Menu Forum

Bungalov 567. Máte skúsenosť?

8. říj 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
Registrovala se 7. září 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 108 příspěvků. Kalnica, Region Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
Registrovala se 7. září 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 108 příspěvků. Kalnica, Region Nové Mesto nad Váhom.
 Ahojte, v projekte je krb, zaujima ma ale ci niekto ma plane dat krbovu piecku ? A ci to vobec ide alebo sa musi menit projekt?
16. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ryja
Registrovala se 7. listopadu 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 485 příspěvků. Má 43 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ryja
Registrovala se 7. listopadu 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 485 příspěvků. Má 43 přátel.
 @tatata my budeme mať krb, ale pozri si album "dobru" tu na MS myslím, že ona má tu piecku. A nemyslím, že by sa malo niečo meniť v projekte. emoticon
16. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
 @ryja dakujem, uz som jej napisala. Ano videla som ze tam ma piecku tak by snad malo byt ok emoticon
17. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
Registrovala se 13. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 52 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
Registrovala se 13. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 52 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Region Praha.
 Ahoj. Tak se vám musím pochlubit... dneska jsme vylili základovou desku, konečně emoticon No a když se tak dívám na počasí, tak je to asi za minutu dvanáct....
20. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jc
Registroval se 25. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jc
Registroval se 25. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků.
 Ja jsem se dneska neodvazil betonovat ani sloupky na plot. Za ty tri dny nez zacne mrznout to asi neuzraje. Ale treba vam to vyjde.
20. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
 Celá deska se zakryla polystyrenem a plachtou... zatím je vše ok...
27. lis 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cikotomas
12
Registroval se 10. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky a 3 alba. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
cikotomas
12
Registroval se 10. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky a 3 alba. Má 2 přátele.
 Dotaz na příznivce Bungalovu 567 a to konkrétně na technickou místnost. Jak máte vyřešenou tech. místnost. Máte použitou jen tu jednu část vyklenku na tech. místnost za komínem dle originálního navrhu ze stranek euroline nebo obě?? Dnes u nás byli topenáři a odmítli mi dát bojler a kotel nad sebe ( nebo naopak, vše v elektro), že to nesplnuje normy a že musím použít i vedlejší část kterou jsem myslel že bude na vestavnou skřín. Předem děkuji
7. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evi55
Registrovala se 12. července 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 138 příspěvků. Má 27 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evi55
Registrovala se 12. července 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 138 příspěvků. Má 27 přátel.
 @cikotomas my dávame kotol do samostatneho WC, kotol bude kondenzacny, v nom je aj ohrev vody. na elektricky kotol a dotazy elektrikarov sa poinformujte telefonicky priamo v euroline.
7. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana.rce
50
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6 příspěvků. Má 22 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
jana.rce
50
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6 příspěvků. Má 22 přátel. Region Litoměřice.
 ahoj vespolek,
tak jsem našla tuto diskuzi i když sem chodím už dlouho. Taky patříme do klubu B567emoticon Začínáme tu bydlet už 4.rokem a stále ještě nějaké detaily nejsou dodělané. Pár fotek mám v albu, ale někteří si mě už našli, aniž bych sem psala emoticon

@cikotomas My máme kotel (plynový) dle projektu a vedle máme normál zabudované šatní skříně a problém nebyl a doufám, že nebude.
18. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasenka83
8
Registrovala se 20. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dasenka83
8
Registrovala se 20. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj všem, máte někdo otevřený strop? Nebo víte v jakém albu bych se na to mohla mrknout? díky
13. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ryja
fotoportrét
fotoportrét
ryja
 @dasenka83 skús pozrieť tu na českej MS album romisek, a na slovenskej album fiktus, prciprcicky, mojzisova emoticon
14. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hojnaci (40 r.)
4
Registroval se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků a 3 alba. Bernartice, Region Trutnov.
  • Stavím dům
    Bernartice, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
hojnaci (40 r.)
4
Registroval se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků a 3 alba. Bernartice, Region Trutnov.
  • Stavím dům
    Bernartice, Region Trutnov
 Ahojky všem.
chtěl bych se zeptat kolik Vás stála stavba 567. Dostali jsme rozpočet a zdá se nám to nějaký předražený. Děkujeme za odpověď. Ať se Vám daří zdraví Hojňáci emoticon
25. bře 2011 v 17:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
fotoportrét
fotoportrét
ewelina
8
 Zdravím, můžu se zeptat, na kolik Vás vyšla střecha - krov (s firmou nebo svépomocí)? Díky.
22. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miru77
1
Registrovala se 11. června 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 37 příspěvků. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
miru77
1
Registrovala se 11. června 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 37 příspěvků. Region Sokolov.
 Zdravím všechny......
Už jsem tu hrozně dlouho nebyla, tak jen v rychlosti....také stavíme Bungalov 567, začali jsme loni na podzim....právě jsme v takové fázi, že máme: obvodové zdivo, vnitřní příčky, komín, krov, okna, dveře, zítra se budou dávat na střechu tašky......dál plánujeme strop a inženýrské sítě v domě .....
Letošní vánoce by jsme už chtěli strávit v novém.... emoticon , tak se nám to doufám podaří..Nejhorší bylo to čekání na stavební povolení, trvalo to skoro 2 roky. Ale teď už to jde rychle. Všechno si děláme svépomocí, takže hrozně moc ušetříme. Rozpočet sem psát nebudu, je toho hodně, ale teď jsme na částce zhruba 800 000,- (bez sítí a bez pozemku). Jestli má někdo zájem o podrobnější rozepsání tak mi písněte na meilík: mirkamitt@seznam.cz.
Jinak střecha nám vyšla takhle: krov i s montáží 80 000,-, tašky Bramac + veškeré příslušenství 90 000,- (30%ní sleva) za práci nic, děláme si to svépomocí.
Zkusím sem dát pár foteček......
Všechny zdravím..........Mirka emoticon
25. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linee
41
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2089 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
linee
41
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2089 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
 AHoj, stavel jste nekdo ten domecek jako drevostavbu?
10. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huvr
Registroval se 29. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
huvr
Registroval se 29. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Bruntál.
 Zdravím,nemá tento bungalov postavéný někde u Bruntálu??? Rádi bychom nakoukly pokud by to bylo možnéemoticon
Předem Děkujem
29. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkaluky
5
Registrovala se 8. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
terkaluky
5
Registrovala se 8. října 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Region Hradec Králové
 Ahojda všem, rozhodli jsme se s přítelem také postavit si tento domeček svépomoci, atak by mě zajmali názory vás všech co už nějaký pátek v tomto typu domečku bydlí, jak jsou spokojení, jaké volily topení, popř rozpočet, a zdali někdo nebydlí poblíž Hradce Králové, jelikož kdyby nebyl problém rádi bychom viděli domeček nejen z fotek emoticon
Děkuji Terka
8. říj 2014 v 15:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš