂 Tady je prostě vidět, že to dělal pro sebe a dal si na tom záležet.
Odpovědět
Ta fotka s krizky 2 a 4 mm je nejaka divna. Uplne to nejde poznat, ale rekl bych, ze jedna strana je zarovnana a na druhe strane to dela odskok ty 2 mm. To je nejaka ratifikovana dlazba nebo z hobbymarketu? Protoze pokud je to nejaka z levna tak ta bude i do vrtule a pak i rovnani s klinky je problemove.
Odpovědět
@sonaxoxo krásné provedení a krásná dlažba...co je to za značku? Díky.
Odpovědět
@arthas1 dekujeme, ja mu to vyridim, bude mit radost😉. On je na to pintlich, je to zednik, obkladac. Dela melouchy, a u zakazniku pracuje s presnosti jako u nas.. Skoda, ze domek neni nekde pobliz Benesovska, by se klidne na to manzel podival. 👍
Odpovědět
@tinka345 dekujeme, dneska vam to zjistim, co je to za dlazbu, az pojedem na domek. Ted jen vim, ze je z Baumaxu. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?