Bungalov 567. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovědět
Vitektom-dům najdeš na www.eurolinebohemia.cz bungalow 567................je to tak žejo ostatní.... ;-)
Odpovědět
tak blbě....euroline.cz
Odpovědět
vendy01 - na strechu zatiaľ plánujeme bramac adria - farba magico - veľmi sa nám páčia tie "fŕkané" strechy :-) , ale čo to napokon bude naozaj, to sa uvidí ...
Odpovědět
dobru-děkuju za odpověď,ale o tech stránkách už vím.Nicméně jsem si nevšiml,že si tam mužu objednat za 200kč projektovou studii :-)
Odpovědět
vendy01 - tak říkal manžel, že se dnes u Vás byl podívat. My už jsme také začali, teď nás čeká deska a nejhorší bude za námi. Už jsem přidala nějaké fotky. Tak ať vám to roste. :-)
Odpovědět
Petra: Jj, manžel k nám dnes zavítal :-) Moc toho sice zatím neviděl, ale vyměnili jsme si vzájemně své postřehy a nápady :-) Až bude mít příště cestu, je vítán ;-) Přeji také hodně sil a také ať stavba roste :-)
Odpovědět
Tak konečně máme desku. To nejhorší je snad už za námi, konečně to už poroste. :-)
Odpovědět
Petra: Gratuluju, koukala jsem na fotečky x-) Práce vám jde teda pěkně od ruky. My máme hotové odpady a příští týden přijedou montovat střešní vazníky :-)
Odpovědět
Teda koukám, že jsme pěkně pozadu :-| Nějak se nám to všechno zpozdilo a teprve dnes jsme dostali do rukou projektovou dokumentaci. Ještě nám zbývá vyjádření z vodo-kanalizací a pak už hurá na stavební úřad... :-p
Odpovědět
Ahoj.Zdravím všechny příznivce 567. :-) I mi bychom chtěli stavět tento domeček.Moc nám pomohli vaše fotky a příspěvky.Člověk si udělá obrázek co a jak. Našli jsme i jeden u nás v okolí, ale bohužel majitelé nebyly ochotni odpovědět ani na to jak se jim v něm bydlí natož nám cokoli ukázat. :-( Tak aspoň pokoukáme co máte nového vi ;-) Verča.
Odpovědět
Ahoj, tak máme hotovou konstrukci na střechu. x-) Mám z toho velkou radost. Firma byla bezvadná, spolehlivá, do odpoledne bylo hotovo :-) Je před námi sice ještě kus práce, ale jsme zase o krůček dál :-) Verdaberda: Vítej mezi námi! To je škoda, že vám domeček nechtěli ukázat :-| Alespoň že jsou tyhjle stránky :-)
Odpovědět
Tak jsem moc ráda , že jsme našli lidičky co nám domek ukážou moc děkuji Šmídáci. :-) už se nemohu dočkat.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, moc to tady nežije :-N Jakpak jste na tom? My máme hotovou komplet střechu a téměř komín x-)
Odpovědět
vendy: vy sa máte, pekne ste "vyrástli" ;-) . Teším sa s Vami-a netrpezlivo čakám na fotky každého z Vás, ktorí tento domček staviate :-) My s jeho stavbou akurát začíname - prvé prekvápko je na svete-prevýšenie pozemku úctyhodných 1,7m - pomaly to predýchavame
Odpovědět
Ryja: Také koukám u ostatních každý den, co nového :-) . Tak už začínáte? x-) Úplně nevím přesně, co si představit pod tím převýšením... :-N
Odpovědět
Ryja: Tak už jsem nakoukla do tvého fotoblogu a je mi to jasné :-| To je teda komplikace.. Takže přemýšlíte o částečném podsklepení?
Odpovědět
to znamená, že oproti ceste náš pozemok v určitom bode klesol o 1,7m :-( - ak pozrieš do mojho albumu tak podlaha domu bude v tej výške kde je lávka (vodorovná latka z vytýčenia) áno-radia nám urobiť pivnicu-tak zvažujeme už aj vzhľadom na predraženie, ktoré pivnica znamená-nepočítali sme s ňou
Odpovědět
Zdravím všechny. Konečně jsem si našla chvilku, tak přidávám nějaké fotky. Obvodové zdivo už máme vyzděno, věnec hotový, zdíme příčky. Vendy také jste s tím pěkně pohli, se střechou už to vypadá úplně jinak. U nás byl včera tesař, do 3 týdnů nastoupí, tak se taky těším až bude střecha. Ale bude to náročné,. Jak říkal můj manžel, tak vy máte Vendy všude stropy. My chceme nechat otevřený strop jak v obýváku, tak i v dětských pokojích. Jsou malé, tak bysme udělali vyvýšené spaní ., čímž ten prostor zvětšíme. Pokojíky máme ještě o trochu menší, protože mezi nimi bude šatna. Až to bude vyzděno, vyfotím. Tak si zatím nechte všichni dařit a přidávejte fotky, jsem zvědavá, jak to roste u Vás. P. ;-)
Odpovědět
Petra: Teda to jste rychlíci :-) Nám to teď trošku vázne, ale pomaličku pokračujeme, chystáme se na příčky nahoře, ve sklepě už jsou hotové.. My budeme mít klasické stropy, ale ze sádrokartonu. Nepotřebujeme mít půdní prostory, tak to řešíme takto. To je zajímavé s tím otevřeným stropem i v pokojích. To se budu těšit na fotečky! Tak ať vám jde práce od ruky ;-) Ryja: Jakpak u vás? Už jste našli nějaké řešení?
Odpovědět
@vendy01 - tak sme sa rozhodli podpivničiť iba terasu, lebo tam je tá "jama" najväčšia. Prevýšenie v časti pod obyvkou manžel má akosi technicky poriešené, ale pre mňa je to španielska dedina, tak mi stačí, že viem -je to poriešené. Inak sme už 3x odložili kopanie základov, lebo neustále prší a nič sa nedá robiť. Už konečne je od pondelka lepšia predpoveď počasia, tak snáď to už vyjde-meškáme už viac ako 1 mesiac oproti plánu. No čo už.... :-(
Odpovědět
@vendy01 inak som pozrela tvoje fotky a super ste postúpili :-) . Naozaj to vyzerá skvelo, páči sa mi aj vchod, ako ste ho poriešili a ten prístrešok na auto nemá chybu. Pekná ja aj farba krytiny. Tak pekne pracujte a ty pridávaj fotky - na tie sa teším
Odpovědět
Ryja: Tak to je hlavní, že řešení se našlo :-) Já se v těhle věcech taky moc nevyznám, tak to taky visí na manžovi, ale do spousty věcí okolo stavění už jsem pronikla :-) Já jsem spíš přes ten úklid v baráčku, vaření řemeslníkům atd.. :-D Jinak děkuji za pochvalu ;-) Já jsem si původně plánovala klasický bungalovek bez sklepa, ale pozemek nám nedovolil, navíc manža potřebuje k životu svoji kutilskou dílnu (vyrábí tam i nábytek) a teď jsem se sklepem spokojená, je tam spousta prostoru a vzniklo nám už i hezké místečko pro posezení dole místo terasy, tak jsem ráda :-) Počasíčko už se snad umoudří a držím palce, ať můžete prvně kopnout do země! ;-)
Odpovědět
ahojte chcela som sa spytat tych ktori byvaju ci sa im nezda ze vzdialenost takmer 6 metrov medzi televizorom a gaucom/sedackou je prilis velka. Zda sa mi to dost daleko, chcem sa spytat ci nie su problemy pri pozerani televizora. Ale mate / planujete ine usporiadanie obyvacky? Dakujem .
Odpovědět
My jsme to zkrátili, na cca 5,55 m. Ještě nebydlíme, ale manžel i tak plánuje velkou televizi. Taky se mi zdá dost, ale když se tam dá sedačka a stolek, tak zbude ještě spoustu místa pro průchod na terasu (nebudem muset obcházet konf.stolek).
Odpovědět
Ahojte všetci-konečne môžem napísať, že naozaj staviame :-) . Dnes sme zaliali základy, vonku bolo 33 st. v tieni, chlapci sa riadne nadreli. Ešte nás čakajú DT, potom závoz a toho potrebujeme asi 50 kubíkov, no a doska. Mám za to, že z celej stavby sú (najdôležitejšie) ale aj najhoršie základy. Tak nech už je to za nami.
Odpovědět
Ahoj,koupili jsme si větší telku,ale nezmenšovala bych obyvák,jak tu bylo řečeno,jsem ráda,že se nemusí obcházet konf.stolek a když máme větší návštěvu tak se sem v poho vlezeme...
Odpovědět
Dobrý den, nebyl by někdo tak hodný a neukázal nám bungalov 567 v Královéhradeckém popř. Pardubickém kraji - zejména se mi jedná o velikost těch pokojíčků. Moc děkuji
Odpovědět
Verunka01: Jsem sice z Královéhradecka, ale B 567 máme pozměněný, tzn. budeme mít větší místnosti, tak bohužel nemohu pomoct :-| Ale tenhle bungalovek stojí u Rychnova n. Kněžnou v Panské Habrové..
Odpovědět
ahoj - konečne máme druhý rad DT, ešte jeden...vyzerá to na nekonečný príbeh :-( . Len sa mi zrazu zdajú všetky priestory toho domu maléééééé :-. . Upokojte ma, však je to len optický klam? veď 30m2 obývky nemôže byť málo, kuchyňa aj keď je z kategórie menších je väčšia ako tá čo mám teraz v byte... A ostatní stavitelia-čo máte nové? Ako pokračujete?
Odpovědět
Zdravím všechny úspěšné stavitele... my jsme stále ještě u papírů. V pondělí jsme se na st. úřadě dozvěděli, že je nově schválený nový územní plán, který udává minimální výměru pozemku - musíme ještě dokupit "pouhých" 231 m2, což nám pekelně nabourá rozpočet (ale alespoň, že ta možnost dokoupit tu je, jinak nevím, asi bychom si mohli postavit jen stan) :-( A dále jsme zjistili, že je problém s kanalizační přípojkou (je to daleko), takže asi začínáme pomalu řešit domovní čističku, což obnáší další papírování... Tak doufám, že ještě letos "kopneme"...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?