Jakou mate zkusenost se svitidly znacky Eglo?

Profilova fotka
Zajimalo by me,zda mate nekdo doma namontovana svitidla teto značky. Zda jste s nimi spokojeni a jak vam sviti. Vubec elektrice nerozumim a fakt nemam elan zo sahodlouze studovat. Vizualne se mi fakt libi. Prodejce mluvil o tom,ze pokud vezmu svetla od jedne znacky,muzu je ovladat vsechny jednim ovladacem. To se mi taky libi. Jen mi teda prijdou celkem draha. Diky za clvas cas.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme od nich bodovky a zatím vše OK, nicméně po zakoupení jsme ty samé našli jinde i o 1/2 levnější. Ostatní světla jsme vybírali již jinde, hlavní světla máme tedy od jiného výrobce (OSRAM) a rovněž je máme na jeden ovladač.
Odpovědět
Profilova fotka
Jedno svítidlo jsme měli asi 10 let v ložnici a bylo naprosto v pohodě, hezké, svítilo dobře, a drahé mi nepřišlo. Bohužel jsme ho při stěhování rozbili, jinak bychom ho pověsili i v domě. Ale možná ho nakonec koupíme znovu, stále je v nabídce.
Odpovědět
Výbornou, mám dvě různé venkovní lampy, jednu už deset let, druhou 5 let v horských podmínkách, obě pořád jako nové. Senzor spolehlivý, povrchová úprava kvalitní a beze změny. Téhle značce duveruju, dle manžela uzivatelsky fajn pro montáž.
Odpovědět
@kacunek2019 elektrice asi rozumět nemusíte, ale rozhodně bych doporučoval si pročíst nějaké články k výběru světel, pokud se tedy nechcete zcela odevzdat radám prodejce. Já myslím, že zrovna osvětlení je hodně důležité a je dobré vědět, co kupuji a jak bude svítit. Vy budete chodit doma s ovladačem a zapínat s ním světla? To mi přijde s prominutím jako hloupost, pokud to tedy nemyslíte v rámci jedné místnosti. My kupovali do baráku převážně Philips a jsme spokojení. Do jedné koupelny s menším oknem jsme koupili Eglo 95002 a je super. Ven jsem následně koupil na internetu v akci dvě EGLO 97312 a ty jsou také ok, takže i když mám jen asi 2,5 roku krátkou zkušenost, tak vše ok a nebál bych se eglo doporučit. Ne zcela všechny, ale většinu světel jsem kupoval v obchodě, kde odebírá materiál příbuzný, který je elektrikář, takže jsme tam měli poměrně velké slevy. Pokud nějakého elektrikáře máte nebo znáte, tak se ho zeptejte, jestli někde neodebírá materiál a jestli tam neprodávají i světla. Pokud ne, tak bych světla zkusil poptat na vícero místech. Nezdá se, ale když je více světel, i malý cenový rozdíl na jendom světle může ve výsledku být zajímavý.
Odpovědět
@kacunek2019 dobry den, zrovna u svetel by bylo dobre kouknout se na svetelny tok lm, kde budete chtit svetlo umistnit a k cemu bude slouzit. Jine svetlo na malou toaletu, jine do pracovny. My mame vse philips, eglo je take fajn. Kazdy internetovy obchod poskytuje podporu ve orme chatu nebo mailu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?