Zrušení radiátoru v paneláku. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky. Mám v plánu zrušit radiátor v kuchyni, budu mít pod oknem linku, tak ho musím odstranit, vytápění budu řešit podlahovým topením. Já v kuchyni stejně málokdy topení pouštím, mám tam teplo jenom od vaření. Chtěla bych se zeptat, máte s tím někdo zkušenost? Zrušil někdo z vás radiátor?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@keila @zmrz_lina Vůbec to přes tu domovní samosprávu řešit nebudeme, když budeme mít toho vlastního instalatéra, ten to přece nebude chtít ;-) Říkali, že ta firma to chce jen proto, že to takhle v minulosti někomu odstranili a pak s tím měli nějaké komplikace právě u domovní správy. Na detaily jsme se neptali, ale bylo z toho jasné, že se jen kryjí po špatných zkušenostech. Mně přijde taky logický, že ostatní neovlivní, jestli něco mám a nepoužívám to a nebo jestli to nemám a nepoužívám to.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Dobrý den,chci se zeptat na aktuální zkušenosti?Musíme mít povolení,kd\ž chci zrušit topení v kuchyni ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobrý den.Povolení mit musíte od společenství nebo od družstva.Podívejte se do kupní smlouvy co jsou společné prostory a co se do nich počítá.Ukaždeho domu to je jinak zaleži na prohlášení vlastnika.U nas jsou okna, topení,obvodové zdi atd.společný majetek a můžete dělat změny se souhlasem majitele a to je společenstvi vlastníků takže, když Vam to vedení povolí tak můžete.Odstraněním radiatoru snížíte pod.plochu kterou si vynásobte koef.0.35 a vyjde vám nová plocha pro topení.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?