Máme udělat zádveří nebo ne?

Příští týden má zedník zdít příčky a my si nevíme rady, zda udělat zádveří nebo ne... Já mám strach, že když budu v kuchyni, budu mít blbý pocit z toho, že uvidím neustále na vchodové dveře, a že vždy když otevřu dveře, z venku půjde vidět až do kuchyně a když budu svítit v kuchyni, všichni budou vědět, že jsem doma, že se u nás svítí. Manžel zase říká, že příčku by nedělal, že je to o zvyku, zbytečně by chodbu nezmenšoval příčkou. Líbí se mu otevřený prostor. Prosíme o radu, co a proč je lepší? Děkuji. P.
Odpovědět
Ja by som priecku urobil, ale nie ako na obrazku. Zarovnal by som ju so stenou chodby. A do tej priecky vhodil supacky.
Odpovědět
@deto_oesya souhlasim, vase reseni ideal Jinak bych nechtela, aby slo hned od hlavnich dveri videt az do kuchyne...jakakoli navsteva nas, deti a treba ja pri nejake oslave mam v kuchyni dost velky bordel, vsude veci atd.😄
Odpovědět
deto_oesya Souhlasim
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych příčku určitě udělala. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaa888 Příčku bych určitě dal ale zároveň se zdí chodby a dveře bych otvíral do zádveří, zvětšíte si tak prostor za vchodovými dveřmi, než takto to udělat v půlce.
Odpovědět
Osobně myslím, že to, že tě někdo uvidí je to nejmenší. Ale ty dveře udrží bordel a zimu z venku v zádveří. Jinak si budete všechno tahat dovnitř. A jen někdo otevře dveře, tak budete mít průvan skrz celý dům.
Odpovědět
Děkuji za odpovědi. Zapomněla jsem taky říct asi podstatnou věc, že my vchodovymi dveřmi chodit nebudeme..(budeme chodit přes šatnu, kde se vyzujeme a nechame bundy), takže hlavní vchod bude spíše "čistý" vchod pro návštěvy. .
Odpovědět
Tak toto uz vobec nechapem.
Odpovědět
😄 asi k tomu mate nějaký hlubší důvod, ale taky nechápu proc mít vchod pro sebe a pro návštěvy. Dům si snad stavíte pro sebe a ne pro někoho kdo vás navštíví 😉
Odpovědět
Profilova fotka
to se budeš okrádat o tolik prostoru zbytečnou chodbou a další ještě zbytečnější chodbou pro návštěvy ? 😲 mám ráda originalitu, ale není to už moc ? 😇 hmm..a otevřenej prostor je jako vůči té chodbě a TM ? ..... každopádně vchod jako oficiální vchod bych vážně přepažila už jen kvůli tomu úniku tepla , co tu bylo řečeno 😉
Odpovědět
No, je to trochu zvláštní. Mít dva vchody, dvě "špinavé" zóny, z toho přes jednu špinavou zónu chodit do pračky a sušičky. Takže obrovská kombinace šatny, chodbiček, zádveří, na úkor pidi technické místnosti. Někdy je méně více, nad tím uzlem bych se ještě trochu zamyslel.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaa888 pokud tudy budou vcházet lidé, nebude to nikdy "čistý" vchod, naopak budete mít dva separátní prostory na úklid...ta návštěva si taky někam bude muset pověsit bundu a boty, takže taková šatna z tohoto prostoru zádveří vznikne také. Budete potřebovat dvoje vchodové dveře, což jsou dost velké náklady navíc. Moc ten koncept nechápu. My máme také dva vchody, ale jeden je ze zadní strany domu, směrem ze zahrady, vstupuje se přímo do TM, bude to takový špinavý vchod po práci na zahradě, v holínkách apod., jinak budeme chodit normálně hlavním vchodem. Tyhle dva vchody přímo vedle sebe mi nepřijdou úplně šťastné..... až půjdete domů s návštěvou, řeknete jim, vy jděte tady tudy a já mám dveře tady vedle, potkáme se uvnitř? 😁 Omlouvám se, že to zlehčuji, ale přijde mi to postavené na hlavu. Možná k tomu máte nějaký důvod, který netuším. Jinak tu příčku bych tam určitě vyzdila, zároveň s chodbou, jak už psali přede mnou, ten zub by to jen hyzdil.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?