Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @ztk to asi zalezi na tom stavebnim urade. Nam napsala ze mame dodelat zpevneni ke vchodu a proslo to. Diky tomu ze barak stavel RD tak jsme s kolaudaci nemeli zadne problemy.
9. črc 2015 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 díky moc.. zeptám se, včera jsme dostali povolení ke stavbě a paní vedoucí jede na dovču, tak až se vrátí, tak se na to poptám.. jste zlatí....
9. črc 2015 v 09:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @ztk ano, rozvaděč je ta budka ve kterou jsou jističe a zásuvky emoticon
10. črc 2015 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 Tak dneska první výkopemoticon
eva petříkova a spol.. dočkali jsme seemoticon
15. črc 2015 v 09:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
Registrovala se 22. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
Registrovala se 22. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Ahoj emoticon
dostali jste PD od RDR také v elektronické podobě případně si ji vyžádali?
Děkuji P.
15. črc 2015 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @perisy ahoj, celou PD jsme v el.podobě nedostali, jen studii, aby mohl začít pracovat náš projektant na situaci apod. PD vám asi nedají v el.podobě...
15. črc 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @perisy stejně jako Andy, dostaneš jen to, co potřebuješ dát svému projektantovi na usazení domu.
21. črc 2015 v 08:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
Registroval se 23. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 219 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
taticek1980
Registroval se 23. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 219 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Ahojte máte někdo už roční vyúčtování el. en?
29. črc 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanula90 (26 r.)
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
hanula90 (26 r.)
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Dublin, Irsko.
 Ahoj kubisaci mate tady nekdo zkusenosti s vytapenim jenom s primotopy?? A nebo je nejlepsi dat jenom podlahove topeni???
4. srp 2015 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukava (34 r.)
60
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 39 příspěvků. Má 77 přátel. Region Vyškov.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lukava (34 r.)
60
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 39 příspěvků. Má 77 přátel. Region Vyškov.
  • Již bydlím v domě
 Prosím, kdo jste už postavili tento dům, jak jste spokojení? Máte někdo reálné fotky? Díky!
@hanula90 @petraop myslím psala, že mají v pokojích přímotopy
9. srp 2015 v 15:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
Registroval se 3. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk Tak jak jste daleko, my máme desku hotovou emoticon zase nás posunuli s horní stavbou :/ aktuálně půlka října, marně vysvětluji, že od září jsme s rodinou bezdomovci...
10. srp 2015 ve 12:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @krony ahoj, tak my máme desku hotovou a montáž 1.10. v 6,00 hod.))) a kde stavíte? tak my budeme mít celý měsíc na stěhováníemoticon
10. srp 2015 ve 22:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk Stavíme v Rychvaldu (mezi Ostravou, Orlovou a Bohumínem) a zatím zní termín půlka října, příští týden o nás budou jednat prý. My už stěhujeme, sice ne na ulici, ale podkroví u rodičů taky není ideální hlavně teď v těch hicech se máme fakt na co těšit. No alespoň budeme mít pěkný výhled na tu stavbu, je to hned sousední pozemek. Mimochodem jak moc vám to popraskalo?
10. srp 2015 ve 22:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstampachova
Registrovala se 17. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
kstampachova
Registrovala se 17. dubna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Region Benešov.
 @atilius můžu se zeptat, zda jste ČEZ žádali rovnou s stálé připojení a pak jste jen změnili sazbu, nebo jste během těch 5 dní stavby, co jste jeli přes zásuvku měli jen krátkodobé stavební připojení?
11. srp 2015 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
 @kstampachova My máme rovnou trvalé připojení a sazba d01. Po stavbě domu a revizi na kotel se překlepne jen sazba.
11. srp 2015 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1136 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1136 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @kstampachova Žádali jsme rovnou o trvalé. Dokonce jsme žádali rovnou o D45d, ale přijel revizák a říkal, že mi to nemůže dát, protože tam je jen deska emoticon Tak se nám to o pár dní zdrželo, musel jsem přepsat žádost na D01 a revizák přijel znova. A jak už bylo topení v domě, tak jsem dal žádost na změnu tarifu.
