Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@michaela859 Ahoj, budete to mít určitě krásné, barvy budete mít nadčasové, to je asi nejlepší řešení. Pro jaký zdroj tepla jste se rozhodli? kamínka a přímotopy?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 a můžu se zeptat jaký obkladový panel? a berete kuchyň od Lamontu?my nebereme
Odpovědět
Dám jsem večer fotky kuchyně i koupelen. Ano kuchyn máme od Lamontu. jsou asi o něco dražší, ale bude to vše v jednom :) Jinak zdroj tepla máme přímotopy a krbová kamna, trochu se těch přímotopů bojím,ale věřím, že dům je sám o sobě hodně izolační a ještě systém synco livin tomu pomůže, máte s tím už někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka juu hltam každou fotku :-) taky ho chceme :-) nemáte fotku z kuchyňský do obýváku a horní ložnice? A co ten větrák? Jak je hlučný? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Gratuluju ke květnovému termínu - to už je za chvíli ;-) Tak to už je druhý Kubis, o kterém vím, že se bude stavět v květnu, ještě @katunkaj, ti začínají tuším 26.5. Tak ať vám, holky, to čekání rychle uteče ;-) No a co se týče velikosti kuchyně a obyváku, tak malé, ale dostačující, pro nás akorát (nemáme M navíc) - máme velkou sedačku (na šířku 3,18 m a akorát se nám tam vleze ;-) A jestli máte modul navíc, tak to bude úplně ok, neboj ;-) A děkuju za pochvalu, každá potěší :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g :) fotky, co píšeš, jsou možná v albu - myslím, že aspoň pohled z kuchyně do obýváku a i ložnice. A děcáky možná ještě ani nemáme vyfocený :-D Vyfotím a přidám ;-) Když ona ale fotka stejně zkresluje ... Větrák není hlučný vůbec, ale jak už jsem Ti psala, tak nemáme sinco living a měli jsme ho zapnutý akorát při předávce domu, od té doby ne ...
Odpovědět
Profilova fotka
Na co chci všechny upozornit - pokud si necháváte plastová okna v dekoru i na některých oknech zevnitř, pohlídejte si, aby to bylo z výroby správně. My máme spodek v dekoru, vrch bílá a z výroby nám přivezli kuchyňské okno bílé a to nad ním (v šatně) v dekoru - prostě to ve výrobě přehodili. Chlapy na stavbě to umějí vyměnit, ale musí se to říci včas ... tak to jen že jsem si vzpomněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Aha, tak to jsem zvědavá :-) každopádně jsem moc ráda že je to vidět naživo :-) aspoň zkreslene :-D ale ta komora je docala vystoupla že? Je v ní hodně prostoru? Nechávali jste si krom garáže dělat nějaké úpravy vnitřní? Ty dveře jste nechávali.dělat od někoho jiného než co nabízí RD? Docela uvažujeme že bychom si to vzali rovnou ve stavu na dokončení, nelíbí se nám ani dveře, ani podlaha a obklady a sanitku bychom stejně měli jiné požadavky.
Odpovědět
Tak už jsem sem dala alespon fotky koupelen, bohužel kuchyně mi nejde vložit, jelikož to nemám ve formátu JPG ale v PDF :( jinak andydrzka _ prosím až budeš mít foto zařízeného obývaku,tak to sem hoď taky :)
Odpovědět
@michaela859 Do formátu jpg lze pdf převést jednoduše přes Webovou stránku: http://pdf2jpg.net/
Odpovědět
děkuji moc, už jsem tam dala i foto kuchyně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kolik jste platili navíc za podlahové topení? Máte někdo vypočítané kolik jde na podlahovce ušetřit oproti radiátorům? Nebo jste jen šetřili místo:)
Odpovědět
Článek se načítá
@evapetrikova Já poptávala u RDR podlahové topení nedávno. Byla mi nabídnuta cena asi 130 tisíc za elektrické podlahové vytápění a nebo 230 tisíc za teplovodní. Cena je za obě patra.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav Adelko moc dekuju za info a pro jakou jste se rozhodli? No manzel rikal,ze podlahovka neni potreba,kdyz bude krb....ale teplo od nohou,je teplo od nohou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dotazek jeste: Spekuluju nad fasadou?Trosku se bojim toho dreva,co je ve standardu.Bude to chtit obcas natrit a co kdyz si tam budou chtit udelat vosy hnizdo....Mate jeste nejake tipy nad fasadou? Asi by nebyla spatna bezova s hnedymi okny a nebo sv.zluta. (obrazky v historii jsem videla:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojda, my budeme mít podlahovku kuchyň + obývák od fénixu myslím kolem 50tis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jinak taky koumáme nad fasádou, ten dřevoobklad bude chtít 1x za 5let natřít.... ale vzhledově mi ta bílá + dřevo vychází nejlíp.... :-) teda pro moje oko to sedí na kubis nejlíp no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova My jsme taky dřevo nechtěli, takže bude celkem tmavě šedá a místo dřeva červená, jinak černá střecha a bílá okna a dveře a světla atd...
Odpovědět
@evapetrikova my se stále rozhodujeme. Asi bychom radši tu teplovodní, ale zase ten rozdíl v ceně je dost vysoký, tak možná skončíme u té elektrické. Já se právě bojím přímotopů a radiátorů, přece jen ten Kubis je docela prcek a jak se znám, tak budu chtít často stěhovat nábytek a cokoliv na zdi by mi překáželo :-) A taky je mi příjemnější podlahové topení.
Odpovědět
@evapetrikova my jdeme do bílé se dřevem, líbí se nám to nejvíc a co se týká vytápění, tak dole podlahovka elektrická + krb a nahoře necháme přímotopy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuju za typy:) Chodím pořád kolem domečků a koukám a koukám. Máte asi pravdu, dřevěný obklad je asi nejhezčí:) Napadla mě ještě béžová fasáda a pruhy kávově hnědé...ale to dřevo je nejzajímavější:) a hezké Velikonoce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova taky hezké Velikonoce ;-)
Odpovědět
Nevíte někdo jaký je příplatek za úložný prostor v patře v prostoru schodiště?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, asi to již zřejmě taky tady bylo napsáno, ale kam jste dali do Kubise sedačku? Máte někdo nějaké obrázky, moc děkuji za typy:) Hezký sluníčkový den,Eva
Odpovědět
@evapetrikova my to máme trochu jinak řešené, ale ve vzorovém domě ji má u zdi od pracovny.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahoj, moc děkuji za odpověď. No asi půjdeme do 631+1M a vy máte 632? Nebi jak to máte řešené?:)Máš nějaký půdorys?Děkuji moc a hezký víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs A už to mám, podívala jsem se na tvé fotečky a tam to máš....jj kuchyň máš místo toho pokoje, že:) A kuchyň krásná....budeme se tebou inspirovat:)Líbí se mi jak barový pult tak i umístění dřezu
Odpovědět
@evapetrikova ano máme, já bych měla ještě trošku představu upravenou v kuchyni, ale takhle to bude dostačující :-) jestli to budete mít řešení jako původně, tak na RD mají tu fotku se sedačkou. Ono asi moc řešení nebude, přece jenom tam není zas tolik místa
Odpovědět
@milosb Ahoj, přesně tohle by nás taky zajímalo... ale když vydržíš až nám pošlou cenovou kalkulaci, tak ti to napíšu (kdy ale bude, netuším). Měli jsme tuto úpravu uvedenou jako jeden z požadavků, zastoupení v Ostravě cenu bohužel nevědělo :-| Cenovou kalkulaci dělá přímo Rýmařov. Napíšu, jestli to tady někdo nenapíše dřív..:)
Odpovědět
Kdo dáváte do Kubise krb a kdo kamna, jaká a popř. kam je chcete umístit? mnohokrát díky.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?