Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
 @evapetrikova právě podle fasády... zatím máme naceněný hnědý ale k šedý bych asi volil spíš bílé uvidíme... ještě měsíc se mužu rozmyslet
13. kvě 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha Jojo máš úplnou pravduemoticon Bude to krásný baráček, potom pošly nějakou fotečku. Budu moc ráda za inspiraciemoticon
13. kvě 2014 ve 21:32  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jasamin
3
Registrovala se 23. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 16 přátel.
 @mojsha - je, tak on existuje někdo, kdo nemá hlídání stejně jako já. Všichni kolem mně mají spousty hlídání a já si připadám jako blázen, protože své děti tahám opravdu všude. A to mám 3.
Jak si tak vybavuju KS, tak se většinou řeší věci postupně, tak se s manželem dohodněte na všem dopředu a rozdělte si úseky. Jeden bude řešit toto a druhý zase něco jiného. Tím pádem vždycky ten druhý nebude muset vnímat na 100% a bude se věnovat dcerce.
Přeji ať to dobře dopadne a ať jste spokojeni.
13. kvě 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyv
4
Registrovala se 28. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
makyv
4
Registrovala se 28. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Ahojky, tak zase po nějaké době...nakonec jsme se rozhodli pro Kubis 631+ 2 moduly, kuchyňka místo pracovny otevřená do obýváku, venkovní komín ( nerez)- na štítové straně, pračka a bojler nahoře v technické místnosti, okna zvětšená o 10 cm + přidané v dětském pokoji a chodbě a zvětšené francouzké okno. Fasáda zatím vyhrává bílá+světlé dřevo a šedá okna...asi tmavě šedá střecha...jo a nahoře nad schody (v ložnici vestavěná skříň, v obýváku a kuchyňi podlahové topení Fénix a zbytek domu přímotopy....už se nám to kreslí emoticon
13. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @makyv Ahojky jee tak to mě zajímá, kolik jste dali za nadstandardy? a kde máte pozemek? Nebudeme sousedky?emoticon
13. kvě 2014 ve 22:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyv
4
fotoportrét
fotoportrét
makyv
4
 @evapetrikova finální cenu ještě nemám, ještě nás čekají koupelny, kuchyně a něco naskáče za dveře a podlahy.....zatím jsme na 2,5, ale s opravdu hodně úpravami...Stavět budeme na praze-západ a stavíme s OC Praha se kterými jsem opravdu spokojená. Všechny moje výmysly bez problémů akceptovali a hledali způsob jak je realizovat.
13. kvě 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @jasamin Dííííky jsi hodná, psala jsem do Boleslavi a pan Pýcha mi psal že není vůbec s dětmi problém, takže mě uklidnil a já už mám hotový seznam věcí co připravíme dopředu.A vzhledem k tomu že spoustu věcí od RD nebereme tak snad to půjde - musí
Ohledně těch dětí už jsem si taky připadala jak exot,přece je nedám na den na řetěz k popelnicím..
14. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @makyv jéééto zní krásně, držím palce emoticon
14. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha Úplně v klídečkuemoticon Máme děti dvě a staršímu jsou 3 a je to pěknej divoch, takže my když někam jdeme tak to stojí za to ale vždycky jsme to zvládliemoticon Neboj bude to dobrýemoticon Pak určitě poreferujemoticon
14. kvě 2014 v 10:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @makyv Děkuju za info, Tak to budete na druhé straně Vltavy. My se chystáme Praha-Východ.A jakou budete mít fasádu?A necháte si dělat dřevěný okna?
14. kvě 2014 v 11:33  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 Ahojky holky, ještě mě napadlo u Kubise 631, nevíte jestli by šlo vyměnit spodní koupelnu za zádveří? emoticon Bylo by to celkem fajn, že bychom hned při vstupu byli u schodištěemoticon
14. kvě 2014 ve 13:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 Holky tak už jsem volala na RDR do Olomouce, prohodit to půjde, nebude s tím problém, akorát norma je, že koupelna nemá být součástí obytného prostoru, ale vedle, ale pokud by to staveb.úřad schválil, tak není problém. Co tomu říkáte?
14. kvě 2014 ve 13:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @evapetrikova nezní to špatně emoticon jsem zvědavá na nákres
14. kvě 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
Registrovala se 11. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
Registrovala se 11. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @mojsha My jsme na KS byli od 9 do 17 hodin a to jsme se připravili. Předem nám řekli, že si máme připravit nákresy, kde budeme mít umístěný nábytek, zásuvky, světla, jak se budou otvírat dveře a okna, jaká budeme chtít kamna, jak budou zapojená, veškeré barvy a materiály atd. vše se pak na místě dolaďovalo. Praxe bývá taková (alespoň v OC Praha, kde jsme my), že si na víkend před KS půjčíš z OC veškeré vzorníky, co se dají odnést a máš tak čas si vše předvybrat a v klidu barevně sladit.
14. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 Hura slavnostne po mesici stavebni urad dal posudek dneska davam papiry na ohlasku doufam ze to zase nebude trvat mesic.