11. srp 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @hanula90 mame jen přímotopy, v březnu jsmese stěhovali a ještě jsme topili a v pohodě, ostrá zima nás ale zatim čeká a uvidime po zimě, zda dokoupime kamna
11. srp 2015 ve 14:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstampachova
fotoportrét
fotoportrét
kstampachova
 @atilius @jimika díky za info emoticon
11. srp 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @krony tak to znám.. pocházím z Orlové.. aha no ono prý na Moravě toho mají hodně... co jsem četla v jiné diskuzi.... jojo my teď bydlíme pod střechou v pronajatém bytě, tak to je taky mazec..... jojo popraskalo, ale není to tak strašnéemoticon
11. srp 2015 v 17:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanula90 (26 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hanula90 (26 r.)
 @petraop diky za odpoved..
11. srp 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk Aj Orlová emoticon tam jsem propil výplat emoticon ... To by byl hned prostornější baráček, kdyby Orlová nebyla takové lákadlo emoticon
Nám to popraskalo taky dost, hlavně na jedné straně jsou ty praskliny dost velké, snad to ale bude v pořádku. No prý na Moravě nestíhají, teď i kvůli veder se opožďují s termíny. Tak snad alespoň ta půlka října klapne. Peníze za byt přišly dneska, tak mám týden na stěhování, tak já jdu na to emoticon
12. srp 2015 v 07:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @krony jj a třeba se známeemoticon))) a ptal ses na to? co ty praskliny? já musím ještě poslat havárii na o2, neboť máme na hranici pozemku sloup a je pěkně nahnutý a asi nám to spadne brzo na plot, který tam uděláme... tak hurá do stěhování...
12. srp 2015 v 08:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk Dvě auta odvezené...

Ptal jsem se, ale jen po telefonu to těžko nějak posoudí, přijedou v pátek, či v pondělí to budu moudřejší...

eee... doufám že jsi mě nikde nikdy nepotkala, mohla by jsi být dosti zaražená po zbytek svého života z takového zážitku emoticon
12. srp 2015 v 09:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @krony šikovný....jojo nám ještě budou dělat šachty a přípojky... no ty si vtipný.... to asi bych nebyla....
12. srp 2015 v 11:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk No s odstupem času se na své divoké "čajové dýchánky" dívám poněkud jinak, jsem rád že se nikdy nikomu nic nestalo, pokud jsem schopen si na to vzpomenout. Což je ovšem dost těžké pro paměť, pamatuji si toho tak polovic - naštěstí emoticon dál bych toto téma nerozpitvával.
Taky jdeme na přípojky teď měli by dorazit dělníci v pátek, tím že nás posunuli u RDR, tak by se alespoň mělo vše bez problémů stíhat...
12. srp 2015 v 11:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @krony jasně, ono to je nejlepší..... budu tě informovat, u nás začínají s montáží 1.10.emoticon)))
12. srp 2015 ve 12:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @ztk Hlavně napiš jak jste na tom s přípojkama, tam jsem dost plaval ve vzdělání (ve smlouvách a vyjádřeních konkrétní info nenajdeš - jen samé dle ČSN, dle zákona, dle vyhlášky), až poslední týden jsem se tak nějak zorientoval a snad vše potřebné domluvil. Ale pořád mám pocit, že jsem na něco zapomněl a že bych to udělat měl, dokud to udělat jde emoticon jen nevím co to něco je...
12. srp 2015 ve 13:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buqi
Registroval se 24. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
buqi
Registroval se 24. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Liberec.
 Ahoj, kdo máte jaké krbovky a jak jste s nimi spokojeni? (Typ, výkon, jestli vytopí celý dům, či jiné výhody a nevýhody).
Děkuji
27. srp 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milosb
8
Registroval se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
milosb
8
Registroval se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 @buqi Ahoj. My máme peletová kamna. Vytopí téměř celý Kubis. Pokud je zima jako ta minulá, tak dotápíme pouze v patře koupelnu a dětský pokoj. Jsme tudíž velice spokojeni. Pouze jednou týdně vyčistím spalovací prostor, jinak si kamen nevšímám.
27. srp 2015 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @krony Tak už vím co jsem udělat měl a na co jsem zapomněl: zajít na dopravku a podat žádost o překop cesty... sakra...
27. srp 2015 ve 13:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš