Bungalov 567. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovědět
1
6
7
Ahojte, v projekte je krb, zaujima ma ale ci niekto ma plane dat krbovu piecku ? A ci to vobec ide alebo sa musi menit projekt?
Odpovědět
@tatata my budeme mať krb, ale pozri si album "dobru" tu na MS myslím, že ona má tu piecku. A nemyslím, že by sa malo niečo meniť v projekte. ;-)
Odpovědět
@ryja dakujem, uz som jej napisala. Ano videla som ze tam ma piecku tak by snad malo byt ok :-)
Odpovědět
Ahoj. Tak se vám musím pochlubit... dneska jsme vylili základovou desku, konečně ;-) No a když se tak dívám na počasí, tak je to asi za minutu dvanáct....
Odpovědět
Ja jsem se dneska neodvazil betonovat ani sloupky na plot. Za ty tri dny nez zacne mrznout to asi neuzraje. Ale treba vam to vyjde.
Odpovědět
Celá deska se zakryla polystyrenem a plachtou... zatím je vše ok...
Odpovědět
Dotaz na příznivce Bungalovu 567 a to konkrétně na technickou místnost. Jak máte vyřešenou tech. místnost. Máte použitou jen tu jednu část vyklenku na tech. místnost za komínem dle originálního navrhu ze stranek euroline nebo obě?? Dnes u nás byli topenáři a odmítli mi dát bojler a kotel nad sebe ( nebo naopak, vše v elektro), že to nesplnuje normy a že musím použít i vedlejší část kterou jsem myslel že bude na vestavnou skřín. Předem děkuji
Odpovědět
@cikotomas my dávame kotol do samostatneho WC, kotol bude kondenzacny, v nom je aj ohrev vody. na elektricky kotol a dotazy elektrikarov sa poinformujte telefonicky priamo v euroline.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vespolek, tak jsem našla tuto diskuzi i když sem chodím už dlouho. Taky patříme do klubu B567:-) Začínáme tu bydlet už 4.rokem a stále ještě nějaké detaily nejsou dodělané. Pár fotek mám v albu, ale někteří si mě už našli, aniž bych sem psala :-) @cikotomas My máme kotel (plynový) dle projektu a vedle máme normál zabudované šatní skříně a problém nebyl a doufám, že nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, máte někdo otevřený strop? Nebo víte v jakém albu bych se na to mohla mrknout? díky
Odpovědět
@dasenka83 skús pozrieť tu na českej MS album romisek, a na slovenskej album fiktus, prciprcicky, mojzisova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. chtěl bych se zeptat kolik Vás stála stavba 567. Dostali jsme rozpočet a zdá se nám to nějaký předražený. Děkujeme za odpověď. Ať se Vám daří zdraví Hojňáci ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím, můžu se zeptat, na kolik Vás vyšla střecha - krov (s firmou nebo svépomocí)? Díky.
Odpovědět
Zdravím všechny...... Už jsem tu hrozně dlouho nebyla, tak jen v rychlosti....také stavíme Bungalov 567, začali jsme loni na podzim....právě jsme v takové fázi, že máme: obvodové zdivo, vnitřní příčky, komín, krov, okna, dveře, zítra se budou dávat na střechu tašky......dál plánujeme strop a inženýrské sítě v domě ..... Letošní vánoce by jsme už chtěli strávit v novém.... ;-) , tak se nám to doufám podaří..Nejhorší bylo to čekání na stavební povolení, trvalo to skoro 2 roky. Ale teď už to jde rychle. Všechno si děláme svépomocí, takže hrozně moc ušetříme. Rozpočet sem psát nebudu, je toho hodně, ale teď jsme na částce zhruba 800 000,- (bez sítí a bez pozemku). Jestli má někdo zájem o podrobnější rozepsání tak mi písněte na meilík: mirkamitt@seznam.cz. Jinak střecha nám vyšla takhle: krov i s montáží 80 000,-, tašky Bramac + veškeré příslušenství 90 000,- (30%ní sleva) za práci nic, děláme si to svépomocí. Zkusím sem dát pár foteček...... Všechny zdravím..........Mirka :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
AHoj, stavel jste nekdo ten domecek jako drevostavbu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím,nemá tento bungalov postavéný někde u Bruntálu??? Rádi bychom nakoukly pokud by to bylo možné:-) Předem Děkujem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda všem, rozhodli jsme se s přítelem také postavit si tento domeček svépomoci, atak by mě zajmali názory vás všech co už nějaký pátek v tomto typu domečku bydlí, jak jsou spokojení, jaké volily topení, popř rozpočet, a zdali někdo nebydlí poblíž Hradce Králové, jelikož kdyby nebyl problém rádi bychom viděli domeček nejen z fotek :-) Děkuji Terka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Dobrý den, na jaře se také chystáme stavět tento typ bungalovu. A chci se zeptat, jak dlouho Vám trvala stavba svépomocí? Děkuji
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?