15. kvě 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 Dobré ránko, vy, co budete stavit Kubise bez garáže, kam máte v plánu nacpat kola, lyže, kolečkové.. atp.??? emoticon
15. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @bzulenka Ahojky, my to máme ještě trošku jednodušší, bydlíme v paneláku a máme sklep. Byt bychom rádi pronajímali a sklep si nechámeemoticon Jinak by mohli třeba vypomoci rodiče a nebo něco nacpat do zahradního domkuemoticon
15. kvě 2014 v 08:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pilousot Dobré ránko, byli jste v OC Praha spokojení? Poradili Vám dobře? Zvažuju OC Praha nebo OC Beroun.
15. kvě 2014 v 08:46  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
 @bzulenka Myslím, že něco by se dalo umístit pod schody (teda v 632). Kola třeba do suchého stání, když se zastřeší. My stavíme hned vedle pozemku, kde máme chatu, takže asi budem dávat do kůlen, které u ní jsou, nebo přímo do chaty. Nebo postavit zahradní domek, nějaký jednoduchý na nářadí apod.
15. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @songs tak jsem moc nepochopila, jaký posudek jste dostali??? To jsem myslela, že už dostanete povolení stavět ... emoticon
15. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
 @evapetrikova Dobré ráno, byli jsme spokojeni, snažili se ve všem vyjít vstříct. Chtěli jsme např. bezbariérový sprchový kout netypických rozměrů, nejdřív řekli, že to nepůjde z technických důvodů, ale pak se jim podařilo vymyslet řešení. A ani nevnucovali dražší nadstandarty. Sami upozornili, kde by to byly vyhozené peníze a kde má smysl si připlatit. OC Beroun neznám. Ale ať je člověk kdekoli, je potřeba vše pečlivě kontrolovat. Všichni občas děláme chyby, takže i projektanti a snad ve všech návrzích jsme našli nějakou chybu, ať už to byla studie, návrh koupelny nebo kuchyně. Vše hned ochotně upravili, ale platí "důvěřuj, ale prověřuj"
15. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pilousot Skvělé, děkuji mocemoticon My zkusíme vyměnit koupelnu za vchodové dveře jestli nám to dovolí. Nevím, ještě jestli by to bylo dobré, ale to zjistíme asi dle výkresů. Jaký jste si nechali udělat topení? A máte 631nebo 632?
15. kvě 2014 v 09:21  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
 @evapetrikova Máme 632 + 2 moduly + garážové stání, topení jsme nechali přímotopy. Trochu jsem se těch přímotopů bála, ale pán na KS nám řekl, že dům je hodně zateplený a že si prý stačí uprdnout a je teplo emoticon Sám bydlí 2 roky v Nova 101 a prý stačí, když přijdou z práce a za hodinu se jim dům ohřeje o 1 až 2 stupně jen jejich přítomností. Říkal, že kdyby stavěl znovu, půjde do přímotopů taky. A samozřejmě budeme mít komín a krbová kamna jako alternativní zdroj, abychom splnili vyhlášku.
15. kvě 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pilousot Jéé moc děkuji za info, manžel chce taky přímotopyemoticon No budete tam mít krásně místa. Kolik jste zaplatili o ty 2 modoly navíc?
15. kvě 2014 v 10:30  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
 @evapetrikova Jeden vyjde, myslím, na 100 tisíc, ale to je zrovna podle mě investice, která se vyplatí. Dodatečně už to pak udělat nejde a radši připlatím ta modul, než třeba za barevná okna atp. Jsme s přítelem spíše praktici, takže jsme více řešili u jednotlivých položek funkčnost, než vzhled.
15. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @pilousot jj jasný to chápu, ale my od RDR např. nebereme kuchyň, dveře, podlahy takže se nám to o tento čas zkrátí, co nejvíc se budeme snažit rozmyslet doma aby na místo vše šlo lépe a děkuji za rady emoticon
15. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
fotoportrét
fotoportrét
pilousot
5
 @mojsha Nejvíce času nám asi zabralo rozmístění zásuvek, světel a vypínačů. Podlaha a dveře byly otázkou chvilky, řekli jsme tuto značku a vzor chceme a bylo, kuchyň také nemáme v dodávce od RDR. Ale třeba právě ty zásuvky, světla a vypínače jsme měli předkreslené a řešil to hlavně přítel, já tomu až tak nehovím, takže si myslím, že pokud si to vezme na starost spíše jeden z vás a druhý se bude věnovat spíše prckovi, tak to bude v pohodě. Pořád se nás ptal, jestli nechcem pauzu a tak, došli jsme si normálně i do hospody na oběd. Řekl, že má na nás rezervovaný celý den až do večera a že se přizpůsobí našim potřebám. Takže si můžete dělat s malou pauzy, jak budete potřebovat. Budu držet palce, ať vše proběhne ke spokojenosti emoticon
15. kvě 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @pilousot děkujeme emoticon určitě ty zásuvky i světla a vypínače si také předkreslíme... s tím počítám.. z RDR mě ujistili že dcera s námi není problémem, takže dopolko zvládneme a po obědě jí uspím v kočárku a snad se povede vše doladit...
15. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @pilousot prosím tě když jsme u toho nepamatuješ jak je to s těmi zásuvkami, kolik jich mají ve standartu? nikde jsem se to nedočetla
15. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pilousot Máš úplnou pravdu, také se k tomu dostávám. Barva oken a podlahové vytápění nejsou tak důležité investice jako rozšíření. Chtěla bych se tě zeptat na ten sprchový kout. Taky bychom ho rádi...aby sprcháč byl jen vykachlíčkovaný, žádná vanička.)Jde to tedy?
15. kvě 2014 ve 13:42  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš