Výstavba sklepu v podkroví

Dobrý den, už pár dní nad tím přemýšlím. Rád bych si vystavěl menší sklep do podkroví. Mám jámu kopanou, pevnou. Ovšem rád bych si před ní postavil sklep. Má představa by byla: 1 patro čtverec 4x4m a výška kolem 2,2m (dle cihel), do toho bych zapracoval traverzy 3-4ks a na to OSB desku. Na strop bych nalepil polystyren a natáhl jej. Podkroví by bylo také 4x4m, ale výška 1,2m (dle cihel) a na to sedlovou střechu. Jde mi hlavně o to jaký materiál použít, jak správně zaizolovat a jak je to na úřadě, aby po mě nechtěli něco co dle zákona chtít nemusí. Z jedná strany budu nalepený na druhý sklep (oddělím 50mm polystyrenem), dvě strany jsou volné a z jedné strany je svah cca 4m. Rád bych vystavěl pomocí KMB PROFIBLOK 300 BRUS s celoplošným lepidlem. Než začnu stavět na hlínu, která je z jedné strany bych dal nopovou fólii a na ni nahřál asfaltový pás. Jde mi hlavně o to, zda-li to udrží svah a zda-li přes to nepůjde vlhkost. Pokud máte lepší nápad, moc rád si jej vyslechnu. Děkuji mockrát za případné rady :-)
Odpovědět
Ještě 1 dotaz. Mezi sklep a hlínu bych dal ještě rád polystyren. Musí být extrudovaný nebo stačí obyčejný? Jde mi o teplotu jámy. Potřebuji snížit o cca 3°C, aby byla teplota ideální. Případně jakou velikost doporučujete. Ještě jednou moc děkuji za rady.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?