Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@flowerbl a nevis kdy ma byt dokoncen a zpristupnen?
Odpovědět
@lpeki Standartně by měla být pračka asi v kuchyni, že? To bych teda nechtěla.. To raději využít tu komoru nahoře .. To je dobrý nápad.
Odpovědět
@lpeki Aha, tak už to vidím, je v koupelně pod kotlem... omlouvám se ;-)
Odpovědět
@bzulenka ahoj.. Taky řešíme stejnou věc. Jestli se do Kubisu vlezem s dvěma dětma. Ale vzhledem k tomu, že jsem vyrůstala v bytě 65 m2 s bráchou a rodiči a přežila jsem :-D , tak si říkám, že to bude ještě luxus :-D No uvidíme.. Jsem strašně zvědavá na ten vzorový dům. Za pár dnů bude hotový, tak se přijedem určitě podívat :-) Základovou desku už mají hotovou a fakt je to jak dlaň :-( Tak doufám, že pak budu čučet, jak je vevnitř velký :-N
Odpovědět
@lpeki Ahoj! Tak přesně v to stejné doufám taky :-N Ty tam bydlíš někde blízko, jo? Až bude hotovo, tak dej vědět ;-)
Odpovědět
@lpeki nebojte, když místní viděli naši ZD, tak si mysleli, že tady bude stát jen jakási chata, a pak se chodili dívat, jestli dům opravdu nepřesahuje základovku. :-D A teď nám všichni říkají, ač je domeček menší, tak uvnitř je prostorný.... 8-)
Odpovědět
@bzulenka Bohužel, blízko nebydlím, jsem z Uh.Hradiště. Kdybych byla poblíž, tak bych se určitě chodila dívat, jak domek roste, ale tak budu sledovat jenom fotky na jejich stránkách. Tam byla právě ta základovka. Snad to vyjde a budu brzo obhlížet stavbu našeho domku 8-) ..Třeba by nám mohla podávat informace "flowerbl", jak to chlapům jde od ruky :-D psala tady, že bydlí blízko :-)
Odpovědět
@lpeki A jo, už na to taky čučím... No tak teď se bojím ještě víc než před tím.. Taká šopka :-D :-D
Odpovědět
Ahoj všichni, dnes jsme byli Kubis prohlížet, dokonce jsme se mohli mrknou i dovnitř :-) Domeček stojí, už je zateplen, maká se hlavně uvnitř... První dojmy jsou takové, že je dole tak jak je navrhnutý, opravdu malý, zrušila bych tu dolní "pracovnu"... Jinak se zase půjdeme mrknout asi až po dokončení, třeba nás ješte překvapí :-)
Odpovědět
@flowerbl Ahoj, tak to nejsou moc dobré zprávy.. :-| a byli jste i nahoře?? Jako myslíš to tak, že bys zrušila pracovnu a byl by místo ní obývák, jo? Já už jsem tak zvědavá... ještěže to staví jen 11 dní :-D
Odpovědět
My se taky chystáme, že se podíváme, ale myslím, že je to fakt hodně malý, ale zase co by člověk chtěl za 2 ml.
Odpovědět
@bzulenka nn nahoře jsme nebyli, přeci jen se tam makalo, takže to znovu omrkneme, až bude hotovo :-) on by nebyl ani tak malý, ale spíš je špatně dispozičně řešený, tady ta 631... Záleží, kolik a jaké by šly udělat úpravy... Např. procházet do spodní koupelny prakticky přes obývak se nám zdálo dost nepraktické, stejně jako mít tam tu malou dolní pracovnu, takhle manžel obývák zhodnotil, že je menší jako náš současný panelákový, takže tak...
Odpovědět
Článek se načítá
@flowerbl hele me pri pohledu na ten spodek napadlo, co vymenit kuchyt a pracovnu? Misto kuchynskeho kk udelat pokoj a zbourat pracovnu. Nebylo by to pak dispozicne lepsi? A vlastne bych tak otevrela obyvak i ke schodum, ze by tam nebyla chodba, to by mohlo byt opticky vetsi, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni já byla včera rd Rýmařov a tam my řekly že pokud budou v domě úpravy jako předělání příček či celích místností tak už to nebude za tu akční cenu,ale za příplatek.Kubis za dva mil.musí být tak jak stojí beze změn a to je dost na prd.Podle mě je špatně řešen a malá spodní Čast domu.....
