Vodní zdroj a ochranné pásmo 2. stupně

17. bře 201520
avatar
Autor

registrovaný 11. 9. 2014

1 příspěvek ve fóru

2. úno 2015

Ahoj všem,

měl bych jeden dotaz. Náš pozemek, kde bych chtěl stavět, se nachází v ochranném pásmu 2. stupně vodního zdroje. Předpokládám, že stavět tam lze, ale zajímalo by mě, jaké další omezení toto OP přináší. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za radu.

  • avatar

    registrovaný 8. 3. 2013

    149 příspěvků ve fóru

    7. úno 2015

    najprv zisti či sa tam môže stavať a čo energie?, pristupova ceta to treba teraz

  • avatar

    registrovaný 21. 2. 2011

    2 265 příspěvků ve fóru

    17. bře 2015

    zrovna resim povoleni stavby ve II. ochrannem pasmu, ale ja to mam na pozemku kde uz stavba stala, takze je to jen nekolik papiru navic, musite pozadat o vyjadreni prislusneho spravce povodi a s timto papirem pak zadat vodopravni urad o vyjadreni dle § 17
    kazdopadne pozemek musi byt veden v uzemnim planu jako plocha k zastaveni, jinak to bude asi smolicek

Přidej příspěvek

avatar

    Nenašli jste co jste hledali?