Bungalov 567. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovědět
Profilova fotka
bungalov 567...foto v albumoch... 8-)
Odpovědět
Stavia niekto B567 na Liptove? Stavitelky, kolko Vas tak krasa stala?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahojte. aj my staviame bungalov 567, sme hotový po strechu, okna nemáme, chystáme sa na kanalizáciu
Odpovědět
aknomis my tiez 567 ;-) a co album?
Odpovědět
no na album nejak nie je čas... a ty čo, kde máš album...???
Odpovědět
Profilova fotka
miru77 • Včera o 20:34 Ahoj všichni, založila jsem téma na tento bungalov. Každou chvíli by jsme měli začít stavět , tak budu ráda, když se někdo přidá a napíše svoje zkušenosti se stavbou tohoto domku. Co jsme slyšela, je to docela žádaný projekt, měl by být i docela levný a jednoduchý na výstavbu svépomocí, což budeme stavět i my. Líbí se mi, že je malý a i přesto má oddělenou noční a denní část. Máme dvě děti, takže každý svůj pokoj, my tu malou ložničku a všichni budem v pohodě. Tak pište.... Zatim ahoj a stavbě zdar terezka102 • Včera o 20:48 Můžu se zeptat kolik orientačně počítáte s rozpočtem? V katalogu se uvádí cca 2,3 mil. na klíč.. aniratakh • Včera o 21:28 Ahoj aj my s manzelom sme sa rozhodli stavat tento dom. Mame zmenu v projekte a to, ze sme si tam dali sedlovu strechu. Zacat by sme chceli este tento rok. Teraz behame ohladom stavebneho pobolenia. Rada si precitam vase postrehy pri stavbe. dobru • Včera o 21:37 Ahoj holky,tak my už v něm od listopadu bydlíme...a co sem chodím,tak už vím asi o 7-8 lidech co ho staví nebo v něm bydlí....máme malé změny než je v katalogu,máme pevné stropy,hůru,v ložnici šatničku,co bych radila(dle zkušeností)aspoň o metr rozšířit nebo ho trochu povystrčit jak sou ty dva pokojíčky,ty jsou fakt malé(mně na úklid a klukům stačí,ale kdybych šla do toho podruhé,tak určitě bych je zvětšila....pak jsme si vyřešili koupelnu,máme rohovou vanu,předsíň je taky tak tak,někdo to vyřešil tím,že ji vystrčil ven,my máme kotel na Hůře,takže máme vestavnou skříň.pa dobru • Včera o 21:40 můžu vám dát i odkazy naty,co už staví nebo bydlí,ať se můžete taky mrknout,je to docela bomba vidět stejný dům ale stokrát jinak... miru77 • Dnes o 09:07 Ahoj, za ty odkazy budu jen ráda. Na ten váš domeček, dobru, už jsem koukala do alba, mám ho dokonce uložený. Tak když mám takovou tu smutnou chvilku, že ještě nic nemáme, tak se kochám alespoň těma fotkama, mám tak ještě asi tři další. Je to i taková inspirace, co a jak udělat nebo změnit. Myslím,že ty dětské pokojíky necháme tak jak jsou. Teď bydlíme v 1+3 a děti mají pokoj dohromady, 17 m2, tak si myslím,že pak když bude mít každej zhruba 11m2, že jim to bude stačit. Klukovi je už 9, tak ten bude úplně v pohodě a holce jsou teď 2,tak počítám, že než to bude hotové, budou jí 4, tak se tam s těma svýma bárbínama bude muset taky nějak vejít. Zatím máme změny jen ty, že budeme mít jiná okna. V koupelně jedno úzké, ale dlouhé, asi jako v kuchyni,na samostatném WC bude to malinké, ale umístěné v závětří, u jídelního stolu chceme větší, a v obýváku bude dvojiné okno a dvojité balkonovky, namísto těch širokých. Ale to všechno může být ještě úplně jinak. Právě se nám dělají sítě a čekáme na povolení, takže počítám, že tak v srpnu snad začnem. Chtěli by jsme do zimy stihnout obvodové zdi, příčky, okna a střechu. Pak to nechat, jak se říká, přezimovat a na jaře začít vnitřky. Příští rok by jsme tam chtěli už oslavi vánoce. Ale to jsou všechno jen plány.... Budu doufat, že nám do toho nic nevleze. miru77 • Dnes o 09:08 Dobru, můžu se ještě zeptat, na kolik vás tento domeček vyšel? Bez pozemku a bez sítí. miru77 • Dnes o 09:12 Terezko 102, náš rozpočet, tak zhruba, je 1 300 000,-Kč včetně sítí, ale bez pozemku. Budeme si ho stavět skoro samy, kromě střechy, oken, topení, ... a takových těch věcí. Ale už teď se pomalu přípravujem na to, že si budeme muset vzít ještě úvěr, protože jen ty sítě nás stály mnohem víc než jsme počítaly. Naštěstí máme ještě rezervu u stavebka 400000,-Kč, ale abych pravdu řekla, moc se nám do toho nechce. No uvídíme, budu vás tady o tom průběžně informovat.
