Sleva na cihly Porotherm 30 Profi - P15

Dobrý den, prosím víte někdo jakou slevu, tedy na jakou cenu za ks u uvedené cihly jste se při vyjednávání dostali? moc děkuji
Odpovědět
Před dvěma lety jsem se dostal na 49% (na všechny cihly vč. 30 Profi), teď před měsícem měl kamarád nabídku přes známého ze st. firmy 34%... Ale možná i tak by jinde dostal lepší slevu. Každopádně hodně to zdražilo, nejen ceníkově, ale ani slevy už nejsou takové, protože je obrovská poptávka.
Odpovědět
Tj. před dvěma lety 28,5 Kč/ks bez DPH, teď se slevou co měl kamarád tedy asi 47,1 Kč/ks bez DPH.
Odpovědět
@p92 moc děkuji, v pondělí začneme vyjednávat, tak uvidíme :) zatím máme nabídku wienbergeru, tak uvidíme co normální stavebniny
Odpovědět
@alena2109 když jsem poptával cihly, tak jsem oslovil jak stavebniny, tak samotný wienerberger. Obchodní zástupce od wienerberger mi pak volal, že nabídku mi pošle, ale ať se obrátím na stavebniny, že mi udělají určitě mnohem zajímavější cenu. No a bylo to tak. Pro zajímavost tenkrát (10/2015) 24,76 bez dph za Porotherm Profi 30 P10 v místních stavebninách, kde jsem nakonec bral. Stavebnin jsem poptal několik. Částky byly celkem rozdílné v celkové ceně. Někdo měl levnější tohle, jinej zase tamto. Myslím, že se mi nepovedlo vyjednat dodatečně žádnou zajímavou slevu, možná jen pár jednotek tisíc (menší zaokrouhlení ceny). Vybral jsem pak stavebniny hlavně podle lokality a způsobu jednání vedoucího stavebnin. Ještě to můžete udělat tak, že si porovnáte několik nabídek a u každého můžete vzít jen tu část, co u nich vychází levněji, než u konkurence. Já to ale takto nedělal, nestálo mi to za to.
Odpovědět
@radim83 moc děkuji, určitě to chceme všechno od jedněch stavebnin. My máme od wienbergeru slevu z výstavy 30%, tak uvidíme co na to stavebniny. Zítra budu dávat poptávku, tak jsem na ně zvědavá..
Odpovědět
44 T profi sleva 31 procent aktuálně v Prodoma. Co nabídli levněji v DEKu, to v Prodomě dorovnali. Zároveň udělali nabídku na financování celé stavby individual slevou.
Odpovědět
@alena2109 My máme 38 Profi a max.sleva od stavebnin byla 34 %,z ceníkové ceny. Cihly jsme kupovaly v srpnu.
Odpovědět
@matta5 @anetttik moc děkuji :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?