Odpovědět
@mitote Taky na ty plánky 631 pořád koukám. Cena je mi hodně sympatická. Nechápu tu předsíň. Došla jsem k tomu, že by bylo lepší spodní pokoj a zádveří úplně zrušit a kuchyň udělat v místě pokoje. Do domu bych vcházela přes to garážové stání. Připadá mi, že by se tím spodek domu hodně zvětšil. Chodit na záchod a do patra takto divně přes obyvák mi přijde blbé.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže jakmile tam udělate nějaké změny dům už nebude stát 1999990kč.Draší dům najdete i lépe řešený aspon já si to myslím a proto jsem ho zavrhla.
Odpovědět
když jsem tady kdysi napsal, že jakákoliv změna u RD je tvrdě zaplacena (na rozdíl os konkurence) a proto se mi přístup RD nezamlouvá a ohlížím se raději jinde, tak mně příznivci RD málem kamenovali...Bohužel je to tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Domy mají pěkný ale taky pěkně drahý.A když se udělají změny tak ještě draší a to se my moc nelíbí :-x
Odpovědět
@marketa_v je fakt ze me ted jina firma na vetsi dum a lepe reseny rekla daleko nizsi cenu nez je tohle... lepsi dispozicne je samozrejme 632... ja bych jinak tu 631 asi celou prekopala
Odpovědět
Ahoj :-) uvažujeme o domku a jedním, který nás zaujal je Kubis 631. Byl jste se již někdo podívat na ten postavený vzorový dům? Popř. nemáte fotky? Moc díky ;-)
Odpovědět
@mitote a napsala bys prosím jaká firma?
Odpovědět
@flowerbl do IP
Odpovědět
@mitote Můžu také poprosit o firmu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jéé..můžu taky poprosit o jakou firmu se jedná? děkuju..
Odpovědět
@pajaf ahoj, fotky ze vzorového domu jsou na stránkách RD Rýmařov.. Je jich tam docela fest :-) tak zkus mrknout tam
Odpovědět
Ahojte, my jsme se tam dnes byli podívat a dům se nám moc líbil. Je menší, ale útulný a k bydlení si myslím, bude stačit. Nádherná byla kuchyň, vůbec není malá, tak akorát. Obývák mě moc mile překvapil - slušný... na zbytečnosti v něm místo není, ale velká rohová se vleze našlapaně... Bude se muset popřemýšlet nad úložným prostorem, to bude asi oříšek, ale už s manžou vymýšlíme a pár nápadů je. Jen uvidíme, kolik za to Rýmařov veme. Pokud vše půjde jak má, tak do něho asi půjdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahoj, taky jsme se na něho byli podívat, ještě v rozestavěné fázi, ale i tak se nám líbil a asi do něho taky půjdeme. Jak píšeš - je malinký, ale útulný, bude nám taky stačit a to máme 2 děti. :) Dispozičně se nám teda líbí víc 632, ale platit 170 tisíc víc, jen kvůli tomu, že je tam jiné schodiště a jinak zdi, se nám nechce. Taky jsme koumali, jak úložné prostory a budeme mít pod schodištěm uzavřený prostor, takže něco tam a něco do garáže. A nepřemýšleli jste už, jak budete vytápět? To je pro nás oříšek, stále se nemůžeme rozhodnout, zda ponechat stávající (přímotopy a synco living) + komín nebo podlahové topení, TÚV???
Odpovědět
@andydrzka proč byste neponechali přímotopy a synco living ? Roční výdaj na vytápění je spočítán na 15-20tis, což mi přijde jako přijatelné... Asi si to ponecháme, když je to ve standardu a pokud by to nestačilo přidáme jiný vytápěcí systém.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka nijak zvlášť se nám nezamlouvají ty přímotopy, osobní zkušenosti s tím nemáme, ale nejsou na ně dobré ohlasy ... a k této kombinaci, co je ve standardu, musí být podle vyhl. o energetické náročnosti budov platné od dubna 2013, min. ještě komín (alespoň v projektu a asi i příprava?), což se stejně připlácí, takže řešíme, jestli nedat rovnou něco jiného ...???
Odpovědět
@lpeki děkuji :-) Koukala jsem pak i na Facebook, :-) Pěkný domeček, asi se vydáme ho omrknout v reálu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?