Odpovědět
Mirru77,vyšel nás s omítkou,kuchyní,koupelnou.....na 1 500 000,-v ceně je ale i dvojgaráž,nedodělaná..Budete dělat ten orig.strop s těma střešníma oknama?My máme pevný strop,nehoře větší hůru,takže jsme u klasiky,byl by to i další prostor na výtop.Tady vim ještě třeba o roumisek nebo Wendy01,pak michal 126,ale nevím jestli je píšu správně,bylo jich víc,chce se to mrknout do albiček......ještě euroline mají nějaké fotky realizovaných staveb...Máš pravdu jakýkoliv metr navíc,penízky navíc.My začali stavět v červnu a na podzim dalšího roku jsme se stěhovali.
Odpovědět
Dobru, díky za info, docela jste mě potěšila. Každý mi tvrdí, že nás vyjde bez garáže na 2mil. Tak jsem už začínala být trochu :-( . Napřed jsme chtěli normální stropy,ale nakonec jsme se rozhodli na radu projektanta stavět podle projektu, tzn. vyvýšený stropy a pak kdyby se nám to nezdálo, to zadělat. Ale známí staví také bungalov od Eurolinu, myslím 568 a mají tam taky ten vyvýšený strop a vypadá to skvěle. Bude to sice trochu víc na výtop, ale zase na druhou stranu, bude víc světla a je to přece jen zase něco jinýho ;-) . :-)
Odpovědět
roumisek má pěkně zabraný ten strop.Jo,když je sposta kamarádů kteší trochu pomůžou za nějaký ten gulášek a štamp :-D rličku....
Odpovědět
To je fakt s těma kamarádama. My naštěstí taky ňáký máme a hlavně máme tátu zedníka, a oba bráchy zedníky a všichni to pořád i dělají, takže jsou v obraze. Tak to snad půjde. :-)
Odpovědět
Mirru mrkni ostatním do alba,super.jestě tady není ibrum.
Odpovědět
Už jsem do ňákých koukala, jak mají romísek ten strop,tak to my mít nebudem. My by jsme asi chtěli ty trámy obložený dřevem, nebo jestli budou rovnou dřevěný. Stejný odstín jako plovoučka.... hm... už to vidím :-D A z čeho jste dělali strop? Dřevěný nebo beton?
Odpovědět
Článek se načítá
ten trám se ma zdá že ale musí být železo,to nevím,to vám poví architekt....máme miaka,beton.máme tam i technickou místnost a spoustu věcí....
Odpovědět
My, teda manžel přemýšlí nad dřevěným stropem, prý to výjde o hodně levněji, ale zase jsem slyšela, že to dřevo časem pracuje, praská, apod. Tak ať se pak nebojíme, že tam jsou duchové :-( . A kde máte technickou místnost?
Odpovědět
jakože turbo kotel máme na húře,máme tam malinkou místnůstku a jinak tam mám ván.ozdoby,zimní bundy....věci z bytu atd.UUUUUrčitě si udělejte ty dva záchody,je to supr,jak pro návštěvy..je to bomba,taky jsme bydleli na bytě a už děláme terásku,připadám si tu jak někde na dovolené. 8-) teda krom ůklidu atd.
Odpovědět
jinak asi ano,zbýjené vazníky vyjdou levněji,ale už senahoru moc nevejde..
Odpovědět
Právě jsem znovu nakoukla do vašeno alba, dobru, a musím říct, že máte skoro stejné představy jako my. Kuchyň si představuju tak z 90ti% stejně a teď stavba tý pegoly.... To je přesně podle našeho gusta. Taky takovou plánujem. x-) Kamínky kolem domu, ty keříky, hm.... krása :-N :-N
Odpovědět
tak ať se daří,nás toho taky čeká ještě hodně,teď už děláme jen co ušetříme,tak to jde pomalu,tak se těším pak na nějaké ty fotky. :-p ;-)
Odpovědět
Chápu to správně, že ta húra je půda. To slovo jsem ještě neslyšela. A to, že tam má někdo kotel, taky ne. Je to zajímavý a určitě to ušetří v tý chodbičce plno místa. My plánujem ještě tu změnu, kromě těch oken, jak už jsem psala, že chceme ten samostanej záchod trochu zkrátit, vynechat ten vestavěnej sprchovej kout, umístit ho normálně v koupelně, zazdít to tam a udělat z toho prostoru pidi místůstku na manželovo věci z práce, vysavač, kýble, košťata apod. Prostě takovou bordel místnost. Dveře asi ze zádveří vele těch záchodových. Ale ňáký užší.
Odpovědět
Už teď mám plno fotek, ale zatím jen pozemku, Tak hned jak kopnem, začnu je sem vkládat. :-)
Odpovědět
Dobrý nápad s tou pidi místností,my to máme na tom záchodě,máme tam vestavnou skříň,jinak je to delší nudle jako to WC,takže to vám v poho vyjde.Manželovi monterky atd máme zase na chodbě ve vestavné skříni,tím,že tam není kotel tak se to dá.Dát kotel nahoru nám poradila firma,co nám dělala vodo topo,jinak je ta předsíň fakt pidi.Okna budou dobrá,ty dve malinké v koupelně moc světla nedají,ale aspoň tak.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
sewaste..tak mi uz mame hotovo a byvame..kuk albumy...
Odpovědět
blahopřeju,vítejte mezi nama co už tento domek osídlují.....je to paráda že je o tento malinký domeček takový zájem,hold jiná doba,je to lepší než být na bytě...aspoň pro nás. 8-)
Odpovědět
Také blahopřeji, nám se to seklu u projektanta. Tak budem rádi, když letos stihnem aspoň základovou desku. A to jsem to chtěli dát pod střechu. Ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. :-| Teď máme aspoň hotovou kanalizaci, vodu a do týdne bude i elektrika. Tak aspoň něco. Takže vám tiše závidim. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jej aj ja sa pridávam k obyvateľom B567 - zrkadlová verzia. Bývame už dva mesiace. Úžasný domček. x-)
Odpovědět
Miru,ještě můžeš aspoň pořád přemýšlet nad to všechno zařídit,nad obkladama....kuchyní,fasádou.....jenom vybíreja užívej si to,on je hned postavený jak je malinkatý.. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny, nestavíme sice stejný bungalow, ale domeček, který má rozměry 9,60x12,60m.... zatím máme obvodové zdi... fotky do alba se pokusím vložit co nejdřív. Rozměry toho b. jsou hodně podobné... koukala jsem na album Dobru, máte to krásné.... jen nemůžu najít albumy ostatních... např. Ibrum, nela00, fiktus... pořád přeměřujem... a snad nám velikost bude stačit... Jak jste spokojeni? Bydlí se vám dobře? Mějte se kráně.
Odpovědět
No jejej bydlí se super,z paneláku je to změna a zahrádka,teráska.....super,domeček je za chvilku uklizený a zařízený.my teda furt ještě dodělávkujeme,je toho dost,plot,garáž,brána,příjezdová cesta......ale už bydlíme,tak se sem chodím jen dívat a vzpomínat nato,co bylo před rokem... ;-)
Odpovědět
Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s bungalovem 567, ale s dřevostavbou?
Odpovědět
Ahoj,chtěl bych tento domeček stavět z Ytongu.Nemá ho třeba už někdo postavený?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?