Podlaha k dubu hamilton

Profilova fotka
Mohu poprosit o inspiraci, jakou máte podlahu k dubu hamilton? Chceme aby odstinove ladila. Děkuji
Odpovědět
Nábytek máme v laminu dekor dub hamilton a podlahovou krytinu lamino dekor také dub Hamilton. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme dávat lepený vinyl
Odpovědět
Profilova fotka
@leniiii děkuji 🙂
Odpovědět
@marketa_zikova právě řeším úplně to stejně a připadám si v pasti 😁 máte nějaké favority?
Odpovědět
@marketa_zikova Máme lepený vinyl od Fatry dub přírodní a není to úplně ono, podlaha je světlejší. Takže pokud jste pedant na sladění, tento ne. Navíc je opravdu náchylný na poškrábání a trhá ponožky.
Odpovědět
@katkamor mohu poprosit o fotku pro představu? Našla jsem tuto kombinaci i u jiné paní a tak to působilo hodně podobně.. Ale samozřejmě fotky zkresluje že... Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@elimatu dobrý den, dnes jsme objevili tento a zatím nám k tomu sedí nejvíc 🙂 je to focené na světle
Odpovědět
@marketa_zikova pro nás je zatím favorit toto... Foceno večer na umělém světle..
Odpovědět
@marketa_zikova tady bylo už trochu šero a tmavší podlaha je jeste navíc ve stínu.. Odstíny podlah jsou světlejší 9591 dub kralovsky svetly, tmavší je 9563 dub vita
Odpovědět
Foto k příspěvku nad..
Odpovědět
@elimatu No právě, fotka zkresluje hodně. Na fotce mi to přijde skoro stejné. Nemám tak kvalitní foťák, aby to zachytilo skutečnost.
Odpovědět
Máme English Oak od Amtico first a není to ono. Hamilton je do šeda a podlaha v teplých tónech. Je to těžké vybrat podle těch malých vzorků. Dokud to člověk nemá položeno tak neví...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michellejm mohu poprosit o fotku? Děkuji
Odpovědět
@katkamor přesně tak, fotky hodně zkresluji.. Ale fotky už položené podlahy jsou super pro představu o vzoru/struktuře. Na barvu jsou lepší vzorky reálné.. Já mám celkem kvalitní foťák, ale jeho problém je že má nějaký automaticky filtr a fotky z něj vylepšuje, že vypadají dobře - což je běžně super, ale na vzorky nežádoucí 😂 Každopádně ale doporučuji si vzorky podlah pujcit domu. První vzorky co jsme.si vybrali na prodejne podlah (zářivky, více světla) vypadali stejně jako náš hamilton, ale doma byly tmavě šedé a úplně jiné než hamilton..
Odpovědět
Profilova fotka
Máme lepený vinyl od Tarkett - odstín English oak classical, a k Hamiltonu odstínově sedí, také jsme vybírali podle toho😉 teď nám zrovna dělali kuchyň a myslím že to spolu vypadá dobře, jen bohužel mám foto jen za umělého světla, ale můžu případně vyfotit i na denním ještě🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tady ještě foto když jsme podlahu vybírali - odstín na fotce klame, reálně je jiný, ale je na tom vidět že jsou si dost podobné🙂 uprostřed je vybraná podlaha a přiložená deska je dub Hamilton.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenny92 to vypadá moc hezky 🙂 děkuji 🙂
Odpovědět
@marketa_zikova Foceno za umělého světla kousek od sebe a každá fotka vypadá jako něco úplně jiného. Ty fotky hodně klamou. Ale od @lenny92 to vypadá moc pěkně
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?