Velká "válecí" sedačka do obýváku

Profilova fotka
Zdravím, měli jsme do obýváku vybranou tuto sedačku http://www.montero.cz/sedaci-soupravy... v šedo-bílé variantě. Je úžasná - široká, prostorná, tvarem do účka má 2 pohodlné lenošky. Jeli jsme se na ni podívat do Prahy do show roomu a následovalo neskutečné zklamání :( sedačka je hrozně nízká (špatně se z ní zvedá), velice měkká a materiál absolutní aušus, což nám potvrdila i prodavačka, která nás od její koupě zrazovala ... jenže my se do ní zamilovali....nemáte někdo tip, kde sehnat stejně prostornou, velikou, s vysokýma opěrkama (všude jsou dnes polštáře, což není dobré pro záda)? Moc děkuji za tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my jsme si teď objednali od spol Finesa sedačku Dan + k tomu nám dodají opěrky pro hlavu ze sedačky Pax. Také jsme hledali velkou, válecí a přitom s podhlavníky. . Recenze na firmu jsou na netu dobré, tak snad budeme taky spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit,že přesně tuhle v šedé variantě mají známí,do "L",i s tou lenoškou...chtěli přesně jak píšeš válecí sedačku pro celou rodinu,včetně psa a kočky a jsou max.spokojeni...já bych to mít doma nemohla,neumím v tom sedět,ležet,válet se,zvedat se z toho,lámu se v tom,pro mě je to vrchol nepohodlnosti,ale každej jsme jinej...nejradši tak u nich na návštěvě vždy stojím;-)...sháněli rok sedačku a tohle jim prý z toho všeho,co je v určité cenové relaci vyšlo jako nejlepší...hodně si chválí ty polohovatelné opěrky za hlavou...
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus se domluvit přímo s nějakým výrobcem, ať Ti sedačku přizpůsobí. My jsme si po dlouhém hledání vybrali sedačku v Mercury marketu v Polsku a pak jsme tu samou našli na aukru o něco levnější. Jenomže jsme zjistili, že nám o 5 cm přečuhuje přes terasové dveře. Obrečela jsem to, ale přítel napsal přímo tomu prodejci, zda by ta jedna strana nešla zkrátit. Nebyl problém a ještě se domluvili na pár úprávách, takže teď máme sedačku na míru a jsme moc spokojeni (teda zatím, bydlíme 3 měsíce, tak uvidíme, co udělá za pár měsíců). Cena zůstala stejná (23.000 Kč). Sedačka je vyšší, tvrdší a má hodně hluboký sed. Já jsem vysoká, takže mi to tak vyhovuje :-) Jenom návštěvy občas kopou nohama ve vzduchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@simona2014 Zeptám se, takže myslíš, že celkově firma Montero nemá kvalitní ty látky a sedací výplně?? Protože my si tam právě taky vybrali sedačku.. Amora.. cena nám vychází na 42 tisíc, což je na nás asi tak o 20 víc než jsme chtěli dát, ale kdyby byla super, tak do toho nakonec asi půjdem.. ale jestli jsou takový nekvalitní.... Co myslíš? Bylo to myšleno na většinu co tam mají.. ? nebo to byla ta konkrétní co jste měli vybráno? Jinak já jsem ještě uvažovala o sedačce od pana Pšenčíka, prý dělá dobré sedačky.. jen tedy nevím jak cenově..
Odpovědět
Profilova fotka
@lirael nemyslím si, že firma Montero je celkově nekvalitní... při té osobní návštěvě nás právě paní prodavačka zrazovala od této sedačky s tím, že nemá takový výběr potahových látek jako jiné sedačky a musím říct, že ty další vypadaly opravdu v pohodě, jen nám se nelíbily....my se zamilovali do této :( u ostatních sedaček je možné volit látku s teflonem, takže se dá skvěle udržovat, i když má člověk malé děti, ale u této to nebylo...takže od Montera nezrazuji, spíš je asi přínosné zajet si do showroomu a vyzkoušet si na vlastní kůži :-)
Odpovědět
@simona2014 mrkni do mého alba "obývací pokoj". My jsme z ní unešení :-)
Odpovědět
Mrkni na http://www.vyprodejsedacek.cz/ kupovali jsme a naprosta spokojenost.Každý týden mají nové sedačky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@simona2014 ta sedačka je přímo příšerná, hloubka sedáků 73 cm je nenormální a opírat se o polštáře je radost pro záda. Kolik chcete investovat? Látku nebo kůži?
Odpovědět
@dandaa to ani nemůžete myslet vážně, viďte!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My máme z XxxLutz, zn. Beldomo, Německa výroba. Stejne jen pod jinou značkou mají i v Asku. Každý měsíc mají alespoň jednu v akci v letáku. Čekali jsme asi 8 týdnu. Máme rok a jsme spokojeni